Menü Kapat

FLS-12-30-T-12V

Güç Kaynağı: 12 VDC

Renk Sıcaklığı: Seçenekler vardır.

LED Miktarı: 30 ad/mt

Taban PCB Ölçüleri: 12 x 1000 mm Alüminyum

Kesilme Aralığı: 10 cm

Öne Çıkan Özellik: Ekonomik, Akım Korumalı

Araç içi aydınlatma FLS-12-30-T-12V modelini size geldiği şekli ile kullanabilirsiniz. Ürünü çalıştırmak için 12 volt DC elektriğe ihtiyacınız olacak. Güç kaynağının gücünün en az toplam ışık gücünü karşılıyor olması lazım. Karşılamıyor ise bu durumda sistemi ikiye bölüp 2 adet güç kaynağı kullanabilirsiniz. Aydınlatma tasarımını tamamen sizin hayal gücünüze ve beklentilerinize bağlı olarak özelleştirmelisiniz.

Ürün araç aküsü ile aynı çalışma gerilimine sahiptir. Yani 12v akü ile direkt çalışır. Bundan dolayı bu ürünü araç içi LED aydınlatma olarak kullanabilirsiniz. 3 ledde bir kesebilirsiniz. 1 metrelik üründen bağımsız 10 adet 10cmlik parça elde edebilirsiniz. Uzun ihtiyaçlarda ise ürünü uçlarından birbirine seri şekilde ekleyebilirsiniz.

Model alüminyum tabanlı metal çubuk LED’tir. Ürünü araba iç aydınlatma, bagaj lambası veya araç ayak altı LED olarak değerlendirebilirsiniz. Hatta yüksek araçlarda araba tavan LED ürünü olarak takabilirsiniz. Montajda genelde çift taraflı bant türünde malzemeler yeterli olur. Metal kısımlarda silikon da kullanabilirsiniz.

Ürün üzerinde 1 metrede 30 adet LED bulunur. Bundan dolayı model ekonomik bir ışık çözümüdür. 30 ledli ürün, alüminyum baskı devre kartı ile entegredir. Bu kart elektronik devrenin çalışmasını sağlar. Aynı zamanda yüksek ısıyı üzerine alarak elemanların aşırı ısınmasını önler.

FLS-12-30-T-12V akım koruma özelliğine sahiptir. Bu ürüne takılan özel komponentler ürünü aşırı akımdan korur. Böylece dengesiz şebekelerde olası arızaların önüne geçmiş olursunuz. Ayrıca periyodik bir bakım zorunluluğu olmayan aydınlatma ürünü bütçenize dosttur.

Araç içi Aydınlatma LED Modeli: FLS-12-30-T-12V (Farklı Renk Seçenekleri ile)

12 volt LED modelinin taban ölçüsü 12 mm genişliğindedir. Ürünü ölçüleri uygun olan bir alüminyum profile yerleştirilerek iç mekan armatür halinde de kullanabilirsiniz. Tabi dış ortam için ürün yüzeyinin polimerle kaplanması ve kasanın korunaklı olması gerekir. Ancak bu şekilde IP korumalı ürünü neme ve toza karşı dirençli hale gelir.

Ürün Kodu Çalışma Gerilimi Seçenekleri LED Miktarı Kesilme Aralığı Ölçü
FLS-12-30-T-12v 12 VDC Sabit Gerilim 30 10 cm 12×1000 mm

Ürünü araba iç aydınlatma dışında hemen her yere takabilirsiniz. FLS ürünü alçıpan tavan aydınlatma, ayna çerçeve ışıklandırma, gizli ışık havuzu, vitrin aydınlatma, dolap aydınlatma gibi çok sayıda uygulama için tercih edebilirsiniz. Üretim sonrası toptan led satışı yapan cubukled.com olarak teknik bilgi konusunda da yanınızdayız. Sizin de araç içi LED ışık ihtiyaçlarınız var ise hemen bizimle iletişime geçebilir ve ihtiyacınız kadarı için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Güç Kaynağı

Kesilme Aralığı

LED Miktarı

Öne Çıkan Özellik

,

Taban PCB Ölçüleri

Model

FLS

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.