Menü Kapat

MP60-24V-2700K

Güç Kaynağı: 24 VDC

Renk Sıcaklığı: 2700 Kelvin

LED Miktarı: 60 ad/mt

Taban PCB Ölçüleri: 12 x 500 mm Alüminyum

Kesilme Aralığı: 10 cm

Öne Çıkan Özellik: Ekonomik, Voltaj Korumalı

LED Markası Seçenekleri: CREE, OSRAM, SAMSUNG, NICHIA, SEOUL, PHILIPS, LUMILEDS

Gergi tavan led modeli MP60-24V-2700K, malzemenin rengi, deseni ve dokusuna uygun olmalıdır. Örneğin, beyaz renkli gergi tavanlar, her türlü ışık rengiyle uyumlu olabilir. Fakat çok renkli gergi tavanlar, görünümü bozmamak için soğuk beyaz ışıkla aydınlatılmalıdır. Işık renk sıcaklığı, gergi tavanın atmosferini belirler. Bu açıdan rengi özenle seçmelisiniz.

Ayrıca barisol tavanın malzemesi, ışığın geçirgenliğini ve yansımasını etkiler. Parlak veya şeffaf gergi tavanlar, daha fazla ışık geçirir. Mat gergi tavanlar ise daha az ışık geçirir. Bu sebeple, gergi tavan için led gücünü ve çubuk led sayısını dikkatle ayarlamalısınız.

Tavanın tipi de çok önemlidir. Örneğin düz gergi tavanlar gergi tavan aydınlatma için tavana monte işlemi açısından daha uygundur. Bir diğer önemli konu da gergi tavan led aydınlatma, homojen şekilde aydınlatma için uygun aralıklarla yerleştirilmelidir. Böylece çok daha etkileyici bir görünüm elde edersiniz.

gergi tavan icin led

Gergi Tavan LED: MP60-24V-2700K

Dekoratif led ışık, gergi tavanın arkasına, alçıpan tavana sağlam bir şekilde yerleştirilmelidir. Çünkü işçiliği zor olan bu işlem bittikten sonra herhangi bir led ürünün düşmesini istemezseniz. Ayrıca MP serisi bakım gerektirmeyen kullanımı ile bu çalışmalar için oldukça uygun bir seçimdir.

Metrede 60 LED bulunan aydınlatma ürünümüz 6 – 16 Watt değerleri aralığında güce sahiptir. 24 Volt led power supply ile çalışan MP60 çubuk led, 720 lm/mt den 3300 lm/mt ye kadar ışık akısı seçenekleri ile sunulur. Bar ledi 10 cm aralıklardan keserek kısaltabilirsiniz. Böylece parçaları ayrı ayrı kullanabilirsiniz. Uç uca ekleyerek de daha uzun bar ledler elde edebilirsiniz.

Ürün Kodu Çalışma Gerilimi LED Miktarı Işık Akısı Güç Tüketimi Kesilme Aralığı Renk Ölçü
MP60-24V-2700K 24 VDC Sabit Gerilim 60 ad/mt 720 – 3300 lm/mt 6-16 W/mt 10 cm 2700K 12x500mm

Barisol çalışmalarının hol dekorasyon alanında dikkat çeken bir yeri vardır. Çünkü ev dekorasyon modelleri yaşam alanının her yerinde yapılır. Hol ise odalara geçiş koridorları olduğundan ferah görünmesi gerekir. MP60 çubuk led çeşitlerini ledli dekorasyon ve ev kartonpiyer modelleri için ürettik. 12 mm genişlik ve 0,5 metre uzunluk ölçülerine sahip ürün gergi tavan ışık için birebirdir.

Tüm aydınlatma ihtiyaçlarınız için ve gergi tavan led aydinlatma fiyatları için bizden yardım alabilirsiniz. Projeleriniz için özel fiyat çalışırız. Stok bilgisini sipariş aşamasında veriyoruz.

Güç Kaynağı

Kesilme Aralığı

LED Miktarı

Öne Çıkan Özellik

,

Renk

Taban PCB Ölçüleri

Model

MP60

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.