Menü Kapat

MP60-12V-6500K

Güç Kaynağı: 12 VDC

Renk Sıcaklığı: 6500 Kelvin

LED Miktarı: 60 ad/mt

Taban PCB Ölçüleri: 12 x 500 mm Alüminyum

Kesilme Aralığı: 5 cm

Öne Çıkan Özellik: Ekonomik, Voltaj Korumalı

LED Markası Seçenekleri: CREE, OSRAM, SAMSUNG, NICHIA, SEOUL, PHILIPS, LUMILEDS

LED dizgili hazır PCB MP60-12V-6500K, soğuk beyaz ışık üretir. Özellikle atölye, laboratuvar, ders çalışma odası gibi odaklanma gerektiren benzer çalışma ortamlarında tercih etmelisiniz. Showroom vitrinleri veya raflar, sergi salonları, sanat galerileri gibi dikkat çekmek istediğiniz yerler için mükemmeldir.

Bina girişleri gibi güvenlik istenen alanlar için de satın alınan ve soğuk beyaz ne demek? sorusuna tam cevap olan 6500 Kelvin alüminyum LED dizgi kalitelidir. Ayrıca kolay montaj avantajıyla hemen her mekâna ayak uydurur. Profilsiz ve kaplamasız şekilde kapalı ortamda çalışabilen model oldukça ekonomiktir. Dış mekan uygulamaları için polimerle kapladığımız ürünü, alüminyum profil ve difüzör kapakla neme ve toza karşı tam korumayla kullanabilirsiniz.

LED Dizgili Hazır PCB: MP60-12V-6500K (Soğuk Beyaz Işık)

Ürünü LED dizgi yapan firmalar arasında ön planda olan İnternet sitemiz aracılığıyla temin edebilirsiniz. MP60-12V-6500K modeli, 12v led adaptör ile çalışır. CREE, NICHIA, PHILIPS, SEOUL, SAMSUNG, OSRAM, LUMILEDS gibi kaliteli LED markalarıyla tasarladığımız ürünü projenize özel donatırız. Bu kapsamda marka ve led türü güç tüketim değerini doğrudan etkiler.

Led dizgili hazır pcb çeşitleri, standart seri üretimde 16 watt gücündedir. Fakat talepleriniz doğrultusunda 6 watt/metre ile 16 watt/metre arasında güçte üretebiliriz. 1,2cm genişliğe sahip olan pcb led dizgi yarım metre uzunluğundadır. 16 mm beyaz dizgi led üzerinde 60 adet led çipi vardır.

Ürün Kodu Çalışma Gerilimi LED Miktarı Işık Akısı Güç Tüketimi Kesilme Aralığı Renk Ölçü
MP60-12V-6500K 12 VDC Sabit Gerilim 60 adet/mt 720 – 3300 lm/mt 6-16 W/mt 5 cm’de bir 6500K 12x500mm

Beyaz led bar modelini, yarım metre altındaki kullanımlarda 5 cm’de bir konulan işaretli kısımlardan kesilerek kısaltabilirsiniz. Daha uzun montaj gerektiren durumlarda ise ürünleri her iki ucundaki anot (+) ve katot (-) kutuplarından birbirine lehim/kablo yardımıyla ekleyebilirsiniz. Pratik çözüm isteyen müşterilere ise soket/konnektör veya soket/kablo gibi seçenekler sunarız.

SMD LED dizgi ideal seviyede ışık akısı üretir. Beyaz pcb dizgi, LED teknolojisinin avantajlarından dolayı gereksiz enerji tüketimi yapmaz. Yüksek verimli ürünü, kartonpiyer ışık havuzu, barisol, gizli ışık gibi tavan uygulamalarında da tercih edebilirsiniz. LED dizgi makinesi ile ürettiğimiz led fiyat için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

LED Adaptör Hesabını Nasıl Yapmalıyım?

  • MP60-12V-6500K  led dizgi miktarını belirleyiniz.

Örnek: 20 adet ürün seri bağlı ise 20 ad X 0,5 m = 10 m şeklinde olur.

  • Satın aldığınız ürünün 1 metredeki gücünü Watt olarak toplam metreyle çarpınız.

Örneğin: Çalıştıracağınız led modeli, 1 metre başına 16 W elektrik tüketiyor olsun. Toplam tüketim 10 metre X 16 Watt = 160 Watt olur.

  • Minimum bu gücü verebilen bir DC led adaptör kullanmalısınız.

Örnek: Minimum 160 Watt güç üretebilen 12 Volt sabit gerilimli DC led adaptör seçmelisiniz.

Güç Kaynağı

Kesilme Aralığı

LED Miktarı

Öne Çıkan Özellik

,

Renk

Taban PCB Ölçüleri

Model

MP60

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.