Menü Kapat

MP70-24V-2200K

Güç Kaynağı: 24 VDC

Renk Sıcaklığı: 2200 Kelvin

LED Miktarı: 70 ad/mt

Taban PCB Ölçüleri: 12 x 500 mm Alüminyum

Kesilme Aralığı: 10 cm

Öne Çıkan Özellik: Ekonomik, Akım Korumalı veya Voltaj Korumalı

LED Markası Seçenekleri: CREE, OSRAM, SAMSUNG, NICHIA, SEOUL, PHILIPS, LUMILEDS

Samsung LED satışında ön plana çıkan MP70-24V-2200K, sabit gerilimle çalışır. Bunun için 24 Volt led driver almanız gerekir. Ekonomik çubuk led modelimiz, uzun mesafelerde kablodan tasarruf etmenizi sağlar. Çünkü 24 volt 12 volta göre daha yüksektir. Dolayısıyla bu da düşük akım anlamına gelir. Sonuçta daha düşük kesitli kablo kullanabilirsiniz. Böylece ürün hem bütçenize hem de çevreye dost olur.

Genişliği 1,2 cm olan modeli standart olarak yarım metre boyunda üretiyoruz. Samsung led ürün modelini 10 cm aralıklardan kesebilirsiniz. Ayrıca 0,5 metreden uzun montajlarda uç uca seri şekilde ekleyebiliyorsunuz. Çin malı şerit ledlere kıyasla kaliteli olan ürün, toptan led satış kampanyalarımızda ön plana çıkar.

Samsung LED: MP70-24V-2200K (Sıcak Işık LED)

Sıcak ışık LED kategorisinde bulunan model, 2200 Kelvin değerinde ışık üretir. Toptan LED sektöründeki ürün, dinlendirici ışığıyla sauna, otel lobisi, kafe gibi dinlenme alanlarında tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda dekoratif açıdan da cazip olan model, aydınlatma tasarımında led profil ve polimer kaplama ile birlikte dış cephe uygulamalarında başarıyı elden bırakmaz.

bar led teknik cizim

Ürün Kodu Çalışma Gerilimi LED Miktarı Işık Akısı Güç Tüketimi Kesilme Aralığı Renk Ölçü
MP70-24V-2200K 24 VDC Sabit Gerilim 70 ad/mt 720 – 3300 lm/mt 6-16 W/mt 10 cm 2200K 12x500mm

Model, sağlam alüminyum malzemeden imal edilen hafif bir PCB kart kullanıyor. Devre elemanları arasındaki elektriksel bağlantıyı sağlayan kart aynı zamanda ısı alış verişini de sağlıyor. Bu vasıtayla ışığın yanında ısı da üreten ledlerin sıcaklığı atmosfere gidiyor. Sonuç olarak çok daha uzun soluklu bir kullanım elde ediyorsunuz.

MP70 serisinin akım korumalı ve voltaj korumalı olmak üzere 2 türü vardır. Bu konuda özel taleplerinizi lütfen fiyat alırken belirtiniz. Samsung led çubuk bünyesinde 1 metrede 70 LED bileşen bulunuyor. Yani yarım metresinde 35 adet LED vardır. Üretimde farklı led markaları kullanıyoruz. Aydınlatma alanında sizlerden büyük alkış alan yerli led üretim firmamız aracılığıyla toptan Samsung LED fiyatları talep edebilirsiniz. İhtiyacınız olan en uygun çözümü hemen sunalım.

LED Driver Gücünü Nasıl Yapmalıyız?

  • Çubuk LED’in toplam miktarı kaç metredir?

Örnek: 20 adet çubuk LED seri şekilde birbirine ekleyerek kullanıyorsanız 20 adet X 0,5 metre = 10 metre

  • Satın aldığınız Samsung LED çeşitleri modelinin 1 metrede tüketim yaptığı Watt değerini toplam metre ile çarpmanız gerekir.

Örneğin: MP70-24V-2200K modeli 1 metrede 10 Watt elektrik tüketiyorsa toplam 10 metre X 10 Watt = 100 Watt şeklindedir.

  • Minimum toplam güç değerini sağlayan bir led drayvır kullanmalısınız.

Örnek: En az 100W güç sağlayan 24 Volt DC led driver güç kaynağı satın almalısınız.

Güç Kaynağı

Kesilme Aralığı

LED Miktarı

Öne Çıkan Özellik

, ,

Renk

Taban PCB Ölçüleri

Model

MP70

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.