Menü Kapat

Türkiye’den LED İhracatı

Türkiye’den LED ihracatı yapan firmalar, dünya çapında gerçekleşen fuarlara katılarak yerli üretimi yurt dışına tanıtıyor. Bu tip organizasyonlarda kurulan ticari ilişkiler LED ihracatına hız kazandırıyor. Dünya aydınlatma pazarından kendi payını alan Türk LED imalatçıları, milli pazardaki rekabeti de artırıyor. Rekabetle beraber gelişen kalite, yurt dışına olan bağımlılığı en alt düzeye çekerken aynı zamanda satış fiyatlarını düşürüyor.

Üst düzey kalite standartlarını temel edinen cubukled.com, yurt dışında Türk malının imajını güçlendiriyor. Ürünleriyle uzun soluklu kullanım vadeden LED ihracat firması, öncelikli Almanya ve Danimarka olmak üzere tüm Avrupa ülkelerine satış yapıyor. Ayrıca Katar, Irak, Türkmenistan, Gürcistan, Azerbaycan, Arabistan gibi ülkelere satış yapan cubukled.com, yurt dışında Türk üretiminin temsilcisi haline gelmeyi hedefliyor.

Türk mühendisliğiyle Kayseri’de üretilen yerli LED ürünler, yurt dışında büyük ilgi görüyor. Döviz kurundaki farklar, kaliteli üretim, teknik destek, proje bazlı çalışabilme gibi avantajlar nedeniyle ihracat ivmeleniyor. Son zamanlarda özellikle Avrupa’da şirket kuran Türk iş insanları, ülkesine destek olabilmek, ana dilini konuşan insanlarla iş yapabilmek ve maliyet avantajından faydalanabilmek adına Türk LED üreticileriyle çalışıyor.

cubukled.com Ürünleri

Çubuk LED özelinde satışa odaklanan Türkiye’den LED ihracatı satış sitesi, stok ürünlerinin yanı sıra kullanıcılara veya projelere özel imalat çalışmaları da yapıyor. Cubukled.com’un kendi bünyesindeki mühendis ve teknik personellerle tasarımı yapılan ekonomik seri MP60, enerji verimliliği sağlayan SP120, akım korulmalı SP70 ürünleri:

  • Dış mekanda;
    AVM, otel, stadyum veya kamu binalarının mimari dış cephe uygulamalarında, park, bahçe, yol, çim, zemin veya sokak aydınlatmalarında, levha uygulamalarında, DMX hareketli ışık uygulamalarında kullanılıyor. Ayrıca dış cephe lineer armatür, projektör, wallwasher, totem gibi çok sayıda ürün bünyesinde de kullanılıyor.
  • İç mekanda ise;
    Bina veya ofislerin iç mimari tasarımlarında, gergi tavan (barisol tavan) uygulamalarında, toplantı odaları veya konutların ışık havuzu (gizli ışık) uygulamalarında, mağazaların tezgah, vitrin veya raf aydınlatmalarında, eğlence mekanlarında müziğe duyarlı aksiyon ışıklandırmalarında, yaşam alanlarında kullanılıyor. Ayrıca her boyutta avize modelleri, endüstriyel aydınlatma armatürleri, aplik, tavan atmatürü gibi çeşitli alanlarda yerini alıyor.

Türkiye LED ihracatçısı hakkında daha fazla bilgi için hakkımızda sayfasını tıklayabilirsiniz…

Çubuk LED satın al