Menü Kapat

MP60-24V-A

Güç Kaynağı: 24 VDC

Renk: Amber

LED Miktarı: 60 ad/mt

Taban PCB Ölçüleri: 12 x 500 mm Alüminyum

Kesilme Aralığı: 10 cm

Öne Çıkan Özellik: Ekonomik, Voltaj Korumalı

LED Markası Seçenekleri: CREE, OSRAM, SAMSUNG, NICHIA, SEOUL, PHILIPS, LUMILEDS

Voltaj korumalı çubuk LED modeli MP60-24V-A, 1500 Kelvin ila 1700 Kelvin aralığında amber renk ışık üretir. Kırmızımsı amber ışık rengi dinlendirici özelliğe sahiptir. Kafeler, otantik restoranlar, dinlenme alanları, sauna, masaj odaları, otel lobileri veya bekleme salonlarında kullanabilirsiniz. Göze hoş gelen amber, aynı zamanda tarihi yapı, cami veya bulvar aydınlatmalarında da kullanılır.

MP60 serisinin gözdelerinden olan ürün üzerindeki LED markası ve türüne göre 1 metrede 6 W ila 16 W aralığında güç tüketimi yapar. Buna bağlı olarak lümen/metre birimiyle ifade edilen 1 metre için sağlanan ışık akısı değeri de değişir. Modeli bu tür istekleriniz dikkate alınarak özel tasarlayabiliriz.

Ürün bünyesinde üretim planlamasına göre çeşitli markalarda amber renk LED kullanabiliriz. LED aydınlatma avantajlarından faydalanan ürün, çok daha az elektrik tüketimiyle yüksek verimlilik sağlar. Zararlı gaz ve toksik madde barındırmayan MP60-24V-A siz müşterilerimize güvenli kullanım sunar.

Voltaj korumalı model, klasik ampul veya flüorsan lambalara oranlı mekanik darbelere karşı daha dayanıklıdır. Ürün, alüminyum baskı devre kartının ısıyı anında üzerine çekmesiyle termal etkilere karşı koruma altındadır. Çubuk LED, kolay kolay eğilip bükülmeyen yapısı sayesinde amber rengi şerit LED modellerine göre daha sağlamdır.

Voltaj Korumalı Çubuk LED: MP60-24V-A (Amber Işık)

1 adet ekonomik amber çubuk LED seri üretimde standart 50 cm uzunluğundadır. Ürünü 10 cm ölçüsündeki kesilme noktalarına göre istediğiniz sayıda bölebilirsiniz. Ayrıca uç uca ekleyerek uzatabilirsiniz. Ekleme işlemi klasik olarak kablo ve lehim ile yapılır. Fakat soket/kablo veya soket/konektör şeklinde seçenekleriniz de var.

Ürün alüminyum baskı devre üzerine monte edilmiş LED elemanlarından oluşan bir aydınlatma ürünüdür. 1 metrede 60 adet amber rengi LED vardır. Piyasa genelinde kullanımı yaygın olan 24 V LED trafo ile yanar. Satın alacağınız LED trafonun yeterli Watt değerinde olması gerekir. DC trafonun girişi 220 Volt AC şebeke gerilimi ile beslenir. Çıkışı ise direkt olarak çubuk LED’e bağlanır. İstiyorsanız araya bir de açma kapama anahtarı ekleyebilirsiniz.

Model ile gergi tavan aydınlatma, ışık havuzu, gizli ışık, raf aydınlatma veya vitrin aydınlatması yapabilirsiniz. Ürün herhangi bir aparata ihtiyaç duymaz. Montajda vidalama yapabilirsiniz veya çift taraflı bank kullanabilirsiniz. Tek gereken uygun LED trafodur.

Ürün Kodu Çalışma Gerilimi LED Miktarı Işık Akısı Güç Tüketimi Kesilme Aralığı Renk Ölçü
MP60-24V-A 24 VDC Sabit Gerilim 60 ad/mt 720 – 3300 lm/mt 6-16 W/mt 10 cm Amber 12x500mm

Ürün göz önünde duracaksa alüminyum bir LED profil içerisine koyabilirsiniz. Işığın yayıldığı ön kısmı ise homojenliği sağlayan difüzör kapak ile kapatmanız gerekir. Çubuk LED bu şekilde estetik bir armatür halini alır. Bu yöntem ile iç mekan lineer aydınlatma yapabilirsiniz. Hatta LED Batten Light şeklinde geçen LED çıta ışık da yapabilirsiniz.

Toz veya nem alan dış mekânlarda voltaj koruma özellikli ürün üzerini profile girmeden polimer (silikon) ile kaplamalısınız. Böylece ürün, IP korumalı bir armatür olur. Bunu talebe göre fabrikamızdaki polimer makinesi ile yapabiliriz. Yüksek voltaj koruması ise ürünü elektriksel dalgalanmalara karşı daha dirençli yapar.

Dekoratif aydınlatma veya genel aydınlatma amaçlı kullanabileceğiniz MP60-24V-A modelinin alüminyum PCB ölçüsü 1,2 cm x 50 cm şeklindedir. Yüksek voltaja karşı koruma altındaki çubuk LED fiyat konusunda size yardımcı olabiliriz. Ürünlerimiz kalite standartlarını karşılar.

voltaj koruma amber led

LED Trafo Nasıl Hesaplanır?

  • Total MP60-24V-A çubuk LED miktarını hesaplamalısınız.

Örneğin: 20 adet amber çubuk LED seri bağlı ise 20 ad X 0,5 mt = 10 mt

  • Ürünün 1 metredeki gücünü bu değer ile çarpmalısınız.

Örnek: Aydınlatma ürünü 1 metrede 10 W elektrik tüketiyor ise 10 mt X 10 W = 100 W eder.

  • Minimum bu gücü karşılayabilen doğru akım LED trafo kullanmalısınız.

Örneğin: En az 100 W gücünde 24 Volt DC LED trafo satın almalısınız.

Güç Kaynağı

Kesilme Aralığı

LED Miktarı

Öne Çıkan Özellik

,

Renk

Taban PCB Ölçüleri

Model

MP60

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.