Menü Kapat

MP60-24V-B

Güç Kaynağı: 24 VDC

Renk: Mavi

LED Miktarı: 60 ad/mt

Taban PCB Ölçüleri: 12 x 500 mm Alüminyum

Kesilme Aralığı: 10 cm

Öne Çıkan Özellik: Ekonomik, Voltaj Korumalı

LED Markası Seçenekleri: CREE, OSRAM, SAMSUNG, NICHIA, SEOUL, PHILIPS, LUMILEDS

Tavan aydınlatma için tercih edebileceğiniz MP60-24V-B çubuk LED mavi ışıklıdır.  Bu ürün ile yaptığınız farklı kartonpiyer modelleri renkli ambiyanslara sahip olur. Örneğin ev tasarımı yaparken ev giriş antre dekorasyonu mavi ışıkla daha renkli görünecektir. Alçıpan tavanı kat kat farklı renklerle de ışıklandırabilirsiniz. Tavan aydınlatma tasarımı sizin hayal gücünüzle doğru orantılıdır.

Dekoratif LED aydınlatma artık iç mimarların olmazsa olmazıdır. Ürün salon tavan LED aydınlatma için birebirdir. Renk seçiminde son karar ise kullanıcının tercihine bırakılır. Işık renklerinin mobilya ve halı renklerine uyumlu olması beklenir. Bundan dolayı her zaman mavi bir LED ışık seçeneği aklınızın bir kenarında bulunmalıdır.

MP60-24V-B çubuk LED modeli, doğru akım 24 V güç kaynağı ile çalışır. Herhangi bir ek sisteme gerek duymayan çubuk LED direkt olarak ışık vermeye başlar. Modern tavan aydınlatma sektöründe ön planda olan MP serisi başkaca alanlar için de ışık çözümüdür.

Ürünü uygun bir profile konulduğunda tavan armatürü olarak kullanabilirsiniz. Çünkü iç ortam için ürettiğimiz lineer armatür modelleri alüminyum ekstrüzyon gövdeye sahiptir. Ürünü profilsiz kullanacaksanız alüminyum kartı sayesinde kolayca montajlayabilirsiniz.

Tavan Aydınlatma: MP60-24V-B (Mavi Işık)

Çubuk LED modeli 10 cm’de bir işaretlenmiştir. Ürünü buralarda kopararak daha küçük parçalara ayırabilirsiniz. Uzun mesafeler için ise + ve – kutuplardan uç uca birbirine ekleme yapabilirsiniz. Tavan LED aydınlatma çalışmalarınızda güç kaynaklarını yine tavan içerisine gizleyebilirsiniz. Böylece LED aydınlatma tavan daha güzel görünecektir.

Ürün Kodu Çalışma Gerilimi LED Miktarı Işık Akısı Güç Tüketimi Kesilme Aralığı Renk Ölçü
MP60-24V-B 24 VDC Sabit Gerilim 60 ad/mt 720 – 3300 lm/mt 6-16 W/mt 10 cm Mavi 12x500mm

LED dekorasyon ürünü 60 ledli çubuk LED yarım metre uzunluğundadır. 1,2 cm genişliğinde alüminyum tabanı olan ürün isterseniz bant armatür kasasına da koyabilirsiniz. Fakat dış mekanda kullanacaksanız polimer kapladığımız ve IP korumalı kasalara yerleştirdiğimiz ürünlerimizi satın alabilirsiniz.

Tavan LED lamba olarak kullanabileceğiniz ürün dayanıklı yapısıyla uzun yıllar kullanım imkanı tanır. Ekonomik değeri ile bütçe dostu olan aydınlatma ürünü, alçıpan fiyatları konusunu da etkiler. Çünkü gizli ışık veya ışık havuzu yapıyorsanız tavan ledleri çokça kullanmanız gerekecektir. Çubuk led fiyat konusunda bize kolayca ulaşabilirsiniz ve teknik destek alabilirsiniz.

tavan aydınlatma ornek montaj

Güç Kaynağı

Kesilme Aralığı

LED Miktarı

Öne Çıkan Özellik

,

Renk

Taban PCB Ölçüleri

Model

MP60

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.