Menü Kapat

Yerli Üretim LED Armatür Modelleri

Yerli üretim LED armatür modelleri ile dikkat çeken firmamız hem ülke için hem de yurt dışına satışlar yapıyor. Cubukled.com olarak ana hedefimiz bar LED modelleri olsa da ana firmamız armatür satışlarında rekor kırıyor. Sizlerden gelen soru ve taleplerden dolayı artık sitemizde çubuk LED armatür ürünlerine de yer veriyoruz.

Sitemizde yayınladığımız Çubuk LED modellerimiz haricinde tasarladığımız diğer LED armatür modelleri aşağıdadır.

Modeller hakkında detay bilgi için lütfen katalog talebinde bulununuz. Tıklayınız…

LEDLINE Serisi

Bu serimiz gizli ışık, gergi tavan ve raf aydınlatma, temel mekân aydınlatmaları, dış cephe mimari aydınlatma, dekoratif uygulamalar ve iç mekânlarda güçlü ışıklandırma için sıklıkla tercih edilir. Alüminyum malzemeden imal edilen çubuk LED kasası armatürün dış kısmını oluşturur.

Bu serimizi market aydınlatma, mağaza, salon, vitrin, kamu binası ve otel iç aydınlatmalarında veya bina dış cephe dekoratif uygulamalar gibi daha birçok alanda görebilirsiniz.

Sıva üstü montaj seçeneklerinin yanı sıra sıva altı modellerimiz de mevcuttur. Sıva altı uygulamalarda kullandığımız lineer LED modelleri yüzeyde görsel bütünlük oluşturur. Seri, çizgisel ışıklandırma ihtiyaçlarınıza çözüm olur.

DOTLED Serisi

Noktasal ışıklandırmada kullanılır. Böylece görsel efektler veya animasyon çalışmaları için oldukça uygun bir seridir. Hem iç hem de dış mekânlar için model tasarımlarımız vardır. Totem, reklam levhası, direk, köprü aydınlatma veya bina dış cephe aydınlatma uygulamaları gibi birçok alanda tercih edilir.

WALLWASHER Serisi

Kapalı ortamlarda veya açık alanlarda dekoratif amaçlarla veya ışıklandırma için kullanılır. Bu seri ile tercih edilen renkte ışık ile duvar boyama uygulamaları yapılır. Doğru açıda konulan uygun wallwasher modeli ile 24 metre yüksekliğe kadar aydınlatma sağlanabilir. Işık duvar düzeyine yayılarak görsel şölene dönüşür.

INGROUND Serisi

Bu ürün gurubu ile yürüme yolları ve koridorlarda çizgisel aydınlatma sağlayabilirsiniz. Yaşam alanlarınız modern bir görünüm kazanır. Aynı zamanda iz lambası kullanımı ile karanlık gecelerde tavan aydınlatması olmasa dahi rahat bir yürüyüş elde edebilirsiniz. Duvar, kolon veya yer betonuna uygulanan modeller hem iç hem de dış mekan için tasarlanmıştır. Kaldırımlarda ve havuzlarda muhteşem görsel efektler oluşturabilirsiniz.

SCONCELIGHT Serisi

Duvara montaj edilen aplik modelleri, yüzeye paralel şekilde alttan ve üstten verdiği ışık ile salonlarınıza renk katar. Duvarlarda yere yakın mesafeye takılan modellerimiz iz lambası olarak kullanılabilir. Böylece merdivenlerinizin her bir basamağı artık görülebilir olacaktır.

GARDENLIGHT Serisi

Park ve bahçe aydınlatması için dizayn ettiğimiz LED armatürlerimiz, peyzaj ve çevre düzenlemesi için birebirdir. Armatür alanında LED üretimi yapan firmamız kolay montaja da önem verir. Kazıklı modeller direkt olarak çim veya toprağa saplanabilir özelliktedir.

