Menü Kapat

MP70-24V-A

Güç Kaynağı: 24 VDC

Renk: Amber

LED Miktarı: 70 ad/mt

Taban PCB Ölçüleri: 12 x 500 mm Alüminyum

Kesilme Aralığı: 10 cm

Öne Çıkan Özellik: Ekonomik, Akım Korumalı veya Voltaj Korumalı

LED Markası Seçenekleri: CREE, OSRAM, SAMSUNG, NICHIA, SEOUL, PHILIPS, LUMILEDS

Amber sarısı LED armatür üretimi yapan firmamızın MP70 serisi ürünü, sarı ve turuncu arasında bir ışık yayar. Ağaç reçinesi rengine benzeyen bu ışık, mutluluk, rahatlık ve canlılık gibi hislere kaynaklık yapar. Dalga boyu 600 ila 615 nm aralığında olan amber ışık rengi, 2200 Kelvin değerinin altındadır. Böylece amber ışık göz yormaz. Bu rengi trafik uyarı ışıkları, sinyal lambaları ve otomotiv göstergeleri gibi yerlerde sıkça görülür.

Retro özelliği sayesinde geçmişten bir esinti de sunan amber rengi çeşidini amber taşı ve amber bileklik şeklinde sıklıkla görebilirsiniz. Işık olarak da tarihi yapıların dış cephelerinde dekoratif amaçla tercih edebilirsiniz. Geceleri şehirlere gerdanlık olur. Dinlendirici özelliği olan bu ışık, kafe, restoran, otel bekleme salonları, saunalar veya masaj odaları gibi alanlara büyük avantaj getirir. Daha yumuşak ve sıcak bir renk olan amber LED ışık, çok yönlü kullanımıyla tüm kullanıcılardan alkış toplar.

Amber Sarısı LED: MP70-24V-A (Amber Işık)

Her bütçeye uygun çubuk LED çeşitleri olan firmamız, ekonomik seriden MP70-24V-A modelini sunar. Modelde, 1 metrede 70 adet LED vardır. Amber sarısı ampul modellerine alternatif olan ürün, dünyaca ünlü LED markalarıyla donatılır. Ancak özel talebiniz varsa sipariş esnasında markayı belirtmelisiniz.

Amber ışık LED modeli, seri üretimde 1,6x12x500mm ölçülerindedir. LED’i 10cm aralıklardan keserek kısaltabileceğiniz gibi (+) ve (-) çıkışlardan seri şekilde ekleyerek uzatabilirsiniz. Alüminyum tabanlı model, hafifliği ve sağlamlığı aynı anda sunar. LED ve diğer elemanlar üzerinde oluşan ısı anında tabana çekilerek soğuması sağlanır. Böylece daha uzun yıllar kullanabilirsiniz.

bar led teknik cizim

Ürün Kodu Çalışma Gerilimi LED Miktarı Işık Akısı Güç Tüketimi Kesilme Aralığı Renk Ölçü
MP70-24V-A 24 VDC Sabit Gerilim 70 ad/mt 720 – 3300 lm/mt 6-16 W/mt 10 cm Amber 12x500mm

LED spot üretimi de yapan cubukled.com sayesinde amber LED aydınlatma fiyatları detaylarına ulaşabilirsiniz. Silikon kaplama yaptığımız MP70 serisini ürünlerini, LED profil kasa içerisine koyarak dış ortamlarda da kullanabilirsiniz. Suya, neme veya toza karşı korunan ürünlerin dayanıklılığı artmış olur. Ayrıca sitemiz üzerinden yapılacak toptan satışlarda fiyat avantajı sağlarsınız.

MP70 serisi, akım koruma ve voltaj koruma özellikleriyle iki farklı seri olarak sunulmaktadır. Bu serilerden hangisini istediğinizi, fiyat teklifi talep ederken lütfen belirtiniz.

Aşağıdaki fotoğrafta amber ışık rengine örnek verilmiştir.

amber isik ornek
Amber Işık Rengine Örnek Bir Görsel

LED Driver Nasıl Hesaplanır?

  • Montajı yapılan MP70-24V-A LED’in toplamı hesaplayınız. Toplam metraj?

Örneğin: 20 adet amber sarısı çubuk LED seri kullanılıyor: 20 adet X 0,5 metre = 10 metre

  • Kullanılan LED’in 1 metredeki gücü toplam metreyle çarpınız. Toplam güç kaç W?

Örnek: Satın alınan MP70-24V-A, 1 metrede 10 Watt elektrik tüketiyorsa: Toplam güç 10 metre X 10 Watt = 100 Watt şeklindedir.

  • Min. toplam gücü karşılayabilen doğru akım LED driver satın almalısınız. LED driver’ın kaç W olmalıdır?

Örneğin: En az 100 Watt gücünde 24 Volt DC sabit gerilim güç kaynağı alınmalıdır.

amber isik rengi uygulama ornegi

Güç Kaynağı

Kesilme Aralığı

LED Miktarı

Öne Çıkan Özellik

, ,

Renk

Taban PCB Ölçüleri

Model

MP70

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.