Menü Kapat

Power LED

Power LED serisi çubuk LED modellerini projektör ve wallwasher gibi güçlü ışık gerektiren ürünler için tasarladık. Ürünler üzerinde adından anlayacağınız üzere güç ledleri vardır. Serinin baskı devre kartları led kasa içerisine kolay montaj edilebilecek şekildedir.

Power LED bileşenleri yüksek güçte çalışan LED çeşididir. Ayrıca yüksek aydınlatma verimi sağlar. Bunlar diğer LED’lerden farklı olarak daha az sayıda LED ile daha fazla ışık üretir. Bu da hem maliyet hem de verimlilik açısından avantajlıdır.

Power LED serisi ürünler aydınlatma ihtiyacı duyulan pek çok alanda projektör imalatında kullanabilirsiniz. Örneğin, dış mekanlarda park, sokak, yol, tünel gibi yerlere takabilirsiniz. İç mekanlarda ise spot lamba, vurgulu aydınlatma, stüdyo, sahne, depo, hangar, atölye gibi alanlarda değerlendirebilirsiniz.

Ayrıca bu seri dekoratif aydınlatma tasarımında da yerini almıştır. Örneğin wallwasher (volvoşır) imal ederek duvar boyama yapabilirsiniz. Otel, tarihi yapılar, kamu binası, köprü ayakları, istinat duvarı gibi yerleri geceleri renklendirebilirsiniz.

Wallwasher için çubuk LED ve projektör için Çubuk LED modellerinin renksel geriverim indeksi (CRI) yüksektir. benzer şekilde renk sıcaklığını (CCT) da oldukça kaliteli verir.

Güç LED’leri yüksek güçte çalıştığı için ısı da üretir. Bu ısı, LED’in verimliliğini ve ömrünü azaltır. Bu yüzden Power LED çubuk LED serisinde alüminyum taban kullandık. Alüminyum PCB ısı transferi ve soğutma görevi yapmaktadır. Alüminyum baskı devre kartı sayesin ledler zarar görmez ve uzun yıllar çalışır.

Ayrıca bu seri sabit akımda çalışır. Çünkü gerilim değişse de akan amper değeri sabitlenir. Bu da ledlerin ısınmasını engeller. Ayrıca bu şekilde sabit ışık seviyesi sağlar.

Çubuk LED serisi düşük enerji tüketimi, uzun ömür, çevre dostu, bakım gerektirmeyen, doğal görünümlü ışık sağlayan, dayanıklı ve kolay kurulabilen bir aydınlatma kaynağıdır. Bu nedenle, Power LED serimizi pek çok aydınlatma uygulamasında tercih edebilirsiniz.

  • duvar boyama led modul
    5 üzerinden 0 oy aldı

    Güç Kaynağı: Sabit Akım LED Miktarı: 12 ad/30cm Taban PCB Ölçüleri: 16 x 300 mm Alüminyum Kesilme Aralığı: 5 cm Öne Çıkan Özellik: Power LED

  • projektor modul lediled projektor ledi
    5 üzerinden 0 oy aldı

    Güç Kaynağı: Sabit Akım LED Miktarı: 12 ad/30cm Taban PCB Ölçüleri: 16 x 300 mm Alüminyum Kesilme Aralığı: 2,5 cm Öne Çıkan Özellik: Power LED