Menü Kapat

Çubuk LED iletişim sayfasında yerli LED üretimi yapan firmamızın e-posta adresini, whatsapp numarasını ve adreslerini bulacaksınız. Fiyat almak, özel ürün tasarımı istemek veya bilgi almak için mail atınız.

Çubuk LED İletişim Bilgileri

Mail Adresi

Fiyat Teklifi İstemek için

info@cubukled.com

Whatsapp Hattı

Fiyat Teklifi İstemek için

G-Mail Adresi

Büyük Boyutlu Veriler için

cubukled@gmail.com

Adres

Factory/Fabrika: Mimarsinan OSB 25. Cad. No:19 Melikgazi/Kayseri/Türkiye

Head Office/Merkez Ofis: Çetin Emeç Blv. No:27 Çankaya/Ankara/Türkiye

Reseller/Bayi: Fevzi Çakmak Mah. Medcezir Cad. Konya Tic. Mer. A Blok No:10/112 Karatay/Konya/Türkiye

Stoktan Satış veya Özel Ürün Tasarımı

Kayseri’de Türk tasarımcıları tarafından geliştirilen aydınlatma ürünleri, hemen her armatürde kullanılabilir. Web sitemizde bulunan modeller stok veya standart üretilen modellerdir. LED imalatçıları arasında ön planda olan firmamız, müşteri isteklerine özel ürünler sunar.

Özel ürün tasarımı için bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde farklı LED markaları kullanılabilir. Toplam güç tüketimi veya ışık akısı değeri (lümen) gibi teknik özellikler belli aralıklarda değiştirilebilir. Işığın renk sıcaklığı ise sıcaktan soğuğa 2200 ila 6500 K arasında seçilebilirken ek olarak amber renk seçimiyle daha otantik ortamlar oluşturabilir.

Montaj İşlemleri

Satın alınan modelin kesilme aralığı, çubuk LED yapısının bozulmadan kısaltılabileceği aralığı belirtir. Dolayısıyla daha kısa kullanımlarda ürün işaretli aralıklardan kesilerek kullanılabilir. Uzun metrajlarda ise bar LED modelleri uç uca eklenebilir. Ekleme işleminde kısa NYAF kablolarla lehim yapılabilir.

Kablo ve lehim ile ekleme yapmak istemeye kullanıcılar için ek soket bağlantı aparatı veya geçmeli jumper kablolar sunulur. Birim fiyatta ufak bir artış ile çok daha kolay montaj imkân edebilen kullanıcılar, projelerini çok daha kısa sürede devreye alma olanağı elde eder.  

Ürün Seçiminde Teknik Destek ve Numune Gönderimi

Çubuk LED iletişim sürecinde ürün belirlenirken firmamızdan teknik destek alabilirsiniz. Bu aşamada ürünlerimizin teknik özellikleri ve kalite farkı açıklanırken eş zamanlı olarak ihtiyaca uygun en ekonomik modeller sunulur. Böylece ihtiyaca en uygun model belirlenmiş olur.

Ürün belirleme aşamasından sonra istenildiği takdirde numune gönderimi de yapılır. Numune gönderimi öncesinde ürünün iç veya dış mekân kullanım detayı, teknik özellikleri, ışık rengi, bağlantı şekli belirlenir.   

Optimum Fiyat Aralıkları

Siparişi verilecek ürünlerin bağlantı şekli, PCB boyutu, ürün adeti veya toplam metraja göre fiyat aralıkları belirlenir. Bu anlamda fiyat talep eden müşterilerin toplam miktarı belirtmesi teklifin en optimum seviyede tutulabilmesini sağlar.

Özellikle toptan satışlarda müşterilere avantajlar sağlayan LED üreticisi firmamız, uzun ömürlü, alüminyum tabanlı, akım korumalı, ekonomik ve yüksek enerji verimliliğiyle öne çıkan tüm modelleriyle dikkatleri üzerinde toplar.  

Proje Bazlı Çalışma Alternatifi

Ürün satışının yanı sıra proje çalışmaları da yapan firmamız aydınlatma tasarımına yeni bir soluk getirir. İKON aydınlatma proje tasarım departmanı, dış cephe, tarihi yapı, eğlence mekânı, otel, germe tavan (barisol tavan), iş merkezi, kamu binası, köprü, yaşam alanı, toplantı salonu, park, bahçe, çim veya yol aydınlatması gibi çok sayıda referansıyla sizlere hizmet sunar.    

Not: Çubuk LED siparişi verirken yükseklik, en ve uzunluk ölçülerini teyit ediniz. Özellikle yükseklik ölçüsü, kullanılan elektronik elemanlara göre mm bazında değişebilir.