Menü Kapat

SP70-R

Güç Kaynağı: 24 VDC

Renk: Kırmızı

LED Miktarı: 70 ad/mt

Taban PCB Ölçüleri: 16 x 500 mm Alüminyum

Kesilme Aralığı: 10 cm

Öne Çıkan Özellik: Akım Korumalı

LED Markası Seçenekleri: CREE, OSRAM, SAMSUNG, NICHIA, SEOUL, PHILIPS, LUMILEDS

Akım korumalı kırmızı bant armatür için led modeli SP70-R modeli bir alüminyum PCB çubuk LED’tir. Tabanı 1,6 cm genişlik ve 50 cm uzunluk ölçüsüne sahiptir. Modeli uygun profil içerisine yerleştirilip difüzör kapağı kapattığınızda yatay bant armatür halini alır. Bu şekli ile dekoratif iç aydınlatma ihtiyaçlarınıza mükemmel bir çözümdür.

Ürünü profilsiz halde zaten kolayca montajlayabilirsiniz. Ayrıca 10 cm uzunluklarda parçalara da ayırabilirsiniz. Örneğin kırmızı renkli 120 cm bant armatür oluşturmak için 2 adet SP70-R ve 2 adet 10 cm’lik parça birleştirmelisiniz. Çünkü böylece ürün 100 cm + 20 cm şeklinde olur.

Kırmızı LED bant armatürü kapalı ortamlarda tercih edebilirsiniz. Bu tür piyasada LED floresan olarak da geçmektedir. Fakat floresan ile ilgisi yoktur. Lineer yatay yapısından dolayı böyle anılmaktadır. Eğer ürünü dış ortamlar için tercih edecekseniz polimer silikon ile kaplanmış halini IP korumalı LED kasalar içerisine koymalısınız. Sonuç olarak difüzör kapaklı LED neme ve toza karşı korumalı hale gelir.

Bant Armatür için Alüminyum Çubuk LED: SP70-R (Kırmızı Işık)

Alüminyum metal alaşımından elde edilen baskı devre kartı üzerinde kırmızı ışık yayan LED’ler ve bazı elektronik bileşenler vardır. Bu devreler çubuk LED üzerinde akım sınırlaması yapar. Dolayısıyla koruma avantajından dolayı uzun soluklu bir kullanım sağlarsınız. Model de üretim planlamasına göre Samsung, Cree, Philips, Seoul, Osram, Lumileds, Nichia gibi LED markaları olabilir.

Akım korumalı LED aydınlatma ürününü, kırmızı renk tercih edilen tüm ortamlarda kullanabilirsiniz. Kırmızı ışık renginin uzun dalga boyu ve daha az saçılma avantajı vardır. Bu nedenle insan gözünün en az duyarlı olduğu renklerden biridir. Özellikle gece lambası için tercih edilen kırmızı ışık, fiziksel göz yorgunluğunu engellerken aynı zamanda olumsuz ruhsal etkileri de en aza indirir.

Ürün Kodu Güç Kaynağı LED Miktarı Işık Akısı Güç Tüketimi Kesilme Aralığı Renk Ölçü
SP70-R 24 VDC Sabit Gerilim 70 ad/mt 720 – 3300 lm/mt 6-30 W/mt 10 cm’de bir Kırmızı 16x500mm

24v led drayvır ile çalışan SP70-R modeli, DC elektriğe uyumludur. Çevreye herhangi bir zararı olmayan kırmızı LED standart ğretimimizde 16 w/mt gücündedir. Bu güç değeri özel istekleriniz doğrultusunda metrede 6W – 30W aralığında bir noktaya taşıyabiliriz. Ayrıca soket/kablo veya soket/konnektör gibi pratik birleştirme çözümleri de sunuyoruz.

Üretimde 1 metre için ışık akısını 720 Lm ve 3300 Lm aralığında farklı seviyelere ayarlayabiliriz. Sade halde kendi başına alçıpan veya kartonpiyer tavanlarda gizli ışık havuzlarında, raf veya vitrin aydınlatmaları için satın alabilirsiniz.  Kırmızı çubuk led veya bant armatür fiyat bilgisi için bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz. Ürünlerimizi satın alıp bant armatür çeşitleri üretebilirsiniz.

LED Drayvır Hesabı Yaparken Dikkat Edilecekler Nelerdir?

  • SP70-R çubuk LED metrajını ölçünüz. Toplam metraj kaç metre?

Örnek: 20 adet kırmızı çubuk LED, seri bağlı olsun. O zaman toplam uzunluk 20 adet X 0,5 metre = 10 metre şeklinde olur.

  • Montajını yaptığınız kırmızı led ürünün 1 metredeki güç tüketimini yukarıdaki toplam metreyle çarpınız.

Örneğin: Model 1 metrede 10 W güç tüketiyorsa 10 metre X 10 W = 100 W olur.

  • Minimum bu gücü üretebilen 24 Volt çıkışlı DC LED Drayvır seçmelisiniz.

Örnek: Asgari 100 W gücünde LED drayvır satın almalısınız.

Güç Kaynağı

Kesilme Aralığı

LED Miktarı

Öne Çıkan Özellik

Renk

Taban PCB Ölçüleri

Model

SP70

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.