Menü Kapat

MP60-12V-B

Güç Kaynağı: 12 VDC

Renk: Mavi

LED Miktarı: 60 ad/mt

Taban PCB Ölçüleri: 12 x 500 mm Alüminyum

Kesilme Aralığı: 5 cm

Öne Çıkan Özellik: Ekonomik, Voltaj Korumalı

LED Markası Seçenekleri: CREE, OSRAM, SAMSUNG, NICHIA, SEOUL, PHILIPS, LUMILEDS

Ekonomik led modeli MP60-12V-B, talebe göre farklı marka ledler ile de üretiyoruz. Fakat kalitesini dünya geneli ispatlamış olan marka yaygın şekilde tercih ediliyor. Model, mavi ışık üretiyor. Ürünü ev dizayn, reklam ve dekorasyon alanlarında gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.  Genişliği 1,2 cm olan aydınlatma ürününü PCB halinde veya alüminyum profil ile birlikte kullanabilirsiniz.

Örneğin evde misafir odasında veya salonda mavi ışık ile televizyon duvar dekorasyonu yapabilirsiniz. Böylece daha etkileyici bir TV ünitesi elde edebilirsiniz. Benzer şekilde mutfak dekor yaparak çalışma alanınız da keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Reklamcılık sektöründe ise ekonomik LED ışık çeşitleri ışıklı harfli pano veya levhalarda sıklıkla kullanılır.

Ekonomik LED Bar: MP60-12V-B (Mavi Işık)

Bu ürünler yaşam alanlarınızın hem güvenliğini hem de estetiği artıran harika aksesuarlardır. Enerji tasarrufu, dayanıklı yapısı ve kolay montaj seçenekleri ile aydınlatma ihtiyaçlarınızı karşılar. Eğer mavi ışık ortamın rengine ve tarzına uygunsa MP60-12V-B modelini satın alabilirsiniz.

Ürün DC elektrik 12v LED güç kaynağı ile çalışır. Gerilim aynı olduğu için araç akülerinden de besleyebilirsiniz. Dolayısıyla ürünü araç iç aydınlatma olarak da değerlendirebilirsiniz. Alüminyum ürünün taban uzunluğu 50 cm’dir.

Ekonomik LED bar, 1 metre için bünyesinde 60 adet Samsung led eleman barındırır. Stok durumuna göre ürünü Philips, Cree, Osram, Nichia, Seoul, Lumileds gibi seçeneklerle de sunuyoruz. Tamamı güçlü firmaların ürettiği ledler aydınlatma kaynağının kaliteli olmasını da sağlar.

Ürün Kodu Çalışma Gerilimi LED Miktarı Işık Akısı Güç Tüketimi Kesilme Aralığı Renk Ölçü
MP60-12V-B 12 VDC Sabit Gerilim 60 adet/mt 720 – 3300 lm/mt 6-16 W/mt 5 cm’de bir Mavi Işık 12x500mm

Model montaj açısından oldukça esnektir. Çünkü ekonomik çubuk LED ürünü 5 cmlik parçalara ayırabilirsiniz ve bağımsız şekilde yakabilirsiniz. Tam tersi ihtiyaçlarınız da ise yarım metrelik bar led modelini birbirine ekleyebilirsiniz. Bu durumda 12 volt güç kaynağının gücünü doğru hesaplamanız gerekir. Tüm ekonomik led fiyat ve özellikleri için web sitemiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Stok durumlarını sipariş aşamasında bildiriyoruz.

ekonomik led uygulama

Güç Kaynağı

Kesilme Aralığı

LED Miktarı

Öne Çıkan Özellik

,

Renk

Taban PCB Ölçüleri

Model

MP60

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.