Menü Kapat

FLS-12-60-D-24V

Güç Kaynağı: 24 VDC

Renk Sıcaklığı: Seçenekler vardır.

LED Miktarı: 60 ad/mt

Taban PCB Ölçüleri: 12 x 1000 mm Alüminyum

Kesilme Aralığı: 10 cm

Öne Çıkan Özellik: Ekonomik, Voltaj Korumalı

Alüminyum şerit LED modeli FLS-12-60-D-24V metal yapıdadır. Piyasa genelinde bildiğiniz esnek ve makaraya sarılan tipte değildir. Ürün alüminyum PCB tabana sahiptir. 1,2 cm genişliğe sahip alüminyum LED şerit oldukça sağlamdır. Aynı zaman da kaliteli ve hafiftir. Sonuç olarak bu ürünü modernize edilmiş teknolojik aydınlatma ürünü olarak görebiliriz.

Model ekonomik olması ile öne çıkar. Ürünü evlerinizde ayna kenarlarında, mobilya arkalarında veya tavanlarda kullanabilirsiniz. Ayrıca tezgah aydınlatması, dolap arkası ışıklandırma gibi dekoratif uygulamalarda da tercih edebilirsiniz. Bu tamamen sizin hayal gücünüze kalmıştır. Işık dizaynı yaşam ortamına çok farklı bir atmosfer katacaktır.

Sabit gerilim güç kaynaklarının çıkışından sürekli halde 24 Volt ölçersiniz. Bu da stabil bir gerilim anlamına gelir. Böylece 24 V LED daha uzun ömürlü çalışır. Alüminyum şerit LED modelleri arasında olan ürünü kasasız halde iç ortamlarda kullanabilirsiniz. Alüminyum şerit LED profili içerine koyarsanız estetik görünümlü iç mekan lineer aydınlatma yaparsınız. Çünkü alüminyum LED kanalı ve difüzör kapak ürünü daha güzel gösterir.

Açık havalar için ise polimer kaplama, alüminyum kasa ve kapak gibi korumalara ihtiyaç duyar. Bu halde LED armatüre dönüşen ürün IP korumalı olarak görevine devam eder. Sonuç olarak dış mekan lineer aydınlatma yapmış olursunuz.

Alüminyum Şerit LED Modeli: FLS-12-60-D-24V (Farklı Renk Seçenekleri ile)

24 Volt LED driver ile birlikte çalışan ürün rahat montaj avantajı ile dikkat çeker. 10 cm aralıklardan kesebildiğiniz ürünü uç uca ekleyerek daha uzun mesafeler için değerlendirebilirsiniz. Burada güç hesabını doğru şekilde yapabilmek adına 1 metre için gücün kaç Watt olduğu bilgisini bizden talep edebilirsiniz. Çünkü bu değer kullandığımız lede göre değişebilir.

Toplu LED satışı ile ön planda olan cubukled.com vasıtasıyla temin ettiğiniz FLS-12-60-D-24V LED ürünü aydınlatma tasarımlarında kullanabilirsiniz. 1 metre uzunluğa sahip alüminyum kart oluşan ısıyı anında elektronik elemanlar üzerinde alır. Bu da ürün dayanıklılığını artırır.

Ürün Kodu Çalışma Gerilimi Seçenekleri LED Miktarı Kesilme Aralığı Ölçü
FLS-12-60-D-24v 24 VDC Sabit Gerilim 60 10 cm 12×1000 mm

Voltaj korumalı ürün üzerinde 60 adet LED vardır. Ekonomik FLS serisi ürünler, alüminyum şerit LED fiyat açısından oldukça avantajlıdır. Bu da projelerinizin maliyetini düşürür. Çünkü örneğin bir gergi tavan çalışmasında çok sayıda bu ürünlerden kullanmanız gerekir. Eğer kaliteden de ödün vermeyeceksiniz FLS serisini öneririz.

Güç Kaynağı

Kesilme Aralığı

LED Miktarı

Öne Çıkan Özellik

,

Taban PCB Ölçüleri

Model

FLS

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.