Menü Kapat

FLS-12-30-D-24V

Güç Kaynağı: 24 VDC

Renk Sıcaklığı: Seçenekler vardır.

LED Miktarı: 30 ad/mt

Taban PCB Ölçüleri: 12 x 1000 mm Alüminyum

Kesilme Aralığı: 20 cm

Öne Çıkan Özellik: Ekonomik, Voltaj Korumalı

Ucuz LED dizgi modeli FLS-12-30-D-24V, kullanım alanı çok geniş bir alüminyum PCB üründür. Özellikle reklam levhası aydınlatma, tanıtım levhası aydınlatma veya yönlendirme levhası aydınlatma işlerinde ön plandadır. Dükkan, hastane, okul, kurs, banka, market, benzin istasyonu, hava alanı, otogar, metro gibi yerlerde kullanabilirsiniz.

1 metre uzunluğundaki ucuz LED bar ürünü 20 cm ölçülerinde kopararak ayrı ayrı çalıştırabilirsiniz. Bir metreden daha uzun mesafeler için ise uç kısımlarından birbirine lehim ve kablo ile ekleyebilirsiniz. Ayrıca 1,2 cm genişliğindeki ürünü profil içerisine koyduğunuzda armatüre dönüşür. IP korumalarını tam olarak sağladığımız armatürler dış ortam için bile ideal hale gelir.

Ucuz LED: FLS-12-30-D-24V (Farklı Renk Seçenekleri ile)

Bir metrelik ürün üzerinde 30 adet/mt LED vardır. Optimum ışık şiddeti sağlayan ürünü dekoratif açıdan da kullanabilirsiniz. Örneğin evinizde vestiyer aydınlatması veya tablo kenar aydınlatması yaptığınızda oturma odanızın atmosferi daha havalı hale gelir. Görsel etki bırakmak isteyenlerin vazgeçilmezi olan aydınlatma ürünleri kolay montaj avantajı sunar.

1 metrelik ürün, sabit 24 v led trafo ile uyum içerisinde çalışır. Ucuz bar LED voltaj koruma özelliği sayesinde elektriksel darbelere karşı direnç gösterir. Ek olarak alüminyum taban, elektronik elemanların sıcaklığını üzerine çekerek ısıyı homojen şekilde dağıtır. Bu da ürünün ömrünü uzatır. Periyodik şekilde bir bakıma ihtiyaç duymayan ürün, uzun soluklu kullanım ile dikkat çeker.

Ürün Kodu Çalışma Gerilimi Seçenekleri LED Miktarı Kesilme Aralığı Ölçü
FLS-12-30-D-24v 24 VDC Sabit Gerilim 30 20 cm 12×1000 mm

FLS serisi 24 v led bar alüminyum malzemeden imal edildiği için doğayı korur. Çünkü geri dönüştürülebilir ve sürdürülebilirdir. Düşük enerji kullanımı ile yüksek performans elde eden 30 ledli ucuz çubuk LED, geleneksel ürünlerle kıyaslandığında elektrik faturalarını da düşürür. Bütçe dostu aydınlatma ürünü estetik aydınlatma çalışmalarınız için sizi bekliyor.

En ucuz LED aydınlatma ürünleri için sizleri web sitemize bekliyoruz. İhtiyaç ve beklentilerinize uygun ürün önerisi ve fiyat konularında sizi bilgilendirelim.

Güç Kaynağı

Kesilme Aralığı

LED Miktarı

Öne Çıkan Özellik

,

Taban PCB Ölçüleri

Model

FLS

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.