Menü Kapat

SP120-R

Güç Kaynağı: Sabit Akım

Renk: Kırmızı

LED Miktarı: 120 ad/mt

Taban PCB Ölçüleri: 16 x 495 mm Alüminyum

Kesilme Aralığı: 99 mm

Öne Çıkan Özellik: Enerji Verimliliği

LED Markası Seçenekleri: CREE, OSRAM, SAMSUNG, NICHIA, SEOUL, PHILIPS, LUMILEDS

Kırmızı LED SP120-R, ev dekorasyonları konusunda ön plandadır. Normalden farklı renk arayanlar için çözüm olan ışık, alüminyum baskı devre kartı üzerine dizilmiştir. Yüksek sıcaklığa maruz kalan elektronik elemanların ömürleri kısalır. Alüminyum kart oluşan ısıyı üzerine çektiği için ürünün çalışma süresini de uzatır. Bakım istemeyen ürün sizlere uzun yıllar kullanım avantajı sunar.

Ürün, sabit akım led drayvır ile çalışır. Doğal olarak akımın sabit olduğu üründe fazladan komponent bulunmaz. Bu da ısıya dönüşen enerjinin daha az olduğu anlamına gelir. Sonuç olarak SP120-R kullanıyorsanız enerji verimliliği ön plandadır. Teknolojisi gereği daha az elektrik ile maksimum performans gösteren kırmızı led ışık, bütçenize dosttur.

Kırmızı LED: SP120-R (Kırmızı Işık)

Kırmızı şerit led çeşitlerine göre daha dayanıklı olan ürün, diğer dekoratif objeler gibi evlerinizin atmosferini de değiştirir. Örneğin evinize aldığınız dekoratif ayna, kenarları ışıkla donatıldığında muhteşem bir görüntüye sahip olur. Benzer şekilde bu ürünü yatak odası dekor için tavan aydınlatmada kullanabilirsiniz.

Ürünü, gece lambası olarak da değerlendirebilirsiniz. Çünkü kırmızı ışık gece uyandığınızda önünüzü görmenizi sağlarken aynı zamanda da beynin ruh durumunu düzenleyen bölgelerini olumlu yönde etkiler. Ayrıca melatonin hormonunun salgılanmasını engellemediği için uyku kalitenizi bozmaz. Böylece daha konforlu bir istirahat elde edersiniz.

SP120-R modelini, kırmızı led lamba çeşitlerine iyi bir alternatiftir. Lineer formuyla iç mekanlara direkt olarak montaj yapabilirsiniz. Fakat dış ortam için kullanacaksınız IP koruma ile kasa içerisine yerleştirilmiş ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Örneğin kırmızı projektör çeşitlerimiz ile dış duvar aydınlatması yapabilirsiniz. Fakat bunun için power led serisi olması gerekir.

Ürün Kodu Güç Kaynağı LED Miktarı Işık Akısı Güç Tüketimi Kesilme Aralığı Renk Ölçü
SP120-R 30-50 VDC Sabit Akım 120 ad/mt 1400 – 7000 lm/mt 20-60 W/mt 99 mm’de bir Kırmızı Işık 16x495mm

Ürünün ölçüsü 16 mm x 495 mm şeklindedir. İşaretli yerlerden kopararak bağımsız parçalar elde edebilirsiniz. Böylece parmak led kırmızı gibi kullanabilirsiniz. Veya daha uzun kullanım yapacaksanız uçlarından birleştirebilirsiniz. Farklı fikirler için Yatak odası aydınlatması nasıl yapılır? konulu içeriğimizi inceleyebilirsiniz. Ayrıca siz de evlerinizde yatak odası dizayn gibi farklı amaçlar ile aydınlatma ürünlerinin fiyatını almak istiyorsanız cubukled.com sayesinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

kirmizi isik uygulama ornek

 

Güç Kaynağı

Kesilme Aralığı

LED Miktarı

Öne Çıkan Özellik

Renk

Taban PCB Ölçüleri

Model

SP120

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.