Menü Kapat

MP70-24V-5000K

Güç Kaynağı: 24 VDC

Renk Sıcaklığı: 5000 Kelvin

LED Miktarı: 70 ad/mt

Taban PCB Ölçüleri: 1,6 x 12 x 500 mm Alüminyum

Kesilme Aralığı: 10 cm

Öne Çıkan Özellik: Ekonomik, Akım Korumalı veya Voltaj Korumalı

LED Markası Seçenekleri: CREE, OSRAM, SAMSUNG, NICHIA, SEOUL, PHILIPS, LUMILEDS

Kuyumcu LED aydınlatma satışı yapan firmamızın tasarladığı MP70-24V-5000K, kalite ve tasarrufu bir arada sunar. MP70 serisi ekonomik serilerin güçlendirilmişi olarak bilinir. Çünkü 1 metrede 70 tane LED vardır. LED markası seçimine göre farklı Watt aralıklarında enerji tüketimi yapar. Üretim stok durumuna göre yapılır.

Renkler düşük Kelvin değerlerinde sıcak yüksek değerlerde soğuk olarak adlandırılır. Bu modelin ürettiği 5000 Kelvin ışık rengi gün ışığından daha beyazdır. Yani esasında beyaz ve soğuk bir renktir. Bu tür ışık genelde ders çalışma alanları, atölyeler, laboratuvar veya hastane gibi daha fazla dikkat gerektiren yerlerde tercih edilir.

bar led teknik cizim

Ürün Kodu Çalışma Gerilimi LED Miktarı Işık Akısı Güç Tüketimi Kesilme Aralığı Renk Ölçü
MP70-24V-5000K 24 VDC Sabit Gerilim 70 ad/mt 720 – 3300 lm/mt 6-16 W/mt 10 cm 5000K 12x500mm

Kuyumcu LED ürünü olarak yaygınlaşan model vitrin aydınlatma yaparak müşterilerin dikkatini odaklar. Altın takılar daha güzel ve net görünür. Vitrin LED aydınlatma sayesinde kuyumcu dükkanı çok daha görünür olur. Yüksek parlaklıkta kuyumcu vitrin aydınlatma yapmak istiyorsanız bu ürün tam size göre.

kuyumcu vitrin aydinlatma

MP70-24V-5000K modelini plaka halinde üretiyoruz. Çıplak şekilde kapalı yaşam alanlarında anında kullanabilirsiniz. Fakat dış ortamlar için suya ve neme karşı korunması gerekir. Bunun için LED üzerine özel bir silikon kaplama yapıyoruz. Ardından LED profil kasa içerisine yerleştiriyoruz. Lineer aydınlatma armatürü haline gelen ürün dış kullanıma hazır olur.

Kuyumcu LED Aydınlatma Ürünü: MP70-24V-5000K

Üreticiden toptan satış yapan cubukled.com aracılığıyla size uyan modelleri anında satın alabilirsiniz. Kullanacağınız ürünün Watt değeri için talepte bulunabilirsiniz. Ayrıca özel projeleriniz için LED profil kasa, LED projektör veya Wall washer gibi farklı ürün talebinde de bulunabilirsiniz.

12 mm genişlik ölçüsüne sahip model 50 cm uzunluğunda tasarladık. MP70-24V-5000K modelini 10 cm aralıklarda bir belirtilen işaretli kısımlardan parçalara ayırabilirsiniz. Veya çıkışlarından uç uca ekleyerek daha uzun montaj yapabilirsiniz. Ekleme işini basitçe lehim ve kablo ile yapabilirsiniz. İsteyen müşterilerimize soket konektör veya soket kablo entegrasyonu da yapabiliriz.

MP70 serisi, akım ve voltaj koruması özelliğine sahip iki alt kategoriye ayrılmaktadır. Bu alt kategorilerin teknik özellikleri ve maliyet analizleri için, lütfen talebinizi detaylı bir şekilde bildirerek bizimle irtibata geçiniz. Ürünümüz kuyumcular için uygun fiyata kalite anlamına gelmektedir.

Gündelik aydınlatma ihtiyaçları için kullanılan ürün aynı zamanda muhteşem aydınlatma tasarımlarının kapılarını da aralar. 24 Volt MP70 serisini gizli ışık, gergi tavan, raf aydınlatma, dış cephe aydınlatma, eğlence merkezleri gibi çok sayıda yerde kullanabilirsiniz. Kuyumcu vitrin aydınlatma fiyatları için bizden bilgi alabilirsiniz.

24 Volt LED Dırayvır Hesabını Nasıl Yapmalısınız?

  • LED miktarını toplam uzunluk olarak ölçmelisiniz. Toplam metre?

Örneğin: 20 ürün seri ise 20 adet X 0,5 metre = 10 metre’dir.

  • Kuyumcu ledinin 1 metredeki gücünü bu metraj ile çarpmalısınız. Toplam güç?

Örnek: Satın aldığınız 5000K LED 1 metrede 10 Watt elektrik tüketiyorsa toplam güç 10 metre X 10 Watt = 100 Watt şeklindedir.

  • Hesapladığımız bu gücü sağlayacak 24 Volt LED dırayvır seçmelisiniz.

Örneğin: En az 100 Watt güç 24 Volt DC gerilim dırayvır almalısınız.

Güç Kaynağı

Kesilme Aralığı

LED Miktarı

Öne Çıkan Özellik

, ,

Renk

Taban PCB Ölçüleri

Model

MP70

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.