Menü Kapat

SP120-G

Güç Kaynağı: Sabit Akım

Renk: Yeşil

LED Miktarı: 120 ad/mt

Taban PCB Ölçüleri: 16 x 495 mm Alüminyum

Kesilme Aralığı: 99 mm

Öne Çıkan Özellik: Enerji Verimliliği

LED Markası Seçenekleri: CREE, OSRAM, SAMSUNG, NICHIA, SEOUL, PHILIPS, LUMILEDS

LED stropiyer modeli SP120-G yeşil renk ışık üretir. Modelde ekstra fazla elektronik elemanlar yoktur. Bundan dolayı çalışırken ısıya dönüşen enerji daha az olur. Yani ürün yüksek enerji verimliliği sunar. Sonuç olarak bünyesinde 1 metrede 120 LED barındıran ürün aynı elektrik kullanımı ile daha yüksek ışık verir.

Etkin performans sunan yeşil ışık park ve bahçelerde dekoratif açıdan avantaj sağlar. Bahçe aydınlatma yeşil ışık, ağaçların ve çimlerin gece bile aynı renkte görünmesini sağlar. Ayrıca cami dış cephe veya minare uygulamalarında karanlıkta hoş bir görüntü elde edebilirsiniz.

Fakat ürün profilsiz haliyle LED ışıklı stropiyer modelleri için çok uygundur. Alüminyum tabanı 1,6 cm genişliğinde olan model yapısal olarak kolay montaj avantajı elde eder. Örnek verecek olursak salon dekorasyonları yapıyorsanız ve LED kanallı stropiyer uyguluyorsanız işiniz çok rahat. Stropiyer LED ürünü alın ve kanala yerleştirin. İşte bu kadar.

LED Stropiyer Ürünü: SP120-G (Yeşil Işık)

Piyasada çokça satılan yeşil şerit LED çeşitleri bir makara üzerine sarılı olarak gelir. Yani esnek bir baskı devre kartına sahiptir. Oldukça hassas olan şerit LED’ler montaj aşamasında bile zarar görebilir. SP120-G ise sağlam bir taban üzerine dizilmiştir. Klasik kalitesiz Çin malı ürünlere göre oldukça dayanaklı bir yapıya sahiptir.

Ürün Kodu Güç Kaynağı LED Miktarı Işık Akısı Güç Tüketimi Kesilme Aralığı Renk Ölçü
SP120-G 30-50 VDC Sabit Akım 120 ad/mt 1400 – 7000 lm/mt 20-60 W/mt 99 mm’de bir Yeşil Işık 16x495mm

Özellikle cami aydınlatma yeşil LED kullanımlarında gördüğünüz SP120-G, üretimden plaka halinde çıkar. 49,5 cm uzunluğunda tasarladığımız modeli lehim ile birbirine ekleyebilirsiniz. 9,9cm’de bir de kesebilirsiniz. Özel isteğe göre üretim aşamasında (+) ve (-) çıkışlara soket takabiliriz. Ledli stropiyer modelleri için satın alacağınız ürün sabit akım dırayvır ile çalışır.

Kalite ve ideal maliyeti aynı anda sunan SP120 serisi LED stropiyer fiyatları seviyesini de uygun değere çeker. Sonuçta bu ürünlerden çokça kullanmanız gerekir. Sizin de stropiyer tasarımlarınız var ise sizin için ürün belirleyelim. Web sitemiz vasıtası ile iletişime geçin ve size LED fiyat çalışması yapalım.

led kanallı stropiyer yesil

Güç Kaynağı

Kesilme Aralığı

LED Miktarı

Öne Çıkan Özellik

Renk

Taban PCB Ölçüleri

Model

SP120

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.