Menü Kapat

MP60-12V-4000K

Güç Kaynağı: 12 VDC

Renk Sıcaklığı: 4000 Kelvin

LED Miktarı: 60 ad/mt

Taban PCB Ölçüleri: 12 x 500 mm Alüminyum

Kesilme Aralığı: 5 cm

Öne Çıkan Özellik: Ekonomik, Voltaj Korumalı

LED Markası Seçenekleri: CREE, OSRAM, SAMSUNG, NICHIA, SEOUL, PHILIPS, LUMILEDS

Gün ışığı led MP60-12V-4000K, ürünü doğala en yakın aydınlatmayı sağlar. Yaşam alanlarınızda mümkün olduğunca güneş ışığından faydalanmanızı öneririz. Çünkü doğal aydınlatma vücudunuzdaki D vitamini miktarını artırır, dolayısıyla kemikleriniz güçlendirir ve bağışıklık sisteminizi destekler. Ayrıca ruh halinizi de iyi gelir. Fakat akşamları ve ışığın yetersiz olduğu zamanlarda aydınlatma ürünlerine ihtiyaç duyarsınız.

MP60-12V-4000K, genel aydınlatma beklentilerinize muhteşem bir çözümdür. Evlerde, ofislerde, otellerde, okullarda, kamu binalarında, hastanelerde ve diğer kapalı mekanlarda iç aydınlatmada kullanabilirsiniz. Bitki yetiştiriciliği, sera, akvaryum veya teraryum gibi doğal ışık isteyen yerlerde yapay ışık kaynağı olarak değerlendirebilirsiniz. Günışığı şerit led ürünlerine göre çok daha kalitelidir.

Sanat galerisi, müze ya da fotoğraf stüdyosu gibi renk doğruluğunun önemli olduğu yerler için satın alabilirsiniz. Ayrıca mimari tasarımlarda estetik bir unsur da olur. Örneğin antre dekorasyonu yaparken gün ışığı ampul veya günışığı led ile tavanda yaptığınız ışıklandırma eve girenlerde rahatlama duygusu oluşturur. Ev ve iş yerlerinin atmosferini değiştiren sıva üstü led, piyasa geleninde iş yapan ev dekorasyoncusu firmaların olmazsa olmazıdır.

Gün Işığı LED: MP60-12V-4000K (Gün Işığı)

NICHIA, CREE, OSRAM, SAMSUNG, SEOUL, LUMILEDS, PHILIPS gibi markalar ile ürettiğimiz aydınlatma armatürleri ve gün ışığı modül led çeşitleri, tüm beklentilerinize cevap verir. MP60-12V serisi 1 metre için 60 adet LED elemandan oluşur. Voltaj korumalı ürün, şebeke zararlarından uzak kalarak yıllar boyu çalışmaya devam eder. Gün ışığı led ampül çeşitlerine güzel bir alternatiftir.

Ürün Kodu Çalışma Gerilimi LED Miktarı Işık Akısı Güç Tüketimi Kesilme Aralığı Renk Ölçü
MP60-12V-4000K 12 VDC Sabit Gerilim 60 adet/mt 720 – 3300 lm/mt 6-16 W/mt 5 cm’de bir 4000K 12x500mm

Kolay bulunan herhangi bir 12 Volt adaptör ile enerjilendirebilirsiniz. Adaptör geleneksel AC elektriği DC forma dönüştürür ve çıkışında sabit gerilim olur. Ürünü, kartonpiyer gizli ışık uygulamalarında kullanabilirsiniz. Bu şekliyle dekoratif salon aksesuarları kategorisine de giren MP60-12V-4000K ile etkileyici tasarımlar yapabilirsiniz.

gunısigi led MP60

Ev dekorasyon ürünleri arkasına montaj yaptığınızda daha dikkat çekici hale gelir. Siz de web sitemiz aracığıyla gün ışığı led metre fiyatı alabilir ve projelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Güç Kaynağı

Kesilme Aralığı

LED Miktarı

Öne Çıkan Özellik

,

Renk

Taban PCB Ölçüleri

Model

MP60

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.