Menü Kapat

FLS-12-30-T-24V

Güç Kaynağı: 24 VDC

Renk Sıcaklığı: Seçenekler vardır.

LED Miktarı: 30 ad/mt

Taban PCB Ölçüleri: 12 x 1000 mm Alüminyum

Kesilme Aralığı: 20 cm

Öne Çıkan Özellik: Ekonomik, Akım Korumalı

PCB LED modeli FLS-12-30-T-24V, uzun ömürlü bir aydınlatma ürünüdür. Çünkü 12×1000 mm ölçülerindeki alüminyum taban ısı dağılımını iyileştirir ve ışık verimini artırır. Yani taban bu üründe oluşabilecek yüksek sıcaklığı önler. Böylece elektronik elemanlar daha dayanıklı kalır. Ayrıca PCB LED bar akım koruma özelliği sayesinde şebekeye karşı da sigorta altındadır.

Model 24 volt LED driver ile çalışır. 24 volt SMD LED PCB modelini, merdiven aydınlatma ve dolap aydınlatma gibi işlerde profilsiz kullanabilirsiniz. Dış mekan için ise polimer kaplama, geçirimsiz alüminyum kasa, IP koruma gibi işlemlere tabi tuttuğumuz ürün, LED armatür haline gelir. LED armatürleri, bahçe aydınlatma, havuz aydınlatma, balkon aydınlatma veya teras aydınlatma da kullanabilirsiniz.

PCB LED: FLS-12-30-T-24V (Farklı Renk Seçenekleri ile)

24 volt aydınlatma ürünü bünyesinde 1 metrede 60 LED komponent vardır. Ayrıca akım koruma için gereken diğer elektronik elemanlar da vardır. Yüksek ışık şiddeti sağlayan 60 ledli model, sergi salonu ve mağazalarda showroom aydınlatma için birebir çözümdür.

Ürün Kodu Çalışma Gerilimi Seçenekleri LED Miktarı Kesilme Aralığı Ölçü
FLS-12-30-T-24v 24 VDC Sabit Gerilim 30 20 cm 12×1000 mm

Bu ürün çeşitli boylarda montaj imkanlarına sahiptir. Bir metrelik alüminyum ürünü 20 cm’de bir kopararak birden fazla parçayı bağımsız şekilde çalıştırabilirsiniz. Ayrıca ürünleri uçlarından birbirine ekleyerek daha uzun montajlar için değerlendirebilirsiniz.

Alüminyum taban ürünün sağlamlığını artırırken oldukça hafiftir. Yüksek tavanda kolay montaj avantajı sağlayan bu detay FLS serisini piyasa malı benzerlerinden öne çıkarır. LED PCB elektronik devre tasarımı yapan ekibimiz Ar Ge çalışmalarına hassasiyetle devam etmektedir.

FLS serisi model, yüzey montaj teknolojisi ile devre kartlarının yüzeyine lehimlediğimiz LED aydınlatma ürünüdür. Ürün, küçük boyutları, yüksek verimliliği ve düşük güç tüketimi nedeniyle birçok alanda alkış alır. Dekoratif aydınlatmanın kapılarını aralar.

Geri dönüştürülebilir malzemelerden imal ettiğimiz 1 metrelik ürün, karbon salınımını azaltarak çevreye saygılı bir duruş sunar. Siz de toplu LED PCB fiyatları için cubukled.com ile iletişime geçebilirsiniz. Anında aydınlatma ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Bize ulaşın sizin için ürün belirleyelim.

Güç Kaynağı

Kesilme Aralığı

LED Miktarı

Öne Çıkan Özellik

,

Taban PCB Ölçüleri

Model

FLS

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.