Menü Kapat

SP70-5000K

Güç Kaynağı: 24 VDC

Renk Sıcaklığı: 5000 Kelvin

LED Miktarı: 70 ad/mt

Taban PCB Ölçüleri: 16 x 500 mm Alüminyum

Kesilme Aralığı: 10 cm

Öne Çıkan Özellik: Akım Korumalı

LED Markası Seçenekleri: CREE, OSRAM, SAMSUNG, NICHIA, SEOUL, PHILIPS, LUMILEDS

Akım korumalı mutfak LED ışık modeli SP70-5000K, doğal beyaz ışığa çok yakın bir renktir. Gün ışığından biraz daha sıcaktır. Bu ışık detaylı görüşü destekler. Bundan dolayı temizliğin önemli olduğu mutfak dekor işlerinde sıklıkla tercih edilir. Özellikle tezgah altı LED olarak tercih edebilirsiniz. Tezgah altı LED aydınlatma yaparken kullanacağınız SP70 serisi oldukça kaliteli ve dayanıklıdır.

Tezgah ledi kısa kullanımlarda 10 cm kesilme aralığına sahiptir. Daha uzun metrajlardaysa lehim ve kablo ile uç uca ekleyebilirsiniz. Ayrıca isteyenlere soket-kablo ve soket-konektör seçenekleri de sunuyoruz. Tezgah arası LED 5000K renk sıcaklığına sahiptir. Alüminyum LED PCB, ısı dağılımı ve elektriksel aktarım özellikleri sayesinde yüksek verimlilik ve kolay montaj imkanı sağlar.

Mutfak LED Işık: SP70-5000K

Mutfak dolap altı ışıklandırma için mükemmel bir çözüm olan let ışık yaşam alanlarınıza dekoratif bir ambiyans sunar. Ek -olarak mobilya arkası için de oldukça uygundur. Dolap altı LED modeli SP70-5000K’i tavana ve salona da takabilirsiniz. Sonsuz LED dekorasyon fikirleri ancak sizin hayallerinizle sınırlıdır.

tezgah alti led

LED ürün profile konulmadan çıplak halde kullanabilirsiniz. Kartonpiyer aydınlatma, barisol tavan, perde arkası aydınlatma, korniş ışıklandırma, vitrin, showroom veya raf aydınlatmada değerlendirebilirsiniz. Modeli açık alanlarda kullanacaksanız önce polimer ile kaplamalısınız. Ardından profile yerleştirmelisiniz. Son olarak difüzör kapak ile kapatmalısınız. Böylece profil led aydınlatma su ve tozdan korunmuş olur.

Çok amaçlı kullanımıyla sıklıkla tercih edilen SP70-5000K, direnç, diyot gibi elektronik bileşenler ile akım sınırlaması yapar. Böylece olası akım piklerine karşı koruma sağlar. Dalgalı şehir şebekelerinde güven veren SP70 serisi, korumasız ürünlere oranla büyük başarı sağlar.

Ürün Kodu Güç Kaynağı LED Miktarı Işık Akısı Güç Tüketimi Kesilme Aralığı Renk Ölçü
SP70-5000K 24 VDC Sabit Gerilim 70 ad/mt 720 – 3300 lm/mt 6-30 W/mt 10 cm’de bir 5000K 16x500mm

Yarım metrelik ürün 24 V led güç kaynağı ile çalışır. 70 adet/metre olan model 720 Lümen ve 3300 Lümen arasında bir değerde ışık akısı sağlar. Bunu tasarım aşamasında istediğiniz bir değere ayarlayabiliriz. Basit aydınlatma ihtiyaçlarından mimari ışıklandırma tasarımlarına kadar hemen her alanda yaygın kullanımı olan çubuk LED, kullanıcılara optimum elektrik tüketimiyle ideal verim sunar.

Model için Lumileds, Cree, Seoul, Nichia, Philips, Osram, Samsung gibi markalar ile çalışıyoruz. Dünyaca ünlü markalardan herhangi biri için özel taleplerde bulunabilirsiniz. Üretim planı ve stoklara göre değişiklikler yapabiliriz. Mutfak tezgah altı aydınlatma için LED ürün arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

LED Güç Kaynağı Hesaplanırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  • Toplam çubuk LED kaç metre?

Örnek: 20 adet seri şekilde birbirine eklediğiniz çubuk LED 20 adet X 0,5 metre = 10 metre olur.

  • Ürünün 1 metrelik gücüni bu metrajla çarpınız. Toplam güç ne kadar?

Örneğin: Çalıştırılacak SP70-5000K, 1 metrede 10 W güç tüketiyor ise toplam 10 metre X 10 W = 100 W olur.

  • En az bu gücü sağlayan DC 24 V LED güç kaynağı seçmelisiniz.

Örnek: Minimum 100 W 24 V sabit gerilim led güç kaynağı almalısınız.

Güç Kaynağı

Kesilme Aralığı

LED Miktarı

Öne Çıkan Özellik

Renk

Taban PCB Ölçüleri

Model

SP70

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.