Menü Kapat

SP70-A

Güç Kaynağı: 24 VDC

Renk: Amber

LED Miktarı: 70 ad/mt

Taban PCB Ölçüleri: 16 x 500 mm Alüminyum

Kesilme Aralığı: 10 cm

Öne Çıkan Özellik: Akım Korumalı

LED Markası Seçenekleri: CREE, OSRAM, SAMSUNG, NICHIA, SEOUL, PHILIPS, LUMILEDS

LED kartonpiyer SP70-A modelini otantik kafeler, tarihi yapılar, dinlenme odaları, otel bekleme salonları veya saunalarda tercih edebilirsiniz. Kartonpiyer LED aydınlatma ürünleri belirli Kelvin değerlerinde ışık rengi üretir. SP70-A ise dinlendirici özelliği olan amber rengi sıcaklığını 1500K – 1700K aralığında yakalar.

Alüminyum PCB üzerinde farklı elektronik elemanlar da bulunduran SP70-A modeli, akım sınırlaması ile olası şebeke dalgalanmalarına karşı koruma sağlar. Aydınlatma esnasında açığa çıkan ısıyı anında üzerine alan alüminyum baskı devre kartı, bileşenlerin dolayısıyla da bütün olarak aydınlatma ürününün ömrünü uzatır.

LED Kartonpiyer Modeli: SP70-A (Amber Işık)

Seri üretimden 50 cm uzunluğunda çıkan ürünü 10 cm’de bir işaretli aralıklardan kesebilirsiniz. Ya da uç uca uzatma yapabilirsiniz. Uzatmayı lehimleme ile yapabilirsiniz. Örneğin 6 metrelik bir uygulama için 12 adet ürün seri şekilde lehimleybilirsiniz. Ek olarak soket/konnektör veya soket/kablo gibi pratik birleştirme çözümlerimiz de var.

Profile girmeden sade halde de kullanılabilen LED ürün, istirahat ortamlarında perde arkası veya kartonpiyer ışık havuzları için tercih edilir. Amber LED ışıklı kartonpiyer modelleri evinizin atmosferine farklı bir ambiyans katar. Ayrıca ürün kalitesine göre uygun fiyatlıdır. Bu da LED kartonpiyer fiyatları seviyesini makul noktalarda tutar. Böylece kolayca hazır ledli kartonpiyer yapabilirsiniz.

Modeli dekoratif görünüm istediğiniz otel veya sauna gibi yerlerde alüminyum bir profil içerisine koymalısınız. Suya ve toza karşı koruma için polimerle kapladığımız tipini almalısınız. Bu tip ürünleri difüzör kapakla birlikte açık alanlarda tarihi yapıların veya camilerin dış cephelerine takılabilir.

Ürün Kodu Güç Kaynağı LED Miktarı Işık Akısı Güç Tüketimi Kesilme Aralığı Renk Ölçü
SP70-A 24 VDC Sabit Gerilim 70 ad/mt 720 – 3300 lm/mt 6-30 W/mt 10 cm’de bir Amber 16x500mm

Bir metrelik SP70-A üzerinde 70 adet LED ile amber aydınlatma yapılır. Dünyaca ünlü farklı LED marka seçenekleri olan SP70 grubu ürünler kullanılan markaya göre 720 ila 3300 aralığında bir seviyede ışık akısı (lümen/mt) sağlar. Böylece LED kartonpiyer modelleri için en uygun ışık şiddetini seçebilirsiniz.

24 V adaptör ile yanan model doğru akımla çalışır. Doğa dostu ürün, aydınlatma tasarımının temel yapı taşlarındandır. Optimum elektrik tüketimi yapan yüksek verimli ürün standart olarak 16 W gücündedir. Modelin 1 metre başına tüketimi tamamen siz müşterilerimizin tercihine göre 6W ile 30W bandında değiştirilebilir.

Siz de LED köpük kartonpiyer tasarımları için LED arıyorsanız bizimle iletişime geçin. Sizin için LED fiyat çalışması yapalım.

kartonpiyer led aydınlatma amber

Adaptör Güç Hesabı için Hangi Kriterler Önemlidir?

  • Toplam SP70-A metrajını ölçünüz.

Örneğin: 20 adet LED varsa 20 adet X 0,5 metre = 10 metre olur.

  • Montajını yaptığınız LED’in 1 metre başına gücü ne kadar? Bu değeri toplam metrajla çarpınız.

Örnek: 1 metrede 10 Watt güç tüketimi yapan bir ürün seçtiyseniz bu durumda toplam güç 10 metre X 10 Watt = 100 Watt olur.

  • En az bu değeri karşılayabilen 24 Volt adaptör seçmelisiniz.

Sonuç: En az 100 Watt gücünde ve 24 Volt sabit gerilim adaptör kullanmalısınız. Ayrıca adaptörün kaliteli olması gerekir. Etiketinde yazan değeri gerçekten sağlıyor olması lazım. Aksi durumda aynı markanın daha büyük Watt’lı bir modelini almanız gerebilir. Ayrıca ürünlerin paralel bağlanması hesabı değiştirir.

Güç Kaynağı

Kesilme Aralığı

LED Miktarı

Öne Çıkan Özellik

Renk

Taban PCB Ölçüleri

Model

SP70

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.