Menü Kapat

FLS-12-60-T-24V

Güç Kaynağı:</strong> 24 VDC

Renk Sıcaklığı: Seçenekler vardır.

LED Miktarı: 60 ad/mt

Taban PCB Ölçüleri: 12 x 1000 mm Alüminyum

Kesilme Aralığı: 10 cm

Öne Çıkan Özellik: Ekonomik, Akım Korumalı

Raf aydınlatma ürünü olan FLS-12-60-T-24V modelinin alt tabanı alüminyumdur. Aynı zamanda baskı devre kartı olan tabanın soğutucu görevi de vardır. Modelde bulunan akım koruma detayı, ürün çalışırken şebekeden gelecek aşırı akıma karşı duyarlıdır. Sistem, ürünü pik akımlardan koruduğu için ani bozulmaların da önüne geçer.

Raf LED aydınlatma en temel anlamıyla raf altı LED montajıdır. Raf ledleri sattığınız ürünleri daha görünür kılar. Mağaza, süpermarket, kütüphane, depo, fuar standı, ofis gibi daha birçok farklı alanda kullanabilirsiniz. Raf ışıklandırma avantajları çoktur. Ürünleri daha iyi aydınlatır ve müşterilerin ürünleri daha kolay seçmelerine yardımcı olur. Ayrıca ürünleri görsel olarak dikkat çekici hale getirir. Böylece satışları ve karlılığı artırır.

raf led aydinlatma

Raf aydınlatma sistemleri kolay kurulabilir. Ayıca hızlı çalıştırabilirsiniz. 1 metrelik FLS-12-60-T modelini her 6 ledde bir kesebilirsiniz. Yani maksimum 10cmlik 10 parça elde edebilirsiniz. 1 metreden uzun ihtiyaçlarınızda ise uçlarından birbirine ekleyebilirsiniz.

Peki raf altı LED aydınlatma kurarken nelere dikkat etmek gerekir? Öncelikle rafların ölçüsünü almalısınız. LED ürünleri bu ölçüye uygun olarak kısaltıp uzatmalısınız. Vida, silikon, yapıştırıcı, çift taraflı bant gibi montaj aparatları ayarlamalısınız. Montaj yaptıktan sonra DC güç kaynağı gücünü belirlemelisiniz.  İşte bu kadar, LED aydınlatmalı raf hazır !

Raf Aydınlatma LED Modeli: FLS-12-60-T-24V (Farklı Renk Seçenekleri ile)

Bu ürün ile profilli ve kapaklı iç ortam LED armatür yapabilirsiniz. Dış ortamlar için ise polimer kapladığımız ürünleri sipariş edebilirsiniz. Bunları IP korumalı kasalar koyabilirsiniz. Böylece dış ortam linear aydınlatma sağlarsınız. Bu ürünle daha sıcak ve davetkar bir atmosfer yaratabilirsiniz.

raf altı led aydinlatma

Akım korumalı LED modeli 24 volt güç kaynağı ile çalışır. 60 ledli ürün parlak ve yüksek ışık sunar. Bundan dolayı mekanınız daha ferah ve temiz bir görünüm kazanır. Depoların güvenliğini ve verimliliğini artırır. Raf aydınlatması ofislerde, dosya, klasör, kitap gibi malzemeleri daha iyi aydınlatarak, çalışanların işlerini daha kolay yapmalarına yardımcı olur.

Ürün Kodu Çalışma Gerilimi Seçenekleri LED Miktarı Kesilme Aralığı Ölçü
FLS-12-60-T-24v 24 VDC Sabit Gerilim 60 10 cm 12×1000 mm

LED’ler enerji tasarrufu sağlar. Geleneksel ampullere göre çok daha az elektrik tüketirler. Bundan dolayı bütçe dostudur. Işıklı raf tipi aydınlatma konsepte uygun şekilde dekorasyon yapabilirsiniz. Örneğin vitrin, TV ünitesi veya kitaplık için estetik bir görünüm oluşturabilirsiniz. Konu hakkında daha fazla bilgi ve ürün belirleme için bizi arayın. LED üretici firma olarak raf altı aydınlatma fiyatları verelim.

Güç Kaynağı

Kesilme Aralığı

LED Miktarı

Öne Çıkan Özellik

,

Taban PCB Ölçüleri

Model

FLS

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.