Menü Kapat

FLS-16-60-D-24V

Güç Kaynağı: 24 VDC

Renk Sıcaklığı: Seçenekler vardır.

LED Miktarı: 60 ad/mt

Taban PCB Ölçüleri: 16 x 1000 mm Alüminyum

Kesilme Aralığı: 10 cm

Öne Çıkan Özellik: Ekonomik, Voltaj Korumalı

LED tavan göbeği için kullanabileceğiniz FLS-16-60-D-24V modeli dekoratif aydınlatma projelerinizde çözüm olur. Örneğin salonunuzun tavanında oluşturacağınız motifpiyer LED uyumlu tavan göbek evinize bambaşka bir hava katar. Benzer şekilde spor salonunuza uygulayacağınız tavan ışıklandırma çalışma ortamının ambiyansını değiştirir.

Kalitesiyle öne çıkan seri FLS modeli, 24v let dırayvır ile yanar. Piyasada çok kolay bulunan dırayvırların kullanım alanı da yaygındır. Voltaj korumalı ekonomik LED modeli bilinirliği yüksek bir türdür. Elektrik firmaları, aydınlatma firmaları veya bireysel kullanımlarda gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Motifpier LED modeli 16 milimetre ve 1 metre boyutlarında alüminyum taban ile gelir. 1 metrelik LED ürünü 10cmlik 10 parçaya ayırabilirsiniz. Yani 6 ledde bir bağımsız çalışan ufak parçalar elde edebilirsiniz. 10cm’nin katları şeklinde LEDli göbek içerisine yerleştirebilirsiniz.

LED Tavan Göbeği: FLS-16-60-D-24V (Farklı Renk Seçenekleri ile)

Tavan ledli göbek ürünler arkadan vuran ışıkla muhteşem bir görünüm sunar. Bunlara piyasa da strafor ledli göbek diyenler de vardır. Adı ne olursa olsun kesin olan bir şey varsa o da ev dekorasyonu için çok uygun olduğudur. FLS serisi ile birlikte kullanıldığında kalite ve tasarruf bir arada gelir.

Model voltaj koruma özelliği ile şebeke gerilimine karşı daha korunaklıdır. Düşük enerji ile etkin ışık veren ürün yüksek performanslı bir çalışma sunar. Böylece elektrik giderleriniz geleneksel aydınlatma yöntemlerine oranla bir kademe daha alta düşer.

Ürün Kodu Çalışma Gerilimi Seçenekleri LED Miktarı Kesilme Aralığı Ölçü
FLS-16-60-D-24v 24 VDC Sabit Gerilim 60 10 cm 16×1000 mm

Ekonomik modeli gönderildiği hali ile kapalı yaşam alanlarında direkt olarak kullanabilirsiniz. Yani herhangi bir kasa veya profile ihtiyaç duymaz. Fakat dış ortam için bir tasarımınız var ise bu durumda armatür halini satın almanız gerekir. Çünkü armatür alüminyum kasa, polimer kaplama ve kapaktan oluşur. Sonuç olarak dış mekan LED armatürler, IP derecesi sayesinde toza ve neme karşı koruma altındadır.

LED üretici olan cubukled.com ile LED fiyat bilgisi, teknik bilgi veya ürün belirleme konularında hemen iletişime geçebilirsiniz.

 

Güç Kaynağı

Kesilme Aralığı

LED Miktarı

Öne Çıkan Özellik

,

Taban PCB Ölçüleri

Model

FLS

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.