Menü Kapat

Türkiye’de Çubuk LED Üreticisi

Türkiye’de Çubuk LED Üreticisi olan cubukled.com, bir İKON aydınlatma kuruluşudur. Kayseri’de üretime başlayan İKON, 2015 yılından bu yana araştırma ve geliştirme çalışmalarıyla teknolojiyi yakından takip eder. Kayseri’de 2019 yılında yeni üretim tesisinin açılışını yapan aydınlatma firması Ankara’da bir yönetim ofisine de sahip. Cubukled.com ise 2020 yılında kurularak çalışmalarına devam etmektedir.

Cubukled.com bir toptancı değildir. Üreticidir !

Tasarımından Ar-Ge’sine, Ür-Ge’sinden pazarlamasına, tüm elektrik, elektronik, mekanik ve satış planlamalarını kendi bünyesinde yapan firma ürettiği LED ürünlerini Yurt içi ve Yurt dışına sunar. Ürün satışının yanı sıra büyük projelere imza atan çubuk LED üreticisi, aydınlatma tasarımına yeni bir soluk getirir.

Ar-Ge ve Ür-Ge Birimi, Tasarım ve Proje Merkezi, Üretim Bölümü, Kalite ve Kontrol Birimi, Pazarlama Bölümü, Teknik Servis ve Satış Sonrası Hizmetler Departmanı gibi çok sayıda profesyonel bölümü olan LED imalatçısı, AVM, kamu binası, park alanları, tarihi yapılar, spor merkezleri, hastane gibi büyük projelerde malzeme ve montaj işleri olarak yer alır.

Cubukled.com ile Yerli Tasarım Yerli Üretim

Cubukled.com web sitesi, müşteri isteklerini dikkate alarak özel ürün tasarımı da yapar. LED sayısı, LED markası, PCB boyutları, Watt veya Lümen değerleri projeye özel belirlenir ve üretim yapılır. Yerli LED üretimi avantajıyla ön plana çıkan cubukled.com, Türkiye Çubuk LED Üreticileri arasında 1 numara olmanın gururunu yaşar.

Türkiye’de Çubuk LED Üreticisi cubukled.com mağazası, toptan veya perakende satışlar yapar. Yurt içi satışlarının yanı sıra ihracat odaklı çalışmalar da yapan çubuk LED satış sitesi, kalite ve uygun maliyeti optimum bir çizgide tutar. Çin pazarının kalitesiz ürünlerinden farkını ortaya koyan modeller uzun soluklu kullanım vadeder.

LED light bar adında da satışı yapılan ürünler, dış cephe, çatı kapama, vitrin süsleme, iç mekan ihtiyaç aydınlatması, mağaza aydınlatma, tezgah aydınlatma, gizli ışık uygulamaları, tavan süsleme gibi çok sayıda projede kullanılır. Kaliteli LED markaları sayesinde ideal ışık seviyesini yakalayan bar LED modelleri, alüminyum tabanıyla LED ömrünü uzatır. Şerit LED olarak geçen piyasa mallarından oldukça kaliteli olan çubuk LED çeşitleri, sağlam yapısıyla kolay montaj imkanı sağlar.

Türkiye LED üretimi hakkında daha fazla açıklama için hakkımızda sayfasını ziyaret edebilirsiniz…

Ürünler için:

Çubuk LED satın al

cubukled.com fiyat almak icin