Menü Kapat

MP60-12V-A

Güç Kaynağı: 12 VDC

Renk: Amber

LED Miktarı: 60 ad/mt

Taban PCB Ölçüleri: 12 x 500 mm Alüminyum

Kesilme Aralığı: 5 cm

Öne Çıkan Özellik: Ekonomik, Voltaj Korumalı

LED Markası Seçenekleri: CREE, OSRAM, SAMSUNG, NICHIA, SEOUL, PHILIPS, LUMILEDS

LED ışık modeli MP60-12V-A, trafik ışıklarında bulunan sarı renge benzer bir ışık üretir. Bu renk sıcaklığı aynı zamanda bazı ülkelerde acil durum araçlarında da kullanılır. Sarı ve turuncu arasında bir tona sahip ışık, adını ağaçların fosilleşmiş reçinelerinden alır. Amber ışık, 2200K altı ışık sıcaklığına sahiptir. Havadaki sis ve kar parçacıklarına beyaz renkten daha güçlü nüfuz edebildiği için off-road araçlarda da tercih edebilirsiniz.

Bu yazımızda ise amber LED ışık konusuna odaklanacağız. Bu ürünleri küçük ev dekorasyonu alanında değerlendirebilirsiniz. Işık, nispeten daha yumuşak bir ışık verir ve gözü yormaz. Bundan dolayı dinlendirici bir özelliğe sahiptir. Evde kahve köşesi dekorasyonu için çok uygundur. Ayrıca dinlenme alanlarınızda duvar dekor ürünleri aydınlatabilir veya duvar tablolar etrafını bu ışıkla dönebilirsiniz.

LED Işık: MP60-12V-A (Amber Işık)

Evleriniz teraryum aydınlatma fikri de kulağa hoş gelmektedir. 12 mm kalınlığına sahip yarım metrelik amber ışık 5 cm’lik parçalara ayırabilirsiniz. Veya ekleme yoluyla uzatabilirsiniz. LED ışığı uygun ölçülerde amber bant armatür içerisine yerleştirdiğinizde ise kafe ve restoranlarda muhteşem görsel etki yaratabilirsiniz. Tüm bu fikirler ve daha fazlası için bize başvurun.

Ürün Kodu Çalışma Gerilimi LED Miktarı Işık Akısı Güç Tüketimi Kesilme Aralığı Renk Ölçü
MP60-12V-A 12 VDC Sabit Gerilim 60 adet/mt 720 – 3300 lm/mt 6-16 W/mt 5 cm’de bir Amber Işık 12x500mm

Ürün geleneksel lambalara göre çok daha uzun ömürlüdür. Titreşimlere ve darbelere karşı daha dayanıklıdır. Yarım metre uzunluğunda ve 1,2 cm genişliğindedir. Alüminyum taban PCB üzerine işlenmiştir. Isınma sorunu yoktur. Ayrıca bu LED ürünü 12 v LED drayvır ile yakabilirsiniz.

led amber isik modeli

Let ışık ürününü uygun IP koruma ve alüminyum kasa sağladıktan sonra dış mekanlara montaj yapabilirsiniz. Böylece tarihi bina, köprü ve anıtlarda estetik ve dikkat çekici bir görünüm sağlamak için değerlendirebilirsiniz. 12 volt 60 ledli amber LED ışık modeli ve daha fazla LED ışık fiyatları araştırması için bize ulaşabilirsiniz.

Güç Kaynağı

Kesilme Aralığı

LED Miktarı

Öne Çıkan Özellik

,

Renk

Taban PCB Ölçüleri

Model

MP60

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.