Menü Kapat

MP60-12V-R

Güç Kaynağı: 12 VDC

Renk: Kırmızı

LED Miktarı: 60 ad/mt

Taban PCB Ölçüleri: 12 x 500 mm Alüminyum

Kesilme Aralığı: 5 cm

Öne Çıkan Özellik: Ekonomik, Voltaj Korumalı

LED Markası Seçenekleri: CREE, OSRAM, SAMSUNG, NICHIA, SEOUL, PHILIPS, LUMILEDS

Uygun fiyatlı çubuk LED MP60-12V-R modelini, özel amaçlar için kullanabilirsiniz. Kırımız led ışık genelde 610 nm ila 760 nm aralığında bir dalga boyuna sahiptir. Kırmızı ışığı, dekor aydınlatması, sinyalizasyon, RGB ışık efektleri, elektronik cihazların göstergeleri, trafik ışıkları, reklam panoları gibi birçok alanda görürsünüz.

Gece dikkat çekiciliği fazla olan ışık rengi, vitrin ve showroomlarınızı ön plana çıkarır. Eğer bir reklamcı iseniz bu ışığı reklam tabelalarında, yönlendirme levhalarında veya logolarda tercih edebilirsiniz. Başka örnek vermek gerekirse nöbetçi eczane aydınlatma ve gece açık olan dükkanlarda görünürlüğünüzü MP60 serisi ile artırabilirsiniz.

Uygun fiyatlı LED, 12 Volt DC led trafo ile çalışır. Ayrıca bir elektronik devreye ihtiyaç duymayan çubuk LED anında ışık verir. Bu da LED bar nasıl bağlanır sorusuna direk bir cevaptır. Kısa sürelerde hızla açılıp kapanabilme avantajına sahip led ürün, efektif görüntülerde çok başarılıdır. Dayanıklı yapısıyla size uzun yıllar kullanım vadeder.

Uygun Fiyatlı Çubuk LED: MP60-12V-R (Kırmızı Işık)

Model yarım metre uzunluğundadır. 5cm’lik parçalar halinde bağımsız çalışan uygun fiyatlı led bar aydınlatma ürününü birbirine de ekleyebilirsiniz. 12 volt kırmızı led, büyük tasarlanmış harf aydınlatması işlemlerinde de kullanılabilir. Çünkü esnek montaj seçenekleri sayesinde dönüşlü ve eliptik profillere 5 cm parçalar halinde yerleştirebilirsiniz.

Ürün Kodu Çalışma Gerilimi LED Miktarı Işık Akısı Güç Tüketimi Kesilme Aralığı Renk Ölçü
MP60-12V-R 12 VDC Sabit Gerilim 60 adet/mt 720 – 3300 lm/mt 6-16 W/mt 5 cm’de bir Kırmızı Işık 12x500mm

Kırmızı led ışık ürünü evde gece lambası olarak, dolap aydınlatması, gizli ışık, barisol veya dekoratif balkon ışıklandırma yapmak için alabilirsiniz. Dur ışığında göz alıcı bir etki yaratmak için, trafik sinyalizasyon direğine bu ürünün montajı yapabilirsiniz. Araçlarınızın akü voltajına uyumlu olan 12v bar led, yolda daha şık olmanızı sağlar. Örneğin fren lambalarına ek arka cama uygulayabilirsiniz. Uygun fiyatlı bar LED ile yapacağınız tasarım tamamen sizin hayal gücünüze bağlı.

Uygun led fiyat ve özellikleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Stok bilgisi sipariş aşamasında verilir.

uygun fiyatli led kirmizi

Güç Kaynağı

Kesilme Aralığı

LED Miktarı

Öne Çıkan Özellik

,

Renk

Taban PCB Ölçüleri

Model

MP60

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.