Menü Kapat

MP70-24V-B

Güç Kaynağı: 24 VDC

Renk: Mavi

LED Miktarı: 70 ad/mt

Taban PCB Ölçüleri: 12 x 500 mm Alüminyum

Kesilme Aralığı: 10 cm

Öne Çıkan Özellik: Ekonomik, Akım Korumalı veya Voltaj Korumalı

LED Markası Seçenekleri: CREE, OSRAM, SAMSUNG, NICHIA, SEOUL, PHILIPS, LUMILEDS

İç mekan LED satışı yapan firmamız üretici firmadır. MP70 serisinden MP70-24V-B 24 Volt LED adaptör ile çalışır. Model DC yani doğru akım ile beslendiğinden dolayı adaptöre ihtiyaç duyar. Bu adaptör 220 volt AC şebeke elektriğini 24 volt değerine düşürür ve doğrultma devresi ile DC forma dönüştürür.

Standart tasarımda yarım metre uzunlukta olan MP70 modelini ihtiyacınıza göre uç uçak ekleyerek uzatabilirsiniz. Daha az montajlarda ise 10cm’de bir işaretli çizgilerden kesebilirsiniz. Taban malzemesi alüminyum olan çubuk LED modeli kolay montajı ile tüm dikkatleri üzerinde toplar.

İç mekan LED aydınlatma için mükemmel bir çözümdür. Çünkü bu ürünü profilsiz haliyle bile kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken vida veya çift taraflı bant ile yüzeye yapıştırmak. Açık kutuplarından artı ve eksi elektriği verdiğinizde direkt yanar. İç mekan LED ışık modeli oldukça kalitelidir. Hem sağlam hem hafiftir.

İç Mekan LED Bar Modeli: MP70-24V-B (Mavi Işık)

Alüminyum malzeme PCB taban istenmeyen ısıyı elektronik malzemelerden uzaklaştırır. Aslında maliyeti oldukça düşük olan doğal soğutma yöntemi kullanılır. Süreci anlatacak olursak ışık yayarken aynı zamanda ısınan LED’lerin sıcaklığı gittikçe artar. Taban ısı iletebilen alüminyum olduğu için bu ısıyı üzerine alır. 1,2 cm genişliğindeki taban hava ile temas halinde bir yandan soğur.

bar led teknik cizim

Ürün Kodu Çalışma Gerilimi LED Miktarı Işık Akısı Güç Tüketimi Kesilme Aralığı Renk Ölçü
MP70-24V-B 24 VDC Sabit Gerilim 70 ad/mt 720 – 3300 lm/mt 6-16 W/mt 10 cm Mavi Işık 12x500mm

Mavi LED ışık modelini gergi tavan veya alçıpan ışık havuzlarında kullanabilirsiniz. Mavi ışık yüksek enerjisi ile gece daha görünürdür. Bundan dolayı vitrin aydınlatması, raf aydınlatması, dış cephe ışıklandırma gibi çok sayıda uygulamalar da mevcuttur. Renk kişi tercihine bağlı olduğu için hayal gücünüzün izinden gidebilirsiniz.

Toplu LED stoklarımız plaka halindedir. İç mekan LED ürün modelini lehim ile birleştirebilirsiniz. Özel projeleriniz olduğunda soket konnektör şeklinde imalat yapabiliriz. Bu yöntemde soketler arasında konnektör denilen bir bağlantı aparatı vardır. Veya benzer şekilde soket kablo yöntemini de uygulayabiliriz. Burada bağlantı aparatı yerine kısa kablolar kullanılır.

Ürün bir kasa içerisine koyup kapattığınızda iç mekan LED armatür haline dönüşür. Difüzör kapaklı bu armatürleri kapalı ortamlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Toplu LED bar satışı yapan firmamız aracılığıyla tüm modellere bakabilir ve size uygun olanları anında satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlı bu ürünle iç mekan LED fiyatları skalanız da düşer.

MP70 serisi, akım ve voltaj koruması isteyenler için iki harika seçenek sunuyor. Bu ürünlerden hangisini seçeceğinize karar verirken, bize haber verin lütfen. LED fiyat teklifimizi size özel hazırlayalım.

ic mekan led ornek uygulama

LED Adaptör Nasıl Hesaplanır?

  • LED iç mekan montaj boyunu toplam olarak ölçünüz.

Örneğin: 20 adet mavi LED’i seri kullanıyorsanız 20 adet X 0,5 metre = 10 metre şeklinde olur.

  • Modelin 1 metredeki güç tüketimini bu metreyle çarpınız.

Örnek: MP70-24V-B, 1 metrede 10 Watt elektrik tüketiyor ise toplam 10 metre X 10 Watt = 100 Watt şeklinde güç olur.

  • Kapalı mekan ışıklandırma işlerinizde bu örneğe göre minimum bu değeri karşılayabilen DC LED adaptör kullanmalısınız.

Sonuç: En az 100 Watt ve 24 Volt DC LED adaptör satın almalısınız.

Güç Kaynağı

Kesilme Aralığı

LED Miktarı

Öne Çıkan Özellik

, ,

Renk

Taban PCB Ölçüleri

Model

MP70

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.