Menü Kapat

MP60-24V-R

Güç Kaynağı: 24 VDC

Renk: Kırmızı

LED Miktarı: 60 ad/mt

Taban PCB Ölçüleri: 12 x 500 mm Alüminyum

Kesilme Aralığı: 10 cm

Öne Çıkan Özellik: Ekonomik, Voltaj Korumalı

LED Markası Seçenekleri: CREE, OSRAM, SAMSUNG, NICHIA, SEOUL, PHILIPS, LUMILEDS

LED dekorasyon ürünü MP60-24V-R, ekonomik serinin kırmızı renkli ışık çeşididir. Modeli, 24 V LED dırayvır güç kaynağı ile besleyebilirsiniz. Yarım metre uzunluğunda ürettiğimiz ürünü, 10 cm lik kısımlara bölebilirsiniz. Küçük parçalar halinde de çalışabilen ürünü uç uca ekleyerek metrelerce seri ışık yapabilirsiniz.

Kırmızı LED ışık, insan gözünün görebildiği en uzun dalga boyuna sahip renkli olanıdır. Kırmızı renk ışık, kızılötesi ışıktan kısa ve mor ışıktan daha uzun dalga boyuna sahiptir. Dalga boyu ortalama 700 nm ila 635 nm civarındadır. Diğer renklerden daha az kırılan kırmızı ışık, prizma deneyinde en üstte yer alır.

Bu ürünü LED dekoratif aydınlatma için satın alabilirsiniz. Kullanım alanı çok yaygındır. Örneğin LED ışık oda dekorasyonu yaşam alanlarınıza farklı bir atmosfer katar. Renkli alçıpan ışıklandırma ile ambiyansı değiştirebilirsiniz. LED ışık dekor çeşitleri çocuk odası için de dikkat çekicidir. Aydınlatma tasarımında süsleme için bir sınır veya kural yoktur. Bu işi kişisel zevklerinize göre yapabilirsiniz.

Gece görünürlüğü fazla olan ışık dikkat çekmek isteyen dükkanlar için vazgeçilmezdir. Örneğin nöbetçi eczane levhası kırmızıdır. Veya yangın gibi acil durumlarda flaşör şeklinde kullanımı vardır. Reklam alanında ise harfli levha, logolu ışıklı tabela, harfli mekan isimlendirme gibi yerler için satın alabilirsiniz. Buna benzer şekilde bazı kırmızı yönlendirme levhaları için de tercih edebilirsiniz.

LED Dekorasyon Ürünü: MP60-24V-R (Kırmızı Işık)

Karanlıkta daha uzak mesafeleri aşabilen kırmızı renkli LED ışık, sıcaklık, rahatlık ve samimiyet hissi verir. Bundan dolayı yatak odası aydınlatma, kırmızı gece lambası veya cafe dekorasyonu için dikkate değer bir çözümdür.

Ürün Kodu Çalışma Gerilimi LED Miktarı Işık Akısı Güç Tüketimi Kesilme Aralığı Renk Ölçü
MP60-24V-R 24 VDC Sabit Gerilim 60 ad/mt 720 – 3300 lm/mt 6-16 W/mt 10 cm Kırmızı 12x500mm

Modern aydınlatma ürünleri sokak dahil hemen her yerde farklı formlarda yerini almıştır. Kullanacağınız yere göre doğru ürünü seçmeniz önemlidir. Dekoratif LED ışık çeşitleri ve led fiyat için sitemizin iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Projeleriniz için özel ürün belirleriz ve teknik destek sağlarız.

led dekoratif aydinlatma

Güç Kaynağı

Kesilme Aralığı

LED Miktarı

Öne Çıkan Özellik

,

Renk

Taban PCB Ölçüleri

Model

MP60

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.