Menü Kapat

FLS-12-60-T-12V

Güç Kaynağı: 12 VDC

Renk Sıcaklığı: Seçenekler vardır.

LED Miktarı: 60 ad/mt

Taban PCB Ölçüleri: 12 x 1000 mm Alüminyum

Kesilme Aralığı: 5 cm

Öne Çıkan Özellik: Ekonomik, Akım Korumalı

Asma tavan LED modeli FLS-12-60-T-12V alüminyum tabanlıdır. Model 1 metre uzunluğundadır. 5 cm aralıklardan kesebildiğiniz ürün maksimum 20 parçaya ayırabilirsiniz. Bu parçaları bağımsız olarak yakabilirsiniz. Üründe 1 metre için 60 adet LED vardır. Bu ürünün her bir bağımsız parçasında 3 LED vardır. Sonuç olaral ürün 3 ledde bir kesilir.

Alüminyum taban asma tabana kolayca tutturabilirsiniz. Bundan dolayı ürün asma tavan LED aydınlatma modelleri arasındadır. Ürün tabanı aynı zamanda PCB baskı devre görevi görmektedir. LEDler üzerinde oluşan ısı anında tabana yayılır ve atmosfere gider. Ürün, zararlı sıcaklıktan korunduğu için daha uzun ömürlü çalışır. Ayrıca akım koruma özelliği ürünü yüksek akıma karşı dayanıklı hale getirir.

Asma Tavan LED Bar: FLS-12-60-T-12V (Farklı Renk Seçenekleri ile)

Uygun fiyatlı üründen bir LED armatür de oluşturabilirsiniz. Tabi bunun için alüminyum LED profil ve ışık geçiren bir koruma kapağı gerekir. Sızdırmazlığı belirli bir seviye sağlarsanız dış mekan armatür olarak değerlendirebilirsiniz. IP koruma için PCB üzerini polimer ile kaplıyoruz. Böylece ürün neme ve toza karşı daha korunaklı hale getirmiş oluyoruz.

LED 12v adaptör ile yanar. Ürün oluşabilecek ufak dalgalanmalara karşı dirençlidir. Ayrıca araç aküleri de 12 V olduğu için vasıta içerisinde de kullanabilirsiniz. FLS-12-60-T-12V, aylık veya yıllık bakım gerektirmez. Elektrik enerjisi olduğu sürece çalışır.

Ürün mekanınızı parlak ve homojen şekilde aydınlatır. Yaşam alanlarınıza dekoratif aydınlatma tasarımları ile sofistike görünüm kazandırabilirsiniz. Modern gereksinimlere göre tasarladığımız asma tavan tavan için LED ürün hafif ve dayanıklıdır. 1,2 cm genişliğinde olan ürünü kapalı ortamda hemen here yere takabilirsiniz.

Ürün Kodu Çalışma Gerilimi Seçenekleri LED Miktarı Kesilme Aralığı Ölçü
FLS-12-60-T-12V 12 VDC Sabit Gerilim 60 5 cm 12×1000 mm

FLS serisi ürünleri asma tavan aydınlatma, eşya arkası aydınlatma, kenar çerçeve ışıklandırma gibi birçok uygulamada kullanabilirsiniz. Örneğin mutfağınızda tezgah ile mutfak dolabı arasına montaj yapabilirsiniz. Böylece tezgahta çalışırken uygun bir aydınlatma elde ederken aynı zamanda ortamda görsel bir etki de oluşturursunuz. 12 volt LED modeli etkin aydınlatma sağlar. Asma tavan LED aydınlatma için FLS serisini tüm çalışmalarınızda gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Asma tavan LED fiyat konusunda yardım alabileceğiniz web sitemiz ile FLS-12-60-T-12V satın alabilirsiniz. Ürünü hızlı ve sorunsuz şekilde kurabilirsiniz. Çünkü kullanımı basittir. + ve – çıkışlarının adaptöre bağlanması yeterlidir. Böylece kısa sürede aydınlatma deneyimi yaşarsınız. Adaptörün gücünü seçerken metre başı Watt değeri için bizden bilgi alınız.

Güç Kaynağı

Kesilme Aralığı

LED Miktarı

Öne Çıkan Özellik

,

Taban PCB Ölçüleri

Model

FLS

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.