Menü Kapat

PROFESYONEL ÜRETİM VE YERLİ TASARIM

Çubuk LED hakkında satış yapan online mağaza, bir İKON Aydınlatma markasıdır. 2015 yılında Kayseri’de kurulan İKON, aydınlatma alanındaki üretim ve proje faaliyetlerine hızla devam etmektedir. Yenilikçi yaklaşımıyla sürekli olarak büyüyen İKON, 2019 yılında Kayseri’de yeni üretim tesisine taşınmış ve Ankara’da bir yönetim ofisi açmıştır. ikon çubuk ledFirma bünyesindeki ana departmanlar;

• Ar-Ge ve Ür-Ge Birimi
• Tasarım ve Proje Merkezi
• Üretim Bölümü
• Kalite ve Kontrol Birimi
• Pazarlama Bölümü
• Teknik Servis ve Satış Sonrası Hizmetler Departmanı

Yüksek bant kapasitesiyle Çubuk LED hakkında geliştirmeler yapan İKON aydınlatma, yine Çubuk LED temelli armatür, projektör, wallwasher, aydınlatma direği, spot veya dekoratif aydınlatma ürünleri de geliştirmektedir. Hem iç mekânlarda hem de dış ortamlarda kullanılmaya hazır aydınlatma ürünleri kullanıcıların büyük beğenisini kazanmıştır.

Üretimin yanı sıra büyük projelere imza atan İKON, aydınlatma tasarımında öncü olmaya devam etmektedir. Bilgi birikimi ve tecrübesiyle başarıyı elden bırakmayan aydınlatma firması, uzman mühendis ve teknik eleman kadrosuyla teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Ana politikası kaliteli ürün imalatı ve etkin mühendislik çözümleri sunmak olan İKON, Türkiye’de LED aydınlatma sektöründe söz sahibi olmakla kalmamış yurt dışı çalışmalarına da büyük ivme kazandırmıştır. Bu doğrultuda geliştirilen Çubuk LED modelleri, temel aydınlatma ihtiyaçlarına cevap verirken aynı zamanda dekoratif aydınlatma projelerinin yapı taşı haline gelmiştir.

ÇUBUK LED MODELLERİYLE PERFORMANS VE KALİTE BİR ARADA

Çubuk LED online mağaza, 2020 yılında kurulmuştur. Ürünleri özelliklerine göre kategorize ederek kullanıcılara altın tepside sunan Çubuk LED, web sitesi üzerinden satış yaparak hem toptan hem de perakende alana hitap etmektedir. Müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik seçimlerini kolayca yapabileceği cubukled.com, e-ticaret aracılığıyla tüm dünyaya ulaşmayı hedeflemektedir.

Çubuk LED üretiminde ilk hedef uzun ömürlü olmuştur. Kullanıcıların gönül rahatlığıyla satın aldığı işlevsel Çubuk LED çeşitleri, kalite ve konforu bir arada yaşatmaktadır. Maliyet açısından da müşterilerini düşünen Çubuk LED, bu amaçla kaliteden ödün vermeden ekonomik çubuk LED serisi de geliştirmiştir.

Piyasa malı olarak da tabir edilen Çin pazarının kalitesiz ürünlerinden oldukça uzak bir noktada olan Çubuk LED modelleri, müşterilere yüksek performans aydınlatma ve üst düzey kalite sunmaktadır. Geniş referans yelpazesiyle kullanıcılara güven veren Çubuk LED ürünleri, uluslararası LED markalarının gücü ile yerli tasarım avantajını bir arada tutmaktadır.

ÇUBUK LED ÇEŞİTLERİ VE AVANTAJLARI

Çubuk LED online mağaza, kullanıcılara çeşitli modeller sunar. Akım koruma özelliğiyle öne çıkan SP70 modeli, olumsuz elektriksel etkilere karşı kalkan oluşturmaktadır. Üzerinde hiçbir elektronik eleman barındırmayan ve sadece SMD LED’lerden oluşan SP120 serisi yüksek enerji verimliliği sağlamaktadır. Ekonomik seri olan MP60 ise yüksek kalitenin düşük maliyetle üretilebilmesini ispatlar nitelikte rakiplerine meydan okumaktadır.

Alüminyum malzemeden üretilen baskı devre kartıyla entegre şekilde gelen tüm Çubuk LED modelleri, açığa çıkan ısının anında soğurulmasıyla zarar görmez. Bu şekilde uzun soluklu kullanım vadeden Çubuk LED modelleri, piyasada sıklıkla adı geçen şerit LED türevleriyle karşılaştırılamayacak düzeyde yüksek kaliteye sahiptir.

2200, 2700, 3000, 4000, 5000 ve 6500 Kelvin renk sıcaklıklarında aydınlatma sağlayan Çubuk LED ürünleri, kırmızı, yeşil, mavi ve amber renk seçenekleriyle de çeşitlilik göstermektedir. Farklı güç seviyelerinde çalışan modeller, değişen düzeylerde ışık akısı üretir. Ayrıca Çubuk LED modelleri, kullanıcıların diledikleri LED markasını seçmelerine de olanak tanır.