Menü Kapat

Toptan LED Satışı

Firmamız LED üreticisidir. Kaliteli LED markaları kullanan firmamız toptan LED satışı ile dikkatleri üzerinde toplar. Alüminyum PCB sayesinde hafifliği hedefleyen cubukled.com, aynı zamanda yüksek ısı iletkenliği sayesinde elektronik elemanların zarar görmesini de engeller.

Toptan LED Satışı ve Üretim

Kayseri’deki fabrikamızda özel üretim sonucu son kullanıcı ile buluşan LED aydınlatma armatürleri, ihtiyaca uygun tasarlanır. En çok satışı yapılan modeller, stok halinde bulundurulur. Düşük maliyet ile uzun soluklu kullanım sunan firmamız, kullanıcı memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Adetli satışlarda fiyat avantajı yakalayan ürünlerimiz kaliteden de ödün vermez. Kendi üretimimiz olan ürünlerimiz sayesinde, LED toptancıları arasında öne çıkmaktayız. Çok fazla rağbet gören çubuk LED modelleri haricinde adetli olmak üzere özel istenen ürünlerin tasarımı da yapılabilmektedir.

Özel Ürün Tasarımı

Firmamız projeye özel armatür tasarımı da yapmaktadır. Aydınlatma projelerine özel tasarlanan bar LED modelleri, toptan LED ışık satışında büyük artılar sağlar. İhalelere giren firmalar rahatlıkla bizden fiyat isteyebilirler. İster dış cephe olsun ister iç mekân uygulamaları olsun toptan LED malzemeleri sunabiliriz.

2200K, 2700K, 3000K, 4000K, 5000K, 6500K, amber, kırmızı, yeşil veya mavi ışık renk seçenekleri ile üretilen çubuk LED modelleri, alüminyum kasaya konulduğunda armatür haline dönüşmüş olur. Dış ortam kullanımlarında özel dizayn edilen armatürler suya ve toza karşı koruma altına alınır. Ayrıca kapalı ortamlarda sanatsal avize tasarımı yapan firmamız toplantı salonları, cami, AVM, otel gibi yaşam alanlarına da hitap eder.

Yurt Dışı LED Satışı

Çok sayıda ülkeye LED toptan satışı yapan firmamız ek olarak yurt dışı projelerine de katılır. Tecrübeli üretim süreçleriyle tasarlanan ürünler, talep edilen ülkeye ihraç edilir. Uzman ekibimizle katıldığımız üretim, üretim sonrası montaj ve devreye alma projelerimiz dünyanın her yerinde uygulanabilir.

Sıradan bir LED toptancısı olmayan firmamız güncel teknolojiyi yakından takip ederek üretim yapar. Küresel olarak kalitesi ispatlanmış markalarla çalışmaktayız. Bu kapsamda SAMSUNG, PHILIPS, CREE, LUMILEDS, SEOUL, NICHIA veya OSRAM toptan satış yapmaktayız. Çeşitli LED bar modelleri üreten ve toptan satış yapan cubukled.com aracılığıyla modelleri inceleyebilir, size uygun olanları satın alabilirsiniz.

Çubuk LED satın al