Menü Kapat

FLS-16-30-D-12V

Güç Kaynağı: 12 VDC

Renk Sıcaklığı: Seçenekler vardır.

LED Miktarı: 30 ad/mt

Taban PCB Ölçüleri: 16 x 1000 mm Alüminyum

Kesilme Aralığı: 10 cm

Öne Çıkan Özellik: Ekonomik, Voltaj Korumalı

Çubuk LED bar FLS-16-30-D-12V modelini iç ortamlarda kullanabilirsiniz. Örneğin duvar, tavan, zemin, mobilya, ayna, vitrin veya sahne aydınlatması alanlarına uygundur. LED aydınlatma tasarımı ile kapalı ortamlarda dekoratif açıdan estetik görünüm elde edersiniz. Gizli ışık, köpük kartonpiyer ışık, gergi tavan veya TV ünitesi ışıklandırma gibi işlemler yaşam alanınızın havasını değiştirir.

Profil içerisine koyarsanız PMMA difüzör kapakla kapatmalısınız. Böylece iç ortamlarda linear aydınlatma yapabilirsiniz. Yaptığınız LED armatür güzel ve çizgisel görünümü ile genel aydınlatma ihtiyaçlarınıza dayanıklı bir çözüm olur. Çubuk LED bar ölçü konusunda alternatiflidir. Çünkü bu ürünü kullanırken 10cm katlarında istediğiniz ölçüye kadar uzatabilirsiniz.

Dış ortamlarda ise fuar aydınlatma, parti ışıkları, konser aydınlatma veya festival aydınlatma gibi alanlarda tercih edebilirsiniz. Fakat buralarda suya ve toza karşı koruma yapmak gerekir. Bundan dolayı alüminyum kasa içerine yerleştirdiğimiz polimer kaplı çubuk bar LED, IP korumalı olarak sunuyoruz. Dış etkenlerden etkilenmeyen armatürlerimiz uzun yıllar çalışır.

Çubuk LED Bar: FLS-16-30-D-12V (Farklı Renk Seçenekleri ile)

Aydınlatma projelerinizi uygun fiyatlı çubuk LED bar çeşitleri sayesinde en düşük ile gerçekleştirebilirsiniz. Ürün, doğru akım 12 volt LED dırayvır (driver) ile çalışır. Bir metrelik ürün bünyesinde 30 tane LED vardır. Kaliteli LED markaları ile donattığımız ürünü ideal ışık seviyesi için tasarladık. Voltaj koruması ile şebekeye karşı dayanıklılık gösteren ışık kaynağı, kolay kolay bozulmaz. Ayrıca bakım gerektirmediği için işletme giderlerinizi de düşürür.

12 Volt DC elektriğin daha yüksek gerilimlere göre bazı avantajları vardır. Örneğin tekne, araba, tır, kamyon gibi araçlarda akü bunulur. Taşıt aküsü de 12 volttur. Bundan dolayı araç içi aydınlatma yapacaksanız bu ürünümüzü gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ürün sağlam tabanı sayesinde uzun yıllar dayanır.

Ürün Kodu Çalışma Gerilimi Seçenekleri LED Miktarı Kesilme Aralığı Ölçü
FLS-16-30-D-12v 12 VDC Sabit Gerilim 30 10 cm 16×1000 mm

Dijital çağın bir ürünü olan LED’ler, hızlı açılıp kapanabilmesi açısından da çok değerlidir. Bu reklam amaçlı uygulamalarda büyük avantajlar getirir. Bundan dolayı satın aldığınız 30 ledli aydınlatma ürününü reklam aksesuarları için de tercih edebilirsiniz. Örneğin FLS-16-30-D-12V ürünü, reklam panosu aydınlatma veya ışıklı logo ihtiyaçlarınız için uygun bir çözümdür.

Aydınlatma ürünlerine ihtiyacınız varsa toptan led satışı da yapan cubukled.com sitemiz aracılığıyla bize ulaşabilir ve çubuk LED bar fiyat alabilirsiniz.

Güç Kaynağı

Kesilme Aralığı

LED Miktarı

Öne Çıkan Özellik

,

Taban PCB Ölçüleri

Model

FLS

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.