Menü Kapat

FLS-16-30-T-12V

Güç Kaynağı: 12 VDC

Renk Sıcaklığı: Seçenekler vardır.

LED Miktarı: 30 ad/mt

Taban PCB Ölçüleri: 16 x 1000 mm Alüminyum

Kesilme Aralığı: 10 cm

Öne Çıkan Özellik: Ekonomik, Akım Korumalı

FLS-16-30-T-12V modeli bitki yetiştirme lambası olarak kullanabileceğiniz bir LED üründür. Ürün alüminyum tabanlı çubuk LED’tir. Bitki LED modelini esasında hemen her yerde kullanabilirsiniz. Fakat bu içeriğimizde bu işte nasıl kullanabileceğinizden bahsedeceğiz.

Ürün plaka halinde size gelir. Çubuk şeklinde ayırmanız gerekir. 1 metrelik bitki yetiştirme LED modelini 10cm’lik 10 parçaya bölebilirsiniz. Her bir parçada 3 LED bulunur. Veya uç uca ekleme yaparak ürünü uzatabilirsiniz. 12v LED trafo ile çalışan ürünü beslerken Watt hesabını doğru yapmalısınız.

Alüminyum PCB’yi LED profil içerisine koyup difüzör kapakla kapatırsanız bitmiş ürün olur. Bu şekliyle iç mekan lineer armatür adını alır. Bitkilerin üzerine yerleştirdiğinizde bitki büyütme ışığı olarak kullanabilirsiniz. Dış mekana montaj edecekseniz polimerle kapladığımız ürünleri IP korumalı kasalara koymanız gerekir.

Bitki yetiştirme ışıkları ile bitki yetiştirme yaparken ışık renginin doğal güneş ışığına benzer bir tonda olması gerekir. Böylece bitkilerin kapalı ortamlarda sağlıklı bir şekilde büyümelerine yardımcı olur. Bu ürünler bitkilerin ihtiyaç duyduğu kırmızı ve mavi dalga boylarını üretirler. Ayrıca diğer ışık kaynaklarına göre daha az enerji tüketirler.

bitki LED

Bitki Yetiştirme Lambası için Çubuk LED: FLS-16-30-T-12V (Farklı Renk Seçenekleri ile)

Çiçekli veya meyveli bitkiler ya da yapraklı veya köklü bitkiler vardır. Bitki için LED ışık modelleri farklı renk, Watt ve spektrum seçenekleri ile mevcuttur. Bitkilerinizin türüne en uygun olanı seçmelisiniz. Bitki yetiştiriciliğinde kullanacağınız LED aydınlatma ürününün kaç kelvin olması gerektiği bitkilerinizin türüne bağlıdır.

Genel olarak bitkilerin fotosentez yapabilmesi için kırmızı ve mavi ışığa ihtiyacı vardır. Bitkilerinizin sağlığını optimize etmek için, renk sıcaklığı seçimi önemlidir. Sıcak beyaz ışık 2500-3300K, doğal beyaz ışık 4000-4500K ve soğuk beyaz ışık 5000-6500K aralığındadır. Örneğin 4000 kelvin ile bitki güneş ışığı lambası yapabilirsiniz.

Ürün Kodu Çalışma Gerilimi Seçenekleri LED Miktarı Kesilme Aralığı Ölçü
FLS-16-30-T-12v 12 VDC Sabit Gerilim 30 10 cm 16×1000 mm

Modeli uygun ışık şiddetini yakalayarak genel aydınlatma için kullanabilirsiniz. Veya mutfakta tezgah ile dolap arasına montaj ederseniz görev aydınlatması açısından işinize yarar. Böylece tezgah üzerinde daha rahat çalışabilirsiniz. Dekoratif açıdan ise gergi tavan, gizli ışık, alçıpan ışıklandırma, duvar aydınlatma projeleri yapabilirsiniz. Ürünü ayna kenarı, tablo çerçevesi, mobilya arkaları veya vitrin önü gibi alanlar için de satın alabilirsiniz. Daha fazlası sizin ihtiyaç ve hayallerinize bağlı.

Siz de cubukled.com ile bitki yetiştirme lambaları yapmak için çubuk LED satın alabilirsiniz. Ayrıca diğer tüm modellerimiz için toptan LED fiyat bilgisi ve teknik destek isteyebilirsiniz.

Güç Kaynağı

Kesilme Aralığı

LED Miktarı

Öne Çıkan Özellik

,

Taban PCB Ölçüleri

Model

FLS

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.