Menü Kapat

Lineer Aydınlatma Ürünleri

İç mekân lineer LED aydınlatma ve dış mekân lineer aydınlatma için uzun ve ince aydınlatma armatürleri kullanıyoruz. Aydınlatma armatürleri LED (Işık Yayan Diyot) teknolojisi ile çalışır. Bu aydınlatma yönteminde homojen ve uygun ışık miktarı hedefleriz. Böylece mekânlarınıza daha modern bir görünüm kazandırırız.

Lineer aydınlatma ile enerji verimliliği, esnek montaj imkânları ve görsel konfor aynı anda var olur. Ayrıca çevre dostu olması gibi avantajı da vardır. İç mekân tasarımında, lineer aydınlatma, mekânınızın boyutunu vurgulamada çok başarılıdır.

Ayrıca doğru aydınlatma tasarımı sayesinde odak noktaları oluşturma, aydınlatma katmanları sağlama ve renkli bir atmosfer elde etme gibi artılarınız da olur. Bu tür ile hem günlük aydınlatma ihtiyaçlarınızı giderirsiniz hem de dekoratif bir görünüm elde edersiniz.

İç ve Dış Mekân Lineer Aydınlatma Serisi

Lineer serimiz ile açık ve kapalı ortamlarda aydınlatma sağlayabilirsiniz. Bu serimizde LN11, LN205, LN21, LN22, LN34, LN35, LN54, LN54U, LN57, LN58, LN58U, LN510, LN510U, LN76 ve LN654G gibi kasa modellerimiz vardır. Kasalar içerisinde farklı çubuk LED modelleri kullanarak farklı ışık seviyeleri elde ediyoruz.

Tüm bu modeller temelde alüminyum ekstrüzyon gövdeli LED kasası çeşitleridir. Kasa içerisine alüminyum tabanlı çubuk LED koyuyoruz. Alüminyum PCB ve alüminyum kasa birbirine ısıyı iletir. Böylece yüksek ısı atmosfere gider. Aşırı sıcaklıktan korunan ledlerin ömrü uzar.

Bazı modellerde güç kaynağı gizleme yeri vardır. Bu şekilde taşıması daha kolay olan AC akım armatür yakınına kadar getirilebilir. Ürünler iç ortamda rahatlıkla kullanılabilir. Dış alanlar için ise ürün bünyesindeki çubuk LED’i polimer silikonla kaplıyoruz. Ürünlerimizi IP korumalı kasa sayesinde suya, neme ve toza karşı tam koruma altına alıyoruz.

Her kasanın farklı bir görünümü vardır. Bu farklı aydınlatma tasarımlarınız için esnek seçim imkanı anlamına gelir. Ayrıca kasalarda renk seçimi de yapabilirsiniz. Dekoratif tasarımlar için oldukça avantajlıdır. Bazı modelleri direkt tavana veya duvara monte edebilirsiniz. Bazılarında ise sarkıtma zincir kullanabilirsiniz.

Lineer aydınlatma ürünlerimiz 2200K, 2700K, 3000K, 4000K, 5000K veya 6500 Kelvin ışık renkleri sunar. Ayrıca kırmızı, yeşil, mavi, amber, gün ışığı, beyaz ışık gibi seçenekler de vardır. Ayarlanabilir ışıklı modellerde kısma ve açma yapabilirsiniz. Son olarak DMX ürünlerimizden de bahsedelim.

DMX çubuk LED ürünlerimizi yerleştirdiğimiz lineer LED kasalar renkli ışıklar için çözüm olur. Örneğin spor salonu, disko, bar gibi eğlence mekanları, havuz aydınlatma veya dış cephe için hareketli ışık şölenleri oluşturabilirsiniz. İsterseniz ışıkların müziğe göre dans etmesini de sağlarız. Projelerinizi bize gönderebilirsiniz. Sizin için anahtar teslim çalışmalar yaparız.

lineer led aydinlatma

LN11 Modeli

İçerisine MP70 çubuk LED modeli koyduğumuz LN11 modeli ince formu ile birçok yere uyar. İç mekan aydınlatmaları için geliştirdiğimiz model, profilli gergi tavan, gizli ışık veya raf aydınlatma için kullanabilirsiniz. Hatta LED tavan armatürü olarak bile takabilirsiniz. Bu şekilde piyasa genelinde LED bant armatür olarak da bilinir. 24V ile çalışan ürünlerimiz metrede 20 Watt’a kadar güce sahip olur.

