Menü Kapat

Samsung LED Bar

Samsung LED bar modelleri, alüminyum PCB üzerine dizilen LED ve diğer elektronik elemanlardan oluşur. Bu modeller ismini bünyesinde barındırdığı LED’lerin üreticisinden alır. Modeller, sadece LED’lerden oluşabildiği gibi diyot veya direnç gibi ek elemanların kombinasyonundan da oluşabilir. Böylece ortaya ekonomik, akım korumalı veya enerji tasarruflu olma gibi öne çıkan farklı özellikler çıkar.

Lee Byung-Chul tarafından 1938 yılında kurulan ve günümüzde de faaliyetlerine devam eden Samsung markası, Güney Kore merkezli bir teknoloji firmasıdır. Marka, akıllı telefon, tablet, akıllı saat, televizyon, beyaz eşya veya veri depolama aygıtları gibi çok çeşitli ürünlere sahiptir. Teknolojik gelişmelerle birlikte kullanıcıların hayatını kolaylaştıran Samsung, LED dünyasında da ön plandadır.

samsung bar led

Samsung Marka LED’lerle Yüksek Kalite

Cubukled.com, markaya ait SMD LED’lerle farklı Samsung bar LED modelleri geliştirir. Modeller, uzun ömürlü olmasının yanı sıra ideal elektrik tüketimi ile kullanıcıların enerji tasarrufu yapmalarına olanak tanır. İç ortamda veya dış mekânlarda kullanılabilen modeller, 12 volt veya 24 volt sabit gerilim kaynağıyla birlikte çalışır. Ayrıca sabit akım güç kaynağıyla uyumlu modeller de bulunur.

Çevreye zararlı hiçbir madde üretmeyen çubuk LED modelleri, doğa dostudur. Esnek kullanım avantajlarıyla hemen her alanda kullanılabilen ürünler, aydınlatma tasarımının temel yapı taşını oluşturur. Ürünler, tek başına enerji verildiğinde hemen aydınlatma sağlar. Uç uca eklenerek daha uzun metrajlarda çalıştırılabilen modeller, uygun alüminyum profil içerisine girdiğinde avize veya aydınlatma armatürü halini alır.

Cubukled.com’dan Samsung Çubuk LED

Samsung LED bar fiyatları ve özellikleri konusunda detaylı bilgi edinebileceğiniz cubukled.com internet sitesi, yerli tasarımla geliştirilen ürünlerle Türk ekonomisine katkıda bulunur. Kalitesiz ve sık arızalanan şerit LED’lere göre oldukça dayanaklı olan çubuk LED modelleri, ışığınıza hareket katar. İhtiyaç amacıyla kullanılan ışık, doğru ellere geçtiğinde mimari güzelliği daha yüksek bir noktaya taşır.

Cubukled.com internet sitesi, LED bar Samsung ürünlerinin yanı sıra Cree, Osram, Nichia, Seoul, Philips veya Lumileds gibi farklı LED markalarıyla da çalışır. Müşteri isteklerine göre özel üretim de yapan firma, dünyaca kendini kanıtlamış markalarla ışık ihtiyaçlarınıza çözüm üretir. İhtiyaç duyulan metraja göre fiyat teklifi çalışması yapan cubukled.com, optimum noktada kalmayı hedef edinir.

Çubuk LED satın al