Menü Kapat

MP60-12V-G

Güç Kaynağı: 12 VDC

Renk: Yeşil

LED Miktarı: 60 ad/mt

Taban PCB Ölçüleri: 12 x 500 mm Alüminyum

Kesilme Aralığı: 5 cm

Öne Çıkan Özellik: Ekonomik, Voltaj Korumalı

LED Markası Seçenekleri: CREE, OSRAM, SAMSUNG, NICHIA, SEOUL, PHILIPS, LUMILEDS

Cree LED MP60-12V-G modelini farklı ışıklar ile renkli bir ortam oluşturmak isteyenler için ürettik.Ekonomik yeşil led modelini 12 v led driver ile besleyebilirsiniz. 12 voltun avantajı araç aküleri ile aynı olmasıdır. Dolayısıyla ürünü araba, tır, kamyon, otobüs, minibüs aydınlatması için de kullanabilirsiniz.

Cree firması, 1987 yılında kuruldu ve mavi led kalıbını geliştirdi. 2006 yılında, aydınlatma sınıfı ledi piyasaya sürerek led aydınlatma devrimini başlattı. Şirket, ledleri genel aydınlatma ve video ekranı uygulamalarında yaygınlaştırmak için çalışmaya devam ediyor. Firma, aydınlatma alanında yenilikçi çözümler geliştirmek için faaliyetlerine halen Çin’de devam etmektedir.

cree led

Işık tayfının ana renklerinden biri olan yeşil, sanat ve müzikle uğraşanların kabiliyetlerine güç katar. Çünkü doğanın huzurunu andırır. Çevreci hareketlerin de sık sık kullandığı yeşil, olumlu mesaj verme özelliğiyle doğaya olan duyarlılığın rengidir. Led ışık yeşil renkle büründüğünde bahçe veya ağaç gibi ortamlarda sıklıkla tercih edilir. Fakat dışarısı için polimer kapladığımız lar berı ve IP korumalı alüminyum profil kullanmalısınız.

Cree marka led ürünümüz, iç mekanlarda çok yönlü bir aydınlatma çözümü sunar. Bu ürünü alçıpan tavan, tv ünitesi, duvar, vitrin ve raf gibi farklı yerlere profilsiz şekilde montaj yapabilirsiniz. Ayrıca reklam tabelası, yönlendirme levhası, ışıklı exit gibi imalatlarınızda da kullanabilirsiniz. Ürün, hem dekoratif hem de fonksiyonel bir üründür. Siz de evinizi veya iş yerinizi led şeritle aydınlatın, fark yaratın.

Cree led Türkiye sektöründe kalitesini ispatlamıştır. Fakat Cree markası ile donattığımız üründe stok durumuna göre diğer markaları da kullanıyoruz. Projeniz için marka şartınız var ise sipariş aşamasında mutlaka bildiriniz. Siparişinizin büyüklüğüne bağlı olmak üzere üretim planlamasını değiştirebiliriz.

Cree LED: MP60-12V-G (Yeşil Işık)

MP60-12-G modelini olduğu gibi profil içerisine yerleştirirseniz lineer led armatür yapmış olursunuz. Led barları güç kaynakları ile birlikte alüminyum bir kasaya koyduğunuzda Cree Led projektör olarak kullanabilirsiniz. Fakat bu durumda led türünün cree power led olması gerekir. Çünkü projektörler normal led armatürlere göre daha güçlü ışık verir.

Ürünümüzün gücü metre başına 6 W ile 16 W arasında değişebilmektedir. Eğer şartnamenizde belirli bir güç gereksinimi varsa, ürünümüzü buna göre ayarlayabiliriz. Aşağıdaki tabloda da göründüğü üzere model 1,2 cm ve 50 cm ölçülerindedir. Led ürünü 5 cm’lik parçalara ayırabilir veya uçtan uca ekleyerek uzatabilirsiniz.

Ürün Kodu Çalışma Gerilimi LED Miktarı Işık Akısı Güç Tüketimi Kesilme Aralığı Renk Ölçü
MP60-12V-G 12 VDC Sabit Gerilim 60 adet/mt 720 – 3300 lm/mt 6-16 W/mt 5 cm’de bir Yeşil Işık 12x500mm

Bu ürünün bir metresinde 60 LED vardır. Eğer 2 adet MP60-12V-G ürünü seri bağlarsanız, toplam 60 adet led aynı anda yanar. Led türüne göre ışık akısı ve güç tüketimi değişir. Lümen değeri yüksek olan ledler daha çok ışık verir. Teknik bilgi, diğer renklerden farklı ürün belirleme ve Cree led fiyat için lütfen bize ulaşınız.

LED Driver Güç Hesaplamasını Nasıl Yapmalıyım?

  • Toplam yeşil bar led miktarını metre hesabıyla ölçünüz.

Örnek: 20 yeşil led modelini seri şekilde birbirine eklediyseniz 20 adet X 0,5 mt = 10 mt olur.

  • Satın aldığınız ürünün 1 metrede tükettiği W değerini toplam metrajla çarpınız. Toplam güç kaç W?

Örneğin: Montajını yaptığınız led 1 metrede 10W elektrik tüketiyorsa 10 mt X 10 W = 100 W olur.

  • Minimum bu güce eşit bir DC led driver seçmelisiniz.

Örnek: En az 100 W ve DC 12 Volt led driver satın almalısınız.

Güç Kaynağı

Kesilme Aralığı

LED Miktarı

Öne Çıkan Özellik

,

Renk

Taban PCB Ölçüleri

Model

MP60

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.