Menü Kapat

SP120-3000K

Güç Kaynağı: Sabit Akım

Renk Sıcaklığı: 3000 Kelvin

LED Miktarı: 120 ad/mt

Taban PCB Ölçüleri: 16 x 495 mm Alüminyum

Kesilme Aralığı: 99 mm

Öne Çıkan Özellik: Enerji Verimliliği

LED Markası Seçenekleri: CREE, OSRAM, SAMSUNG, NICHIA, SEOUL, PHILIPS, LUMILEDS

Sabit akım bar LED SP120-3000K modeli enerji verimlidir. Çünkü LED, direnç, transistor veya diyot gibi elektronik elemanlar çalışma esnasında ısınırlar. Bu ısı doğal atmosfer akımında havaya karışır. Dolayısıyla elektronik devreler bir miktar elektrik enerjisini ısı olarak üzerlerinden atar. Bar LED üzerinde fazladan elektronik eleman olmadığı için %10 ila %15 aralığında daha verimli çalışır.

Ayrıca sabit akımlı bar led bünyesinde kullandığımız PCB’yi (baskı devre kartı) alüminyum malzemeden imal ediyoruz. Alüminyum PCB kart, elektriksel iletkenlik özelliği ile elektronik devreyi tamamlar. Isı iletkenliği özelliği ise LED’ler üzerinde oluşan ısının uzaklaştırılmasını sağlar. LED’ler bu istenmeyen ısıdan anında kurtulduğu için daha uzun ömürlü olurlar.

Sp120 serisinden olan bar LED modeli sabit akım güç kaynağı ile çalışır. Dünya genelinde constant current bar led olarak bu türler cc kodu ile de görebilirsiniz. Örneğin cc bar led şeklinde anlamanız için SP120cc şeklinde bir kullanım da yapıyoruz.

Model üretimden plakalar halinde çıkar. Ürünü bu haliyle tüm kapalı yaşam alanlarında kullanabilirsiniz. Dış cephe uygulamaları, park bahçe aydınlatmaları, bina girişleri gibi çok sayıda açık alanda ise su, nem veya toza karşı korunması gerekir. Bu tür ihtiyaçlarda ürün alüminyum LED kasaya yerleştirmeniz gerekir.

Ürün Kodu Güç Kaynağı LED Miktarı Işık Akısı Güç Tüketimi Kesilme Aralığı Renk Ölçü
SP120-3000K 30-50 VDC Sabit Akım 120 ad/mt 1400 – 7000 lm/mt 20-60 W/mt 99 mm’de bir 3000K (Sıcak Beyaz Işık) 16x495mm

Sabit Akım Bar LED: SP120-3000K (Sıcak Beyaz Işık)

Aydınlatma ürünü gün ışığından daha sıcak olan 3000 Kelvin değerinde beyaz ışık yayar. Sıcak beyaz ampul arayanlara LED teknolojisinin tüm avantajıyla alternatif olur. SP120-3000K modeli, 16mmX495mm ölçülerinde üretilir. Kısa kullanımlar için 99mm’de bir kesilme yerine sahip modeli uzun montajlarda uç uca ekleme yöntemiyle uzatabilirsiniz.

Bar LED ürünlerini, gündelik aydınlatma ihtiyaçları için kullanabilirsiniz. Ayrıca dekoratif aydınlatma tasarımları mimari yapıya farklı bir hava katar. Örneğin tarihi bir yapı veya otel arzu edilen ışıkla aydınlatılabilir. Eğlence mekânlarında DMX ile desteklenen çalışmalar ışığa hareket katar. Cubukled.com vasıtasıyla toplu LED satış imkânından ve yerli üretimin tüm artılarından faydalanabilirsiniz.

Sıcak beyaz LED ışık bünyesinde yaklaşık 1 metrede 120 LED barındırır. Yüksek ışık sağlayan model tüm aydınlatma projelerinde yerini sağlamlaştırır. SP120 serisi model, kullanıcılara pratik montaj imkânı tanır. Klasik sabit gerilimli modeller yerine sabit akımla çalışan ürün aydınlatma projelerinde elinizi güçlendirir.

Güç Kaynağı

Kesilme Aralığı

LED Miktarı

Öne Çıkan Özellik

Renk

Taban PCB Ölçüleri

Model

SP120

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.