Menü Kapat

SP120-2700K

Güç Kaynağı: Sabit Akım

Renk Sıcaklığı: 2700 Kelvin

LED Miktarı: 120 ad/mt

Taban PCB Ölçüleri: 16 x 495 mm Alüminyum

Kesilme Aralığı: 99 mm

Öne Çıkan Özellik: Enerji Verimliliği

LED Markası Seçenekleri: CREE, OSRAM, SAMSUNG, NICHIA, SEOUL, PHILIPS, LUMILEDS

Balkon LED ışık ürünü olarak da kullanabileceğiniz SP120-2700K modeli enerji verimlidir. Çünkü üzerinde minimum sayıda elektronik bileşen kullanılmıştır. Bundan dolayı ısıya dönüşen enerji miktarı da azdır. Buna karşın 1 metrede bulunan LED sayısı 120 adet olduğu için güçlü ışık performansı ile dikkat çeker. Ürünü sabit akım LED trafo ile yakabilirsiniz.

Modelin ışık renk sıcaklığı 2700 Kelvin’dir. Yani bu ürün ile turuncuya yakın sıcak aydınlatma elde edebilirsiniz. Bu renk tonu dinlendirici özelliğe sahiptir. Gözü yormayan ışık rengini otel lobileri, bekleme salonları, bar veya cafe’lerde kullanabilirsiniz. Ayrıca tarihi yapıların dış cephe aydınlatması gibi dekoratif amaçlı mimari aydınlatmalarda da sıklıkla tercih edilir.

balkon ışığı

Bir de bu özel rengi balkonunuzda düşünün. Sıcak yaz günü zamanınızın çoğunu geçirdiğiniz balkon ve terasları daha konforlu yapmaya hazır mısınız? Balkon ışığı olarak seçtiğiniz sıcak renkler sizi daha çok dinlendirecek. Hatta iç huzurunuzu artıracak. Gözünüz hiç yorulmayacak ve uyku sorunlarınız azalacak. Çünkü dinlenme alanı olarak kullandığınız balkon ışıkları sağlığınız açısından çok önemlidir.

Profilsiz kullanımda çıta aralarına, saksı arkalarına, tavan kenarlarına veya küpeşteye gizli ışık yapabilirsiniz. LED ışık balkon süsleme konusunda sınır yoktur. Balkon için LED ışık montajı hayal gücünüze kalmıştır. SP120-2700K modeli balkon için LED ışıklar hususunda oldukça yararlıdır.

Balkon LED Işık: SP120-2700K (Sıcak Işık 2700K)

Plaka halinde üretilen SP120-2700K modelini eski sistemlerinizde bar LED değişimi için veya yeni kurulumlarda kullanabilirsiniz. 1,6 cm genişliğe ve 4,95 cm uzunluğa sahip ürünü uç uca lehimleyerek uzatılabilir veya 9,9 cm aralıklardan kesebilirsiniz. Kısa parçalar artık bağımsız olarak çalışacaktır. Model, ölçüleri uyan LED kanalı içerisine direkt olarak takılabilirsiniz.

Profilli LED ışık çeşitlerini modern balkon lambası olarak tercih edebilirsiniz. İstediğiniz ölçülerde istediğiniz şekilleri vererek montaj yapabilirsiniz. Bu şekilde hem aydınlatma ihtiyacınızı hem de dekoratif detayları aynı anda halletmiş olursunuz.

Ürün Kodu Güç Kaynağı LED Miktarı Işık Akısı Güç Tüketimi Kesilme Aralığı Renk Ölçü
SP120-2700K 30-50 VDC Sabit Akım 120 ad/mt 1400 – 7000 lm/mt 20-60 W/mt 99 mm’de bir 2700K (Sıcak Işık) 16x495mm

SP120-2700K, bir LED ışık kasası içerisine yerleştirildiğinde armatür halini alır. Alüminyum kasa, difüzör ve silikon kaplama gibi işlemlerden geçen armatür modelleri, suya, neme veya toza karşı dayanıklı hale gelir. Hem tabanı hem de kasası alüminyum olan ürünler oluşan ısıyı anında atmosfere verdiğinden çok daha uzun dönemler kullanılabilir.

Balkon dekoratif ışık tasarımıyla yazları artık daha konforlu gecelere sahip olmak istiyorsanız lütfen bize ulaşın. Sizi için LED fiyat çalışması yapalım ve ürün belirlemenize yardım edelim.

Güç Kaynağı

Kesilme Aralığı

LED Miktarı

Öne Çıkan Özellik

Renk

Taban PCB Ölçüleri

Model

SP120

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.