Menü Kapat

FLS-16-30-D-24V

Güç Kaynağı: 24 VDC

Renk Sıcaklığı: Seçenekler vardır.

LED Miktarı: 30 ad/mt

Taban PCB Ölçüleri: 16 x 1000 mm Alüminyum

Kesilme Aralığı: 20 cm

Öne Çıkan Özellik: Ekonomik, Voltaj Korumalı

Voltaj korumalı led bar çubuk FLS-16-30-D-24V, baskı devre kartına dizilen ledlerden ve diğer elektronik elemanlardan oluşur. Ürün 1 metre boyundadır ve 20 cm aralıklardan ürünü kopartarak ayrı ayrı da kullanabilirsiniz. Bir metreden daha uzun ihtiyaçlarınızda ise ürünü birbirine seri şekilde lehimleyebilirsiniz. Plaka halinde gelen ürünü yaşam alanlarınıza çubuk şeklinde direkt montaj yapabilirsiniz.

Led bar çubuk voltaj koruma özelliği sayesinde şebeke dalgalanmalarından daha az etkilenir. Uzun soluklu kullanım sunan FLS-16-30-D-24V, doğru akım 24 Volt sürücü ile çalışır. Belirli aralıklarda herhangi bir bakım istemeyen ışık kaynağı çevre dostu bir duruş sergiler.

Voltaj Korumalı LED Bar Çubuk: FLS-16-30-D-24V (Farklı Renk Seçenekleri ile)

Duvar ve tavan süslemeleri, TV ünitesi LED gibi çok sayıda çalışma için birebirdir. Çünkü alüminyüm FLS-16-30-D-24V modelini, konutunuzda, mağazanızın vitrininde veya iç dekorasyonunda, büronuzun aydınlatma sisteminde tercih edebilirsiniz. Kullanım alanı oldukça geniştir. Örnek vermek gerekirse, lokantalar, kafeler, alışveriş merkezleri, oteller gibi iç mekânlarda mükemmel bir çözümdür.

1 metre led bar çubuk modelinin alüminyum kartı 16 mm genişliğindedir. Aydınlatma tasarımına göre isterseniz profil içerisine koyabilirsiniz. Burada ürünü polimer ile kaplamanız ve armatürü IP korumalı yapmanız gerekir. Su ve toza karşı koruma altına aldığınız ürünleri artık dış cephe dekorasyonlarında bile tercih edebilirsiniz.

Ürün Kodu Çalışma Gerilimi Seçenekleri LED Miktarı Kesilme Aralığı Ölçü
FLS-16-30-D-24v 24 VDC Sabit Gerilim 30 20 cm 16×1000 mm

Voltaj korumalı led bar çubuk bünyesinde 1 metre için 30 tane LED komponent barındırır. Çok yüksek ışık şiddeti istenmeyen durumlarda enerji tasarrufu da sağlayan 30 ledli led bar çubuk, bütçenizi korur. Ayrıca, 24 Volt led bar çubuk ışık modeli, kolay montaj seçenekleri ile elinizi güçlendirir.

Siz de projelerinizde 24 Volt led bar çubuk kullanmak istiyorsanız, led bar çubuk toptancısı olan cubukled.com web sitemiz sayesinde bizim ile iletişime geçebilir, led fiyat ve özellikleri hakkında bilgi talep edebilirsiniz. Stok bilgisini sipariş aşamasında veriyoruz.

Güç Kaynağı

Kesilme Aralığı

LED Miktarı

Öne Çıkan Özellik

,

Taban PCB Ölçüleri

Model

FLS

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.