Menü Kapat

SP120-6500K

Güç Kaynağı: Sabit Akım

Renk Sıcaklığı: 6500 Kelvin

LED Miktarı: 120 ad/mt

Taban PCB Ölçüleri: 16 x 495 mm Alüminyum

Kesilme Aralığı: 99 mm

Öne Çıkan Özellik: Enerji Verimliliği

LED Markası Seçenekleri: CREE, OSRAM, SAMSUNG, NICHIA, SEOUL, PHILIPS, LUMILEDS

Enerji tasarruflu serimizin en gözde ürünü olan SP120-6500K, 1 metrede 120 adet LED ile aydınlatma konusunda rakipsizdir. Güçlü ışık yeteneği sayesinde her ortamda net ve parlak bir görüntü sağlar. Alüminyum tabanı ile ısıyı doğal yollarla dağıtarak elektronik elemanları korur ve dayanıklılığı artırır. Sabit akım power supply ile çalışarak enerji verimliliğini artırır. SP120-6500K ile aydınlanmanın keyfini çıkarın!

Tasarruflu lamba yerine geçen kart en temel ifadeyle alüminyumun ışıltısıyla parlayan bir baskı devre kartıdır. Genişliği 1,6 cm, uzunluğu 49,5 cm olan bu harika ürünü, ihtiyacınız olan boyuta göre şekillendirebilirsiniz. Uç uca lehimleme ile sonsuz bir devre yaratabilir, ya da 99mm’lik kesim yerlerinden kısaltabilirsiniz. SP120, montaj kolaylığı ile size uzun yıllar eşlik edecek bir dosttur.

Enerji tasarruflu Çubuk LED: SP120-6500K (Soğuk Beyaz Işık)

Beyaz ışık LED modelini, daha çok dikkat gerektiren alanlarda tercih edebilirsiniz. Örneğin ders çalışma sınıfları, atölyeler, tamirhaneler veya kontrol odaları gibi yerler. Bu modelde ışığın renk sıcaklığı 6500 Kelvin seviyesindedir. Işık doğal gün ışığından daha beyazdır. Hatta maviye yakın bir tondur ve gece görüşünü iyileştirir. Bina girişleri, otopark, site girişleri, depo gibi güvenliğin ön planda olduğu alanlarda gece karanlıkta çok kullanışlıdır.

Enerji tasarruflu led üründe elektronik elemanların sayısı çok azdır. Daha az ısınan komponent enerji verimliliği anlamına gelir. Böylece yüksek oranda tasarruf sağlar. Modeller üzerinde 120 LED vardır. Yani ürün, daha az elektrik sarfiyatı ile çok daha yüksek oranda ışık sağlar.

Ürün Kodu Güç Kaynağı LED Miktarı Işık Akısı Güç Tüketimi Kesilme Aralığı Renk Ölçü
SP120-6500K 30-50 VDC Sabit Akım 120 ad/mt 1400 – 7000 lm/mt 20-60 W/mt 99 mm’de bir 6500K (Soğuk Beyaz Işık) 16x495mm

Üretimimizde Philips, Lumileds, Nichia, Osram, Samsung, Seoul, Cree gibi led markaları kullanıyoruz. Dünya genelinde kalitesini ispatlamış olan markalar SP120 serisini daha da güvenilir yapar. Özel bir marka tercihiniz olursa üretim öncesinde bildirmeniz gerekir.

Ayrıca lehimleme yönteminden hariç özel birleştirme tekniklerimiz de vardır. Örneğin soket ve konektör özelliği ile imal edilen çubuk LED üzerinde (+) ve (-) kutuplarda soketler bulunur. Birleştirme soketler arasında konektör denen sabit bağlantı aparatları ile yapılır. İstenirse bağlantı aparatı yerine kısa kablolar da tercih edebilirsiniz.

Led tasarruflu ampul çeşitlerinin yerini alan çubuk led modelleri oldukça kalitelidir. Bizi arayın ve tasarruflu led fiyat konusunda size hemen yardımcı olalım.

Güç Kaynağı

Kesilme Aralığı

LED Miktarı

Öne Çıkan Özellik

Renk

Taban PCB Ölçüleri

Model

SP120

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.