Menü Kapat

SP120-2200K

Güç Kaynağı: Sabit Akım

Renk Sıcaklığı: 2200 Kelvin

LED Miktarı: 120 ad/mt

Taban PCB Ölçüleri: 16 x 495 mm Alüminyum

Kesilme Aralığı: 99 mm

Öne Çıkan Özellik: Enerji Verimliliği

LED Markası Seçenekleri: CREE, OSRAM, SAMSUNG, NICHIA, SEOUL, PHILIPS, LUMILEDS

Nichia led modeli SP120-2200K, alüminyum 1,6 cm x 4,95 cm baskı devre kartına sahiptir. Enerji tasarruflu SP120 led barın PCB kartında 1 metrede 120 LED bulunur. Talep ederseniz bu markayı Samsung, Osram, Philips, Seoul, Lumileds, Cree gibi alternatif markalarımızla da değiştirebiliriz. Fakat sipariş aşamasında stok ürünün markasını mutlaka sorunuz.

Nichia Corporation, elektronik alanında iş yapan bir Japonya şirketidir. Şirketin kurucusu Nobuo Ogawa, Aralık 1956’da fosfor üretimine odaklanan bir işletme olarak Nichia’yı hayata geçirmişti. Fosfor ise LED aydınlatma cihazlarının temel bileşenidir. Böylece firma, bu ürünlerin geliştirilmesinde ve iyileştirilmesinde dünya lideri bir konuma gelmiştir. Nichia’nın merkezi Anan şehridir.

nichia bar led

Nichia LED: SP120-2200K

Nichia Led Bar sabit akım güç kaynaklarıyla birlikte çalışır. SP120 serisi, enerji verimliliği ile ön plana çıkar. Çünkü SP120-2200K, ısıya dönüşerek boşa giden %10 ila %15’lik enerji kaybının önüne geçer. Alüminyum tabanı ısıyı ledlerden uzaklaştırır. Bu nedenle daha dayanıklı bir ürün halini alır.

Ürün Kodu Güç Kaynağı LED Miktarı Işık Akısı Güç Tüketimi Kesilme Aralığı Renk Ölçü
SP120-2200K 30-50 VDC Sabit Akım 120 ad/mt 1400 – 7000 lm/mt 20-60 W/mt 99 mm’de bir 2200K 16x495mm

Bu ürün, evinizde ve ofisinizde profilsiz kullanabilirsiniz. Tavan aydınlatma, alçıpan ışık, ayna ışıklandırma, perde ve mobilya tasarımı gibi hemen her yere koyabilirsiniz. Çünkü aydınlatma tasarımı sizin hayal gücünüzle sınırlıdır. Yapacağınız aydınlatma yaşam alanlarınıza farklı bir ambiyans katar.

SP120, dış mekanlarda da kullanabileceğiniz harika bir led aydınlatma ürünüdür. Bu ürünün kullanıldığı dış mekan armatürleri suya ve toza dayanıklı bir profil ile gelir. Böylece dış mekanlarda da güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca, polimer ile kaplı çubuk LED modeli sayesinde, nemli ortamlarda bile ışıltısını kaybetmez. Ürün bahçenizde veya istediğiniz her yerde şık ve modern bir aydınlatma sağlar. SP120 ile hayatınızı aydınlatın!

Nichia marka led ile tasarlanan alüminyum aydınlatma ürününü, her 9,9 cm’de bir kesebilirsiniz. Aynı zamanda uç noktalara ilave yapılarak uzatabilirsiniz. Bu şekliyle size büyük montaj kolaylığı sağlar. Uç uca ekleme işleminde lehim-kablo, soket-kablo veya soket-konnektör seçenekleri sunulur. Standart dışı istekleriniz için üretim öncesi talepte bulunmanız gerekir.

Model 16mm genişliğe sahip tabanı sayesinde çoğu uygulamaya uyum sağlar. Bir metrede 20W ila 60W aralığındaki seviyelerde güç tüketimi yapar. Fakat bunu talepleriniz doğrultusunda istediğiniz seviyeye ayarlayabiliriz. Nichia led fiyat ve teknik destek için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Güç Kaynağı

Kesilme Aralığı

LED Miktarı

Öne Çıkan Özellik

Renk

Taban PCB Ölçüleri

Model

SP120

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.