LN205 Modeli

İç mekan aydınlatma çeşitleri arasında olan bu LED kasa modelinde de MP70 serisi çubuk LED kullanıyoruz. Model 24 Volt ile çalışıyor. Farklı lümen değerlerinde ışık akısı sağlar. Metre başına güç seçenekleri 20 Watt seviyelerine kadardır. Ürün projelerinizde ince yapısı sayesinde kolayca gizlenebilir. İç ortamlarda oldukça kullanışlıdır.

LN21 Modeli

İç mekan aydınlatma armatürleri arasında olan bu modeli tüm renkler için üretiyoruz. SP70 serisi çubuk LED ile ürettiğimiz bant armatür modelleri klasik ışık renklerini verir. RGB çubuk LED modelleri ise renkli ışık sağlar. DMX versiyonları ise değişen RGB ışık renkleri ile donatılmıştır. Kapalı ortamlarda hareketli ambiyans ışık oluşturmak için birebirdir. Bir metre için güç seçenekleri 20 Watt’a kadardır. 24 Volt DC elektrik ile çalışır.

LN22 Modeli

LN22 kasa modelimizi iç ortamlara ek olarak dış cephede de kullanabilirsiniz. Tavan aydınlatma armatürü, metrede 26 Watt’a kadar güç sağlar. Üründe SP70 serisi çubuk LED ve DMX çubuk LED modelleri kullanıyoruz. Böylece hem sabit ışık hem de hareketli ve renkli ışık sağlayabiliyoruz. RGB çubuk LED kullandığımız ürünler ise renkli ışık sunar. Model 24 V DC ile beslenir. LED bant armatür formundaki modeller ile binalarınızın dış cephesi geceleri daha görünür ve çekici hale gelir.

LN34 Modeli

LED armatür modelimiz hem iç mekân hem de dış mekânlarda mimari aydınlatma için uygundur. Montaj ayakları sayesinde işçiliği kolaydır. Alt kısmındaki boş alanda kablolarınızı gizleyebilirsiniz. Modelde SP70 ve DMX çubuk LED kullanıyoruz. SP70 ile klasik renkleri, RGB ile rengârenk ışıkları ve DMX ile hareketli ışık şölenleri elde edebilirsiniz. 24 Volt DC elektrik ile çalışan modelimizin metrede 36 Watt’a kadar seçenekleri vardır.

LN35 Modeli

24 Volt DC elektrikle çalışan dış aydınlatma armatürü LN35 serisi LED kasa modelleri metrede maksimum 36 W gücündedir. Geleneksel LED ışık renkleri için SP70 kullanıyoruz. RGB çubuk LED modelleri ise kırmızı, yeşil ve mavi renkler elde etmenize yarıyor. DMX çubuk LED kullandığımız modeller ise müziğe göre hareket eden ışık elde etmenizi sağlıyor. Muhteşem dış cephe aydınlatmaları için tercih edebilirsiniz.

LN54 Modeli

Geniş ışık yüzeyine sahip olan LN54 LED kasa modelimiz, hem iç hem dış aydınlatma için uygundur. Ürünlerimiz SP70, RGB ve DMX çubuk LED modelleri ile donatılmıştır. 2200K, 2700K, 3000K, 4000K, 5000K veya 6500K ışık renkleri elde edebilirsiniz. Ayrıca kırmızı, yeşil, mavi, amber, gün ışığı, beyaz ışık gibi seçenekleriniz de vardır. Hareketli DMX512 projeleri için de oldukça uygundur. 24 Volt doğru akım ile çalışan modeller metrede 36W güce kadar ışık verir.

