Menü Kapat

12 ad/30cm

12 LED ve 30 cm olan çubuk LED ile projektör veya wallwasher üretimi yapabilirsiniz. Bu ürünü uygun özelliklerde bir kasaya yerleştirip kapağını kapattığınızda 30 cm volvoşır halini alır. Işık rengini seçerek duvar boyama gibi işler yapabilirsiniz.

Benzer şekilde 12 ledli çubuk LED‘i Power LED ile dizdiğimiz ürünleri 30 watt projektör ledi şeklinde değerlendirebilirsiniz. Böylece açık alanları güçlü bir şekilde aydınlatabilirsiniz.

Üzerinde 12 LED bulunan alüminyum PCB dizgi oyuklara sahiptir. Bu şekli ile kasa içerisinde kolayca vidalayabilirsiniz. Buradaki amaç montak kolaylığıdır.

Baskı devre kartının alüminyum malzemeden imal edilme sebebi ise LED soğutucu olarak çalışmasıdır. Çünkü ısı iletkenliği fazla olan metal taban elektronik bileşenler üzerindeki sıcaklığı soğurur. Böylece ürün çok daha uzun ömürlü çalışma saatine sahip olur.

30 cm’den kısa ihtiyaçlarınızda ise ürünü belirlenmiş yerlerden kesebilirsiniz. Tam tersi durumlarda ise artı ve eksi kutuplara dikkat ederek seri şekilde birleştirme yapabilirsiniz.

Bu 12 ledli aydınlatma ürünü sıradan şerit ledlerle uzaktan yakından benzemez. Çünkü onlar gibi esnek değildir ve makaraya sarılamaz. Sağlam yapısı sayesinde kolay kolay bozulmaz. Ürünü dünyaca kaliteli LED markaları ile donattık.

Ürünü kullanırken güç hesabını dikkatli yapmanız gerekir. Çünkü yanlış hesaplamalar ile satın aldığınız güç kaynakları ek külfet getirir. Bundan dolayı montaj aşamasında yapacağınız değerlendirmeler çok kıymetlidir.

Ürün doğal aydınlatma ihtiyaçlarını karşılar. Aynı zamanda dekoratif aydınlatmanın da kapılarını aralar. Ürün ile dış mekan aydınlatma, duvar ışıklandırma, depo ve hangar ışık için birebirdir.

Üründe amber, beyaz, mavi, kırmızı, yeşil veya RGB gibi ana renk seçenekleri vardır. Ayrıca ara Kelvin değerlerinde ışık rengi de üretir. Sipariş aşamasında renk tercihinizi lütfen belirtiniz. Tüm aydınlatma ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

  • projektor modul lediled projektor ledi
    5 üzerinden 0 oy aldı

    Güç Kaynağı: Sabit Akım LED Miktarı: 12 ad/30cm Taban PCB Ölçüleri: 16 x 300 mm Alüminyum Kesilme Aralığı: 2,5 cm Öne Çıkan Özellik: Power LED

  • duvar boyama led modul
    5 üzerinden 0 oy aldı

    Güç Kaynağı: Sabit Akım LED Miktarı: 12 ad/30cm Taban PCB Ölçüleri: 16 x 300 mm Alüminyum Kesilme Aralığı: 5 cm Öne Çıkan Özellik: Power LED