Menü Kapat

SP70-4000K

Güç Kaynağı: 24 VDC

Renk Sıcaklığı: 4000 Kelvin

LED Miktarı: 70 ad/mt

Taban PCB Ölçüleri: 16 x 500 mm Alüminyum

Kesilme Aralığı: 10 cm

Öne Çıkan Özellik: Akım Korumalı

LED Markası Seçenekleri: CREE, OSRAM, SAMSUNG, NICHIA, SEOUL, PHILIPS, LUMILEDS

LED bar  SP70-4000K modelini  standart olarak en az yarım metre uzunluğunda üretiyoruz. Model bir metre için 70 tane LED’e sahiptir. Üründe SEOUL, NICHIA, LUMILEDS, CREE, SAMSUNG, PHILIPS veya OSRAM gibi LED markaları seçilebilirsiniz. LED bar modeli, karar verdiğiniz LED markasına, türüne ve teknik özelliklerine göre tasarlıyoruz. Ürün bir metre için 720 – 3300 aralığında ışık akısı üretir.

Ürünü kamu binaları, otel, eğlence mekânları, yaşam alanları, park, bahçe gibi yapılarda tercih edebilirsiniz. Veya vitrin, raf, barisol tavan gibi uygulamalarda kullanabilirsiniz. SP70 serisi, 24Volt DC LED driver ile uyumlu çalışır. Çoğu yerde rahat bulunan LED driver’larla çalışan 1 metrelik SP70-4000K, 16 Watt güç tüketir. Bu değeri isteğinize göre 6 ila 30 Watt aralığında herhangi bir değere çekebiliriz.

led bar teknik cizim

LED Bar: SP70-4000K (Gün Işığı)

Gün ışığı LED bar, 4000 Kelvin renk sıcaklığına sahiptir. Modelin kesilme aralığı 10 cm’dir. Her 10 cm’de bir işaretli kısımlardan keserek kısaltılabilirsiniz. Daha uzun metrajlar için ise birbirine ekleyebilirsiniz. Eklerken anot ve katot uçları diğer ürünün anot ve katot ucuna jumper kablo ve lehim ile irtibatlandırabilirsiniz. Özel talebinize göre bu işlemi soket ve kablo veya soket ve konnektör şeklinde sunabiliriz.

Çok yönlü kullanıma sahip olan SP70-4000K modeli, siz müşterilerine dayanıklılığıyla uzun soluklu bir kullanım vadeder. Üzerindeki elektronik elemanlar sayesinde akım koruması sağlayan ürün, ani çıkışlara ve şebeke dalgalanmalarına karşı önlem alır. Temel ihtiyaçlara ek olarak gelişmiş aydınlatma projelerinde de kullanabildiğiniz SP70-4000K, klasik floresan armatürlere göre optimum seviyede enerji tüketimi yapar. 24 VDC bar LED modeli, zararlı maddeler üretmediği için çevre dostu kullanım sunar.

Ürün Kodu Güç Kaynağı LED Miktarı Işık Akısı Güç Tüketimi Kesilme Aralığı Renk Ölçü
SP70-4000K 24 VDC Sabit Gerilim 70 ad/mt 720 – 3300 lm/mt 6-30 W/mt 10 cm’de bir 4000K 16x500mm

Alüminyum profile konulmadan tek başına da yaygın kullanımı olan model, ışık havuzu, çatı kapama, vitrin ve raf aydınlatma gibi sayısız yerde işinizi görür. 4000K LED’i, açık alanlar için polimer korumasına alındıktan sonra özel bir profile yerleştiriyoruz. Neme ve toza karışı korunan ürünü LED bar kanal profili sayesinde dış etkenlere bağlı arızalardan kurtarmış oluruz.

Yeterli miktarda aydınlatma başta psikolojik olmak üzere dolaylı yollardan da fizyolojik açıdan önemlidir. Doğal gün ışığı ortamda yetersiz ise yapay açıdan gün ışığı LED bar aydınlatma bu konuda size çözüm geliştirir. Hemen her yere uyum sağlayan SP70-4000K, sağlık kabinleri, hastaneler veya spor kompleksleri gibi iç aydınlatma çalışmalarında, müze aydınlatmada hatta akvaryum gün ışığı LED bar ihtiyaçlarına birebirdir. Web sitemiz aracılı ile LED bar çeşitleri hakkında fikir edinebilirsiniz.

LED Driver Seçimi Nasıl Yapılır?

  • Toplam SP70-4000K LED bar, metre olarak hesaplanır. Toplam metraj ne kadar?

Örnek: Ürünler 20 adet seri olarak eklenmiş olsun. 20 adet X 0,5 metre = 10 metre

  • Montajlanan LED bar’ın bir metredeki gücü Watt olarak metrajla çarpılır. Toplam Watt ne kadar?

Örnek: Çalıştırılmak istenen SP70-4000K, bir metrede 10 Watt güce sahip olsun. Toplam güç 10 metre X 10 Watt = 100 Watt

  • Minimum toplam gücü sağlayan bir DC LED driver kullanılmalıdır. Güç kaynağının kaç Watt olmalı?

Örnek: En az 100 Watt gücünde ve 24 Volt DC güç kaynağı seçilmelidir.

Güç Kaynağı

Kesilme Aralığı

LED Miktarı

Öne Çıkan Özellik

Renk

Taban PCB Ölçüleri

Model

SP70

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.