LN54U Modeli

Difüzör kapağı U şeklinde olan LED kasası yan yüzeylerden de ışık elde etmenizi sağlar. Linear armatür serisinde SP70, RGB ve DMX çubuk LED çeşitlerini kullanıyoruz. Böylece her renk ışık sunarken aynı zamanda isteyenlere hareketli ışık da sunuyoruz. Hem iç hem de dış ortamlarda kullanabilirsiniz. Polimer silikon ile kaplı PCB daha dayanıklıdır. 24 VDC ile çalışan modeller metrede 36 W’a kadar güç sunar.

LN57 Modeli

Dekoratif aydınlatma tasarımı yaparken kullanabileceğiniz LN57 LED kasası, her renk ışık ve farklı ışık akısı için seçeneklere sahiptir. Model 24 Volt DC elektrikle yanar. Metrede maksimum 36W güç tüketimi yapan seri hem kapalı ve hem de açık ortamlar için uygundur. DMX512 ile hareketli ışık şölenleri yapabilirsiniz. Böylece eğlence mekanlarınız veya binanızın dış cephesi daha çekici hale gelir.

LN58 Modeli

Tüm ışık renkleri için tasarladığımız LN58 kasası güçlü ışık sağlar. Ayarlanabilir ışığı ve renkli seçenekleri ile hareketli RGB DMX uygulamaları yapabilirsiniz. Arkasında bulunan güç kaynağı yuvası sayesinde 220 V AC gerilim ile besleyebilirsiniz.

LN58U Modeli

Ürün arkasında güç kaynağı gizleme yeri vardır. Dolayısıyla ürün yakınına kadar 220 V AC akım getirebilirsiniz. Model, açılıp kısılabilen ışık, renk değiştiren ışık ve sabit ışık renkleri sağlar. Difüzör kapak U şeklinde olduğu için yan yüzeylerden de ışık verir. Ürün hem aydınlatma ihtiyaçlarınıza hem de dekoratif aydınlatma için çözümler sunar.

LN510 Modeli

LED kasası LN510 alüminyum ekstrüzyon gövdeye sahiptir. Üründe çelik vidalar kullanılmıştır. Arkasında güç kaynağı gizleme yeri vardır. Bu da ürün içerisi 24 V DC elektrikle çalışsa bile girişini 220 V AC yapar. Ürün her ışık rengi için uygundur. Ayrıca bu ürünler DMX hareketli ışık da yapabilirsiniz. Üründe yüksek verimli SMD LED’ler kullanıyoruz. Hem iç aydınlatma hem dış aydınlatma için uygundur.

LN510U Modeli

LN510U yan kapaklardan da ışık verir. Çünkü difüzör kapağı U formundadır. Estetik aydınlatma için birebirdir. Hem iç hem dış ortamlarda sabit veya hareketli ışık elde edebilirsiniz. Güç kaynağı gizleme yeri olan ürünlerimizi AC 220V elektrik ile besleyebilirsiniz.

LN76 Modeli

Sıva üstü LED modeli iç mekânlarda estetik açıdan çok avantajlı bir modeldir. Güç kaynağı gizleme yeri de vardır. Özel projeleriniz için dış mekâna uygun hale de getirebiliriz. LED kasasını sabit renklerin yanı sıra DMX için de kullanabilirsiniz. Alüminyum gövdesi hafiflik ve soğutma işlevini aynı anda sunar.

LN654G Modeli

Sıva altı lineer aydınlatma armatür modelidir. LN654G LED kasası, alüminyum kapakları sayesinde tavanda bütünlük sağlar. Silikon kaplı PCB sayesinde sabit ışık renkleri sunar. Aynı zamanda RGB renk ışıklar da verir. Asma tavanda rengarenk ışık şöleni elde edebilirsiniz.

Daha fazla teknik detay için lütfen katalog talep ediniz. 120 cm led armatür modelleri, iç mekan LED fiyatları ve dış mekan LED aydınlatma armatürleri için bize ulaşabilirsiniz.

cubukled.com fiyat almak icin