Menü Kapat

MP70-24V-3000K

Orijinal fiyat: 2,95$.Şu andaki fiyat: 2,60$. KDV hariç

Güç Kaynağı: 24 VDC

Renk Sıcaklığı: 3000 Kelvin

LED Miktarı: 70 ad/mt

Taban PCB Ölçüleri: 12 x 500 mm Alüminyum

Kesilme Aralığı: 10 cm

Öne Çıkan Özellik: Ekonomik, Akım Korumalı veya Voltaj Korumalı

LED Markası Seçenekleri: CREE, OSRAM, SAMSUNG, NICHIA, SEOUL, PHILIPS, LUMILEDS

Toptan LED satışında yerli üretim avantajıyla öne çıkan firmamız, devre tasarımında büyük başarılara sahip. Uzun yıllar edindiğimiz keşif, tasarım, proje ve saha montajı tecrübeleri, üretimin nokta atışı yapılmasını sağlıyor. Ekonomik serinin güçlendirilmiş ürünü olan MP70-24V-3000K, daha düşük maliyetle ortalamanın üzerinde bir çalışma performansı sunuyor.

Model, 24 Volt sabit gerilimli DC led power supply ile çalışıyor. Elektrikçilerde veya internette kolayca bulunabilen 24v power supply modelleri, daha düşük akım kullandığı için iletim maliyetini düşürüyor. Hem ürün hem de voltaj avantajıyla tasarruf sağlayan MP70-24V-3000K, toplu LED ışık alanında ön sıralarda yer alıyor.

Toptan LED: MP70-24V-3000K

Kalınlığı 1,6mm ve genişliği 12mm olan baskı devre kartını standart üretimde 0,5 metre uzunluğunda üretiyoruz. Bu LED ürünü, iç aydınlatma alanında lineer aydınlatma armatürleri için kullanabilirsiniz. Bunun için uygun ölçülerde led profil ve fifüzör kapak almanız gerekir.

MP70 ile tasarladığımız lineer aydınlatma ürünleri alüminyum ekstrüzyon gövdeye sahip. Ayrıca plastik enjeksiyon yan kapak sayesinde hafiftir. MP70 ile kendi ürettiğimiz iç aydınlatma armatürlerde UV korumalı ve darbeye dayanıklı PMMA difüzör kullanıyoruz.

Uygun fiyata satın aldığınız SP70 toptan LED çubuk modellerini profilsiz olarak gergi tavan ve gizli ışık için değerlendirebilirsiniz. Ayrıca resim çerçeve aydınlatma, ayna ışığı veya vitrin aydınlatmada kullanabilirsiniz. Sağlam yapısı ile dikkat çeken alüminyum PCB aynı zamanda size montaj kolaylığı da sağlıyor. Uygun yerlerde vidalama yapabilirsiniz veya çift taraflı bant kullanabilirsiniz.

Kısa ölçekli uygulamalarda 10 cm aralıklardan kesildiğinde problemsiz çalışıyor. Ürünü artı ve eksi uçlarından birbirine seri şekilde ekleyebilirsiniz. MP70 serisinden olan model sıcak ışık ile beyaz ışık arasında aydınlatma yapıyor. Makaraya sarılı klasik şerit LED’lerden farklı olan toptan LED bar modeli kıyaslanmayacak düzeyde kalitelidir.

bar led teknik cizim

Ürün Kodu Çalışma Gerilimi LED Miktarı Işık Akısı Güç Tüketimi Kesilme Aralığı Renk Ölçü
MP70-24V-3000K 24 VDC Sabit Gerilim 70 ad/mt 720 – 3300 lm/mt 6-16 W/mt 10 cm 3000K 12x500mm

MP70-24V-3000K üründe 1 metrede 70 adet LED bulunuyor. 3000 Kelvin ışıklı model için Samsung, Lumileds, Philips, Cree, Nichia, Seoul, Osram gibi markalarla çalışıyoruz. Toptan çubuk LED satış için üretim yapan firmamızda üretim programına bağlı olmak üzere farklı LED markası tercihleri yapabilirsiniz.

MP70 serisi, akım koruması ve voltaj koruması gibi iki harika özelliğe sahiptir. Bu özellikler sayesinde, elektriksel sorunlarda cihazınız güvende kalır. Bu konuda özel talepleriniz varsa, lütfen fiyat alırken bize söyleyin. LED ışık kategorisinde gözde olan yerli üretim firmamız sayesinde toptan LED fiyat araştırması yapabilirsiniz. Size en uygun olan ürünleri anında satın alabilirsiniz.

LED Power Supply Hesabı Yaparken Dikkat Edilecekler

  • MP70-24V-3000K LED ışık adetini sayınız.

Örnek: 20 adet ürünü uç uca eklenerek kullanıyorsanız, 20 adet X 0,5 metre = 10 metre eder.

  • Montajı yapılan LED ışığın 1 metredeki Watt tüketimini toplam metrajla çarpınız.

Örneğin: LED bar modeli 1 metrede 10 Watt tüketiyorsa, toplam güç 10 metre X 10 Watt = 100 Watt şeklinde olur.

  • En az bu güce sahip bir DC LED power supply kullanmalısınız. LED Power supply kaç Watt olmalı?

Örnek: 100 Watt gücünde ve 24 Volt çıkışlı DC led power supply satın almalısınız.

Güç Kaynağı

Kesilme Aralığı

LED Miktarı

Öne Çıkan Özellik

, ,

Renk

Taban PCB Ölçüleri

Model

MP70

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.