Menü Kapat

FLS-16-30-T-24V

Güç Kaynağı: 24 VDC

Renk Sıcaklığı: Seçenekler vardır.

LED Miktarı: 30 ad/mt

Taban PCB Ölçüleri: 16 x 1000 mm Alüminyum

Kesilme Aralığı: 20 cm

Öne Çıkan Özellik: Ekonomik, Akım Korumalı

Alüminyum LED modeli FLS-16-30-T-24V elektriksel şebekeye karşı daha dirençlidir. Çünkü bünyesindeki akım koruma özelliği onu aşırı akımlara karşı korunaklı hale getirir. Hassas elektrikte çalışıyorsanız bu ürünü tercih edebilirsiniz. Sonuç olarak aşırı akım koruması onu daha dayanıklı yapacaktır.

24volt LED aydınlatma ürününün tabanı alüminyum malzemeden imal edilmiş bir karttan oluşur. Kart elektriksel ve ısı iletkenliği sağlar. Elektrik iletkenliği sayesinde PCB görevini üstlenen taban aynı zamanda soğutucudur. LEDler üzerinde oluşan zararlı ısı alüminyum ile emilerek atmosfere doğal yollarla aktarılır. Yüksek sıcaklıktan korunan bar LED modeli, size uzun ömürlü kullanım vadeder.

Ürün 24 volt LED sürücü ile çalışır. Bunu piyasada hali hazırda satılan modeller ile sağlayabilirsiniz. Fakat dışarıya koyacaksanız IP korumalı sürücüleri tercih etmelisiniz. Alüminyum LED bar modelinin her iki ucunda da artı ve eksi kutuplar vardır. Bu kutuplar hem besleme hem de uç uca ekleme için elverişlidir. Uzun metrajlı durumlarda ise ürünü 20cm aralıklardan keserek kısaltabilirsiniz.

Alüminyum LED Bar: FLS-16-30-T-24V (Farklı Renk Seçenekleri ile)

FLS-16-30T-24V, çok yüksek ışık şiddeti gerektirmeyen durumlarda optimum çözümü sunar. Aynı zamanda 16 mm genişliğe ve 1000 mm uzunluğa sahip alüminyum kartı sayesinde kaliteyi ayağınıza getirir. Şerit ledler gibi esneyip kolayca kırılmadığı için daha dayanıklıdır. Ayrıca bu ürün ile montaj kolaylığı elde edersiniz.

Akım korumalı ürün plaka halinde gelir. Çubuklara ayırdığınız alüminyum aydınlatma ürününü tek tek kullanabilirsiniz. Bar LED’i herhangi bir işleme tabi tutmadan kapalı mekanlara montajını yapabilirsiniz. Sabit gerilim LED ürün, mutfak aydınlatması, dekoratif tavan aydınlatma, mobilya aydınlatma, showroom aydınlatma gibi daha onlarca proje için uygundur.

LED aydınlatma ürünü bünyesinde zararlı madde barındırmaz. Ayrıca ideal elektrik tüketimi ile etkin performans ışıklandırma yapar. Tüm bu faktörlerden dolayı ürün doğaya saygılı ve dost bir duruş sergiler. FLS serisi geleneksel ampuller gibi sık arıza vermez. Ayrıca periyodik bir bakım yapmanıza da gerek yoktur.

FLS serisi çubuk LED modellerini, hem genel aydınlatma hem de dekoratif amaçlar ile tercih edebilirsiniz. Alüminyum PCB LED bünyesinde 1 metrede 60 LED barındırır. FLS sayesinde düşük enerji sarfiyatı ile yüksek performans elde edebilirsiniz. Aydınlatma yaparken ürün seçmekte zorlanıyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Ürün Kodu Çalışma Gerilimi Seçenekleri LED Miktarı Kesilme Aralığı Ölçü
FLS-16-30-T-24v 24 VDC Sabit Gerilim 30 20 cm 16×1000 mm

Alüminyum LED aydınlatma modeli profilsiz olarak da kullanabileceğiniz bir tasarıma sahiptir. İstediğiniz yere, duvara, tavana veya mobilyaya, çift taraflı bantla kolayca yapıştırabilirsiniz. Ya da vidalayarak sabitleyebilirsiniz. Alüminyum LED kanalı içine yerleştirdiğinizde ise, profilli bir görünüm kazanır. Bu şekilde, iç mekanlarda şık ve modern bir lineer aydınlatma sağlayabilirsiniz.

24volt bar LED modelini her türlü aydınlatma da tercih edebilirsiniz. Burada işler sizin hayal gücünüze kalıyor. LED toptancısı cubukled.com ile FLS-16-30-T-24V alüminyum bar LED modeli hakkında teknik bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Güç Kaynağı

Kesilme Aralığı

LED Miktarı

Öne Çıkan Özellik

,

Taban PCB Ölçüleri

Model

FLS

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.