Menü Kapat

MP60-24V-5000K

Güç Kaynağı: 24 VDC

Renk Sıcaklığı: 5000 Kelvin

LED Miktarı: 60 ad/mt

Taban PCB Ölçüleri: 12 x 500 mm Alüminyum

Kesilme Aralığı: 10 cm

Öne Çıkan Özellik: Ekonomik, Voltaj Korumalı

LED Markası Seçenekleri: CREE, OSRAM, SAMSUNG, NICHIA, SEOUL, PHILIPS, LUMILEDS

Osram led bar modeli olan MP60-24V-5000K, beyaza yakın ışık rengi sunar. Bu renk sıcaklığı, güneşin parlak mavi ışıklarının etkili olduğu yaz zamanlarında gün ışığının renk sıcaklığına yakındır. Fakat biraz daha soğuktur. Işık, enerjik ve ferahlatıcı bir ruh hali yaratır. Ayrıca detayları daha kolay görmenizi destekler. Böylece nesnelerdeki kusurları daha net görebilirsiniz. Hatta bazen iş kazalarına bile engel olur. Bu sebeple, çalışma ortamları, güvenlik aydınlatması, kuyumcular, mücevher mağazaları veya spor alanları gibi yerlerde kullanabilirsiniz.

osram cubuk led

Ürün, 24 Volt led trafo ile çalışır. Eğer oturma odası dekor işleri yapıyorsanız bu model tam size göre bir çözüm. Çünkü alüminyum PCB’den oluşan dayanıklı gövdesi kolay montajı ile işinizi kolaylaştırır. Örneğin tavan ışıklandırma da gizli ışık havuzu veya gergi tavan işlemleri geri dönüş istemeyen işlerdir. Bundan dolayı uygulama sonrası uzun yıllar kullanmak için MP60 serisini tercih edebilirsiniz.

Ev dekorasyonları alanında ön plana çıkan Osram LED, genel aydınlatmada da değerlendirebilirsiniz. Bu durumda yüksek bir tavan yok ise direk göze gelmeyecek şekilde bir aydınlatma dizaynı yapmalısınız. Böylece ışık yönü açısından göz yorgunluğu olmadan gündelik ışıklandırmayı en doğru şekilde yapmış olursunuz.

Osram LED Bar: MP60-24V-5000K

Almanya merkezli Osram firması 1906 yılında kurulmuştur. Şirket merkezi Münih’tedir. Adını osmium ve wolfram isimlerinden almıştır. Firma yarı iletken ve led üretimi yapmaktadır. Osram’ın kalitesini dünyaca çapında kanıtlanmış ledleriyle ürettiğimiz led barlarımız, yüksek performans ışık üretir.

Ürün Kodu Çalışma Gerilimi LED Miktarı Işık Akısı Güç Tüketimi Kesilme Aralığı Renk Ölçü
MP60-24V-6500K 24 VDC Sabit Gerilim 60 ad/mt 720 – 3300 lm/mt 6-16 W/mt 10 cm 6500K (Beyaz Işık) 12x500mm

Osram şerit led çeşitlerinden oldukça kaliteli olan alüminyum ürünü uzun yıllar kullanabilirsiniz. Ürün üzerinde 60 adet/metre LED bulunur. Yüksek ışık şiddeti sunan model, 12 mm genişliğindedir. Osram aydınlatma ürününü projelerinize göre gerektiğinde bir alüminyum led profil içerisine yerleştirebilirsiniz. Polimerle kapladığımız modeli profilli haliyle açık ortamlarda da değerlendirebilirsiniz. Ayrıca Cree, Osram, Nichia, Seoul, Philips veya Lumileds gibi seçeneklerimiz de var.

MP60-24V serisi, yarım metre uzunluğundadır. Fakat istediğinizde 10 cm ölçülerinde kesebilirsiniz. Uzun metrelerde ise uçlarından birbirine ekleyebilirsiniz. Esnek montaj seçenekleri ile tüm dekoratif obje aydınlatmalarında kolaylık elde edersiniz. Osram 120 cm led floresan fiyatları ve diğer tüm aydınlatma ürünleri hakkında bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Stok durumu hakkında bilgi ve özel istekleriniz için geri dönüşleri sipariş aşamasında yapıyoruz.

Güç Kaynağı

Kesilme Aralığı

LED Miktarı

Öne Çıkan Özellik

,

Renk

Taban PCB Ölçüleri

Model

MP60

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.