Menü Kapat

MP70-24V-R

Güç Kaynağı: 24 VDC

Renk: Kırmızı

LED Miktarı: 70 ad/mt

Taban PCB Ölçüleri: 12 x 500 mm Alüminyum

Kesilme Aralığı: 10 cm

Öne Çıkan Özellik: Ekonomik, Akım Korumalı veya Voltaj Korumalı

LED Markası Seçenekleri: CREE, OSRAM, SAMSUNG, NICHIA, SEOUL, PHILIPS, LUMILEDS

Lumileds LED modeli MP70-24V-R, aydınlatma tasarımı projelerinde kullanabileceğiniz ekonomik ve yüksek performanslı bir kırmızı led bar ürünüdür. LED (ışık yayan diyot), elektrik enerjisini ışığa dönüştüren bir elektronik bileşendir. Model, ledleri alüminyum bir taban üzerine dizerek oluşturduğumuz bir aydınlatma ürünüdür. MP70-24V-R, 24 volt led trafo ile çalışan ve 1 metrede 70 led barındıran sabit gerilim modelidir. Ürünün teknik özellikleri aşağıdaki tabloda verilmiştir.

Kırmızı LED ışık MP70-24V-R modeli dekoratif aydınlatma uygulamalara çözümdür. Örneğin açık alan mimari aydınlatmalar veya dış cephe aydınlatma tasarımı gibi alanlarda polimerli ve profilli olarak tercih edebilirsiniz. Arabaların stop lambalarında da olduğu gibi kırmızı ışığın gece görünürlüğü yüksektir. Bundan dolayı reklam panolarında veya tabelalarda da kullanabilirsiniz.

Lumileds LED: MP70-24V-R (Kırmızı Işık)

Lumileds, LED teknolojisi ile otomotiv, genel ve özel aydınlatma çözümleri sunan bir aydınlatma şirketidir. Firma, 1999 yılında Philips Lighting ve Agilent Technologies’in ortak girişimi olarak kurulmuş, 2005 yılında Philips tarafından satın alınmış ve Philips Lumileds Aydınlatma Şirketi olarak anılmıştır. Lumileds, aydınlatma sektöründe küresel bir liderdir.

lumileds led

 

MP70-24V-R modeli bir led bar türüdür. Ürün size plaka halinde gelir. Plakayı çubuklara ayırarak kullanabilirsiniz. 10 cm parçalara ayırabilirsiniz. Ayrıca Lumileds marka led kullandığımız ürünü birbirine birleştirerek metre anlamında uzatabilirsiniz. Taleplerinize, üretim planına ve stok durumuna göre diğer led markalarını da kullanıyoruz. Özel isteklerinizi lütfen belirtiniz.

Ürün, yuvarlak, eliptik veya daha geniş alanlı kesimlerde panel led halini alır. Bir panel led, güç kaynağı, soğutma sistemi ve alüminyum kasa ile birlikte projektöre dönüşür. Fakat led türünün power led olması gerekir. LED projektör üreticileri arasında olan firmamız her çeşit LED armatür tasarımı yapmaktadır.

MP70 serisi, akım ve voltaj koruması arayanlar için iki güzel alternatif sunuyor. Bu ürünlerden hangisini almak istediğinizi, fiyat alırken bize söyleyin lütfen. Size en uygun fiyatı verelim.

bar led teknik cizim

Ürün Kodu Çalışma Gerilimi LED Miktarı Işık Akısı Güç Tüketimi Kesilme Aralığı Renk Ölçü
MP70-24V-R 24 VDC Sabit Gerilim 70 ad/mt 720 – 3300 lm/mt 6-16 W/mt 10 cm Kırmızı Işık 12x500mm

Lumileds Türkiye pazarında kalitesini ispatlamış küresel bir markadır. Türkiye’de LED üretimi yapan firmalar arasında dikkat çeken cubukled.com olarak bize ulaşın. İhtiyacınız olan led armatür modelleri hakkında size teknik bilgi verelim. Lumileds led fiyat ve stok durumu için özel çalışalım.

LED Trafo Hesabı Yaparken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  • MP70-24V-R kırmızı led bar metrajını hesaplayınız.

Örneğin, 20 adet kırmızı led seri kullanılıyorsa 20 ad X 0,5 m = 10 m

  • Ürünün 1 metredeki güç tüketimini bu metrajla çarpın.

Örnek: Sipariş ettiğiniz lumileds led ürün, 1 metrede 10 Watt elektrik tüketiyorsa toplam güç 10 m X 10 Watt = 100 Watt şeklinde olur.

  • Minimum bu güçte sabit gerilim DC Led trafo kullanmalısınız.

Örneğin: En az 100 Watt 24 Volt DC LED trafo satın almalısınız.

Güç Kaynağı

Kesilme Aralığı

LED Miktarı

Öne Çıkan Özellik

, ,

Renk

Taban PCB Ölçüleri

Model

MP70

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.