Menü Kapat

FLS-12-60-D-12V

Güç Kaynağı: 12 VDC

Renk Sıcaklığı: Seçenekler vardır.

LED Miktarı: 60 ad/mt

Taban PCB Ölçüleri: 12 x 1000 mm Alüminyum

Kesilme Aralığı: 5 cm

Öne Çıkan Özellik: Ekonomik, Voltaj Korumalı

LED çubuk FLS-12-60-D-12V modeli, çok sayıda ışık rengi seçenekleri ile birlikte sunuyoruz. Ürün gergi tavan uygulamaları ve alçıpan tavan aydınlatması için birebirdir. Ayrıca, mobilya, masa veya dolap aydınlatması gibi hemen her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

LED bar’ın 12 volt güç kaynağı ile çalışır. 12 Volt güç kaynağı sık kullanılan gerilim seviyelerinden olduğu için kullanım kolaylığı elde edersiniz. FLS-12-60-D-12V, voltaj korumalı olduğu için istenmeyen gerilim dalgalanmaları regüle edilir. Böylece ürün gerilim kaynaklı bir zarara uğramaz. Dayanıklı ürün ile LED çubuk aydınlatma projeleri yapabilirsiniz.

Kaplamasız şekilde iç mekanlarda çalışabilen FLS serisi oldukça ekonomiktir. Açık havalarda montaj yapılabilmesi için polimerle kaplanan bar LED çubuk, alüminyum kasa ve cam kapakla suya, neme ve toza karşı tam korumaya alınır. Bu şekilde LED armatür halini alır.

LED Çubuk: FLS-12-60-D-12V (Farklı Renk Seçenekleri ile)

Toptan LED satışı yapan cubukled.com aracılığıyla temin ettiğiniz FLS-12-60-D modelini projelerinizde kullanabilirsiniz. Modelin PCB baskı devre kartı 1,2 cm genişliğe ve 1 metre uzunluğu sahip. Ürün her iki ucundaki artı ve eksi kutuplarından güç kaynağına bağlayarak çalıştırabilirsiniz. Güç kaynağı seçiminde tüketilen Watt değeri için bilgi isteyiniz.

Ürün Kodu Çalışma Gerilimi Seçenekleri LED Miktarı Kesilme Aralığı Ölçü
FLS-12-60-D-12v 12 VDC Sabit Gerilim 60 5 cm 12×1000 mm

LED çubuk ışık modeli üzerinde 60 adet ışık yayan diyot bulunur. Yüksek verimli FLS serisi, dekoratif aydınlatma tasarımlarınız için ekonomik bir çözüm olur. Örneğin farklı renkli modelleri alçıpan tavanın farklı katmanlarına döşeyebilirsiniz. Böylece RGB LED çubuk uygulaması yapabilirsiniz.

Ürünün şerit LED ile farkı, temel olarak kullandıkları baskı devre kartı türünden kaynaklanır. Şerit LED, esnek bir PCB üzerine dizilen çok sayıda elektronik elemanlardan oluşur. FLS-12-60D-12V ise alüminyum bir PCB üzerinde bulunan bileşenlerden oluşur. Şerit LED’in gelişmiş versiyonudur. Alüminyum taban, LED’lerin ısınmasını önleyerek ömrünü uzatır. Ayrıca montajı daha kolay ve sağlamdır.

Güç Kaynağı

Kesilme Aralığı

LED Miktarı

Öne Çıkan Özellik

,

Taban PCB Ölçüleri

Model

FLS

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.