Menü Kapat

FLS-16-60-D-12V

Güç Kaynağı: 12 VDC

Renk Sıcaklığı: Seçenekler vardır.

LED Miktarı: 60 ad/mt

Taban PCB Ölçüleri: 16 x 1000 mm Alüminyum

Kesilme Aralığı: 5 cm

Öne Çıkan Özellik: Ekonomik, Voltaj Korumalı

Dolap içi aydınlatma için uygun olan FLS-16-60-D-12V modelini sizlere çeşitli ışık renklerinde sunuyoruz. Dolap içi LED ürünü çıplak halde yani profilsiz mobilyalarda değerlendirebilirsiniz. Örneğin gardrop içi aydınlatma amacıyla 12 volt sürücü ile çalıştırabilirsiniz. Pil bitme derdi olmayan sisteminize bir de buton veya sensör takabilirsiniz.

Ayrıca ürünü diğer iç mekanlarda da kullanabilirsiniz. Barisol tavan, alçıpan ışık havuzu, ayna arkası gibi alanlarda muhteşem görseller elde edebilirsiniz. Ürün, tezgah aydınlatması, vitrin ışıklandırma veya showroom aydınlatma gibi uygulamalar için de uygun bir çözümdür.

Dolap LED aydınlatma ürünü voltaj koruma özelliğine sahiptir. Bu şebekedeki dengesiz iniş çıkışlara karşı bir önlemdir. Ayrıca ürün 16 cm x 1 mt boyutlarında alüminyum baskı devreye sahiptir. Baskı devre elektriksel ve ısı iletkenliğini aynı anda yapar. Böylece aşırı ısınma engellenerek bar LEDin yaşam süresi artmış olur.

Şık görünümlü FLS serisi ürünleri etkin performans için de kullanabilirsiniz. LED teknolojisi sayesinde daha az elektrik ile daha çok ışık hedefleyen voltaj korumalı LED modeli, işletme giderlerinize katkı sağlar. Ayrıca bünyesinde zararlı madde barındırmayan ürün doğaya dosttur.

Dolap içi Aydınlatma: FLS-16-60-D-12V (Farklı Renk Seçenekleri ile)

Eğer ürünü profil içerisine koyup, bir difüzör kapak ile kapatırsanız çok daha hoş bir dolap içi LED aydınlatma sağlarsınız. Bu şekilde dolap içi lamba veya iç ortam armatürü elde etmiş olursunuz. Model üzerini silikon polimer ile kaplayıp alüminyum bir kasaya koyarsanız dış ortam için kullanıma hazır bir armatür olur. IP korumalı LED armatürler dış cephe aydınlatmada, projektör veya wallwasher halini alır.

Ürün Kodu Çalışma Gerilimi Seçenekleri LED Miktarı Kesilme Aralığı Ölçü
FLS-16-60-D-12v 12 VDC Sabit Gerilim 60 5 cm 16×1000 mm

Ürün düz bir yapıya sahip olduğu için mobilyalarınıza anında uyum sağlar. Aydınlatma tasarımını yaparken sürücü sayısını da planlamalısınız. Böylece gereksiz sayıda ürün almaktan kurtulur ve doğru bir ışıklandırma elde edersiniz.

Voltaj korumalı LED üzerinde 1 metrede 60 adet LED eleman vardır. FLS serisini hiç tereddüt etmeden genel aydınlatma, görev aydınlatması ve dekoratif aydınlatma için tercih edebilirsiniz. Siz de dolap içi ışık ve LED toptan ürünler için cubukled.com ile anında iletişime geçebilir ve fiyat alabilirsiniz.

Güç Kaynağı

Kesilme Aralığı

LED Miktarı

Öne Çıkan Özellik

,

Taban PCB Ölçüleri

Model

FLS

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.