FLOODLIGHT Serisi

Power LED armatür modellerimiz stadyum, bayrak direği, geniş dış cephe aydınlatma gibi yüksek ışık gerektiren güçlü uygulamalara çözümdür. Lokal aydınlatma istenen yerlerde ise açı ayarlamalı döndürülebilir veya odak lensli ışık üretebilen LED projektör modellerimizi tercih edebilirsiniz.

LEDDECO Serisi

Aydınlatma özelliğinin yanı sıra görsel güzellik de sunan dekoratif LED armatür modellerimiz, yaşam alanlarını güzelleştirir. LED kanal profili olarak bilinen standart modellerin dekoratif şekle büründürülmüş halidir. Çizgisel, dairesel veya üçgen gibi çok çeşitli tasarımlar vardır. Bu kapsamda LED avize üretiminde tasarım ürünlerimiz vardır. Sarkan modeller ise dekoratif zincir, çelik halat, askı aparatı veya tij ile tavandan aşağı sallandırılır. Toplantı salonları, geniş ofis alanları, kafe ve restoranlar, spor salonları, lobi, bekleme salonları gibi aklınıza gelebilecek hemen her yaşam alanına uygun bir model mevcuttur.

TRACKLIGHT Serisi

Yüzeysel difüzör özelliği ile mağaza veya sergi salonlarında tercih edilir. Raylı sistemli modellerde armatürler istenilen yere kaydırılabilir. Noktasal lensli modeller, dekoratif bir görünüm ortaya çıkarır. Yönlendirilebilir armatürler ise aydınlatılmak istenilen tarafa kolayca çevrilebilir. Ray spot modelleri ise odaklanma avantajıyla mağazaların vazgeçilmezidir.

DOWNLIGHT Serisi

LED gömme tip (sıva altı) veya sıva üstü LED tavan armatürleri, aydınlatma ve güzel görünüm sağlar. Tavana montajı yapılabilen ve belli bir aydınlatma açısında ışıklandırma yapan modeller beğeniyle tercih edilir. Koridor, bar, yemek masası gibi alanlarda kullanılabilir.

HIGHBAYLINE Serisi

Serimiz yaygın şekilde endüstriyel alanlarda yani yüksek tavanlı hangarlarda kullanılır. Yüksek tavan LED aydınlatma armatürleri, çelik tavanlarda bile rahatlıkla tercih edilebilir. 20 metreye kadar aydınlatma sunan modeller, 3 faz elektrik beslemesi ile daha uzun linyeler ile yük dengelemeli kullanım sağlar. Bu özellik sayesinde 3 fazın her birine eşit sayıda armatür bağlayabilirsiniz.

Ürünlerde bulunan DALI kontrol hattı ise aydınlatma otomasyonu için kullanılır. Tavan haricinde kablo tavalarına da montaj edilebilen armatürler, bodrum kat odaları, tesisat katı, arşiv veya depolarda aydınlatma yapar. LED profil aydınlatma olarak bilinen çizgisel  lineer modeller, dairesel modeller veya projektör tipinde tasarımları mevcuttur.

HIGHLIGHT Serisi

Dekoratif tasarımlarıyla dikkat çeken direkli aydınlatma modelleri tüm alanlarda ışıklandırma yapar. 3 metre ila 8 metre aralığında direk boyuna sahip modeller park, bahçe veya yollarda kullanılır.

Firmamızda aydınlatma tasarımı, özel ürün tasarımı, proje, imalat, montaj ve aydınlatma otomasyonu gibi işler yapmaktayız. Aydınlatma tasarımını, 3 boyutlu görseller, videolar veya fotoğraflar ile yapmaktayız. Projenize özel ürün üretimi ise miktara bağlı olarak kararlaştırılır. İşinize özel kablo, pano ve armatür yerleşim projeleri de çizmekteyiz. Montaj ekibimiz size özel çalışır. Gerçekleştirdiğimiz kontrol sistemleri ve aydınlatma otomasyonu ise yaşam alanlarınızı akıllı hale getirerek konforu bir üst düzeye taşır.

 

cubukled.